Локомотив(Сф)-Шльонск(Полша)-04.08.11/20:30ст.В.Левски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз ти уважавам мнението, така си го гледал - така го коментираш!!! Спираме дотук с коментарите около мача, кой - кво и защо, и както добре го каза Батков за тях - "Връщаме се в кочината"!!! За нас трудното тепърва предстои в шампионата, но аз съм ОПТИМИСТ, от това което видях снощи!!! clapping clapping clapping
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
но аз съм ОПТИМИСТ, от това което видях снощи!!! clapping clapping clapping

И аз така ,само че мен ме притеснява нещо друго..
Че може да е имало разговор на "високо" равнище и им е казано квото си изкарате от евротурнирите това ще ядете тоя сезон и те са се понадъхали..
Сега щом почнаха да разтрогват смятай .
Ще ги видим в неделя ,но само се плаша да не се размотивират набърза ръкаbye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Ще ги видим в неделя ,но само се плаша да не се размотивират набърза ръкаbye



Там преди имаше един тапет "Благодарим ви железни" та нема да е лошо ако може да се измисли нещо,или поне да викнеме за момчетата,щото заслужават,па и не требва да са сдухани от първия мач
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

ама аз па си мисля,че те му докараха на Кайчо добри парици тв права / РОLSAT FUTBOL и POLSAT SPORT + нашта заралийска кабеларка / два кръга и общо 6 точки ,в ЛЕ мисля се плаща за спечелени точки .......при вложения 0 лева за трансфери и мах.заплата от 7-8 хил.лв / може и да завишавам biggrin / няма от кво да се оплаква........ако не да пита другаря си Батков ........екскурзия до Търнава и заплатата само на Тони Калво - 30 000 лв на месец + трансферна сума за 50 мин. игра в ЛЕ blum2

Та Гигич както винаги е на плюс biggrin а и след добрите изяви на някои момчета може да заминат за Полша .......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
stormbringer - Не бъркай феновете с разбирачи..

П.С. И на мен Иво ИВанов ми хареса най-много вчера заедно с Писара air_kiss


Иде ми отвътре и на мен да си кажа мнението след като чета толкова разпалени коментари за играчите.

За мене всички играха на макс! И Иво Иванов също беше на висота! Доста работа свърши в средата на терена! Е, верно изпълнението му от дузпа беше слабо (беше нещо подобно на Караджинов от предишноу мач), но не можем да го виним... Не знам дали е нормално да се бие дузпа без засилка... Ако са искали да бият в мача нека да са вкарали гол в редовното време.

...Обаче относно противника, генерално, ако бяха тръгнали да играят на бързо темпо срещу нас направо ни беше спукана работата. Тия шушумиги имаха грешката да ни атакуват постепено и наше явно това не ги притесняваше. Чак накрая малко се поусетиха, но и физическите сили на двата отбора бяха изцедени...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="admin"]
Metala написа:
stormbringer -
...Обаче относно противника, генерално, ако бяха тръгнали да играят на бързо темпо срещу нас направо ни беше спукана работата. Тия шушумиги имаха грешката да ни атакуват постепено и наше явно това не ги притесняваше. Чак накрая малко се поусетиха, но и физическите сили на двата отбора бяха изцедени...



а да продължим за треньорската професия blum2 най-после се откри топлата вода......тая дъртата шушумига на поляците / да ме извинявате всички ама стил Бай Гроздан / ако беше тръгнал с двама нападатели Воскамп и Диас ни утрепваха bye ама Диди си го надхитри отвсякъде,ама накрая тоя отгоре намигна на евреите / както винаги,щот са го предали biggrin /
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пет 05 Авг, 2011 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="venci"]
admin написа:
Metala написа:
stormbringer -
...Обаче относно противника, генерално, ако бяха тръгнали да играят на бързо темпо срещу нас направо ни беше спукана работата. Тия шушумиги имаха грешката да ни атакуват постепено и наше явно това не ги притесняваше. Чак накрая малко се поусетиха, но и физическите сили на двата отбора бяха изцедени...



а да продължим за треньорската професия blum2 най-после се откри топлата вода......тая дъртата шушумига на поляците / да ме извинявате всички ама стил Бай Гроздан / ако беше тръгнал с двама нападатели Воскамп и Диас ни утрепваха bye ама Диди си го надхитри отвсякъде,ама накрая тоя отгоре намигна на евреите / както винаги,щот са го предали biggrin /


Тъй като като го гледах на стриим и доста насичеше.... т.е. бая стоп кадри имаше, и където ясно се виждаше..., моа да ти кажа как наше доста дисциплинирано се нареждаха кат' аптекарски шишета още преди ония да са се усетили да атакуват...

Иначе от форумно треньорство файда няма Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Авг, 2011 8:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелееееееее....спрете с тая форумна клесария бе хора!!! Усетете се малко, тва не ви е А сектор aggressive2 aggressive2 angry2 banned

Сега след като мина повече от ден от мача мога пак спокойно да кажа че това е един от епохалните ни мачове не само в Европа,но от както гледам Локомотив. И знам че той няма да се нареди в Алеята на славата като тези с Малмьо или Ференцварош но онази вечер аз видях това което винаги съм искал да видя в моя отбор - борба и себераздаване до последният човек,до последната минута, до последната педя терен.

Да,поляците се видя че са много по-силният, рутиниран,трениран и сработен отбор. Няма какво да се лъжем. Имаха и повече положение,но наще си бяха абсолютно равностойни. Нищо че първите 20 минути не знаеха къде се намират,не можеха да минат центъра и се чудех дали не отиваме на някой мегарезил.Добре че после се окопитиха.
А можеше и да бием,но нямаше да е логично.Просто това което направиха е даже свръх възможностите им. Имаше борба, хъс, раздаване и желание. Дори във второто продължение имахме 3 чисти положения за гол - нещо което преди години щеше да е ритане,бавене, па на дузпите квото стане.Еми не стана....това си е хазарт, така че...Да не говорим че онези момченца от Силезия явно има кой да работи с тях на ниво психика и на ниво изпълнение на 11 метрови наказателни удари. Така че тази година пак ще се надяваме че ще влезем.Имаме отбор за това и се видя че има ли желание - нещата стават.

Относно публиката - този път съм очарован от агитката...Браво пичове! Така искам да ви виждам. Съпорта наистина беше на ниво и въпреки че вече не сме така колоритни както бяхме преди години,поне създадохме домакинска атмосфера, за яд на всички хейтъри и глупаци дето ни се смеят. Тъпото е че тия хора няма да ги видим на мач от шампионата ама борбата продължава.

И последно за моите любимци куките - за пореден път доказахте господа униформени скапаняци че освен да правите лайна друго не умееете. Първо не ни дадоха да си направим сергия за артикулите, второ ни спряха хартийките за мятане с някакви малоумни измишльотини и за капак пак прибираха хора за няма нищо.Е, тоя път не ви се получи със забраните blum2 blum2 blum2 АСАВ, идиоти!!!

Така че скок в блатото до кръста, шампионатът започва.
САМО НИЕ! САМО ЛОКО!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Авг, 2011 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с ТАРТОРА ! boast biggrin НАШ,ТЕ ИГРАХА НА МАКС(ПОЧТИ) ! clapping Тичане ,борба ,що годе и тактика от Цацата.Само да беше пуснал Велев вместо Атанасов ,мисля щеше да има доста повече мисъл и скорост в изнасянето на топката.ЛОШОТО Е ЧЕ И В ДВАТА МАЧА НЕ МОЖАХМЕ ДА ИГРАЕМ В ОПТИМАЛНИЯ СЪСТАВ... black_eye по ред причини.Ако беше станало така и АКО ФРЕНСКИЯ ВЪЗПИТАНИК-ЕВРЕИН СЕ БЕШЕ ИЗРЪСИЛ С НЯКОЙ ЛЕВ ЗА СМИСЛЕН НАПАДАТЕЛ И ГРАДИВЕН ХАЛФ полските миньорчета ни бяха напълно възможни...абе вече е късно за сметки bye .Жалкото е че Метъла е прав ЧЕ ДОСТА ХОРА НЯМА ДА ГИ ВИДИМЕ НА МАЧА В НЕДЕЛЯ... connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе хора, вие осъзнавате ли, че абсолютно всички в отбора играха с хъс, желание и раздаване до край?Иво Иванов - това момче се бореше супер много през целия мач, просто не знам какво не му харесахте, бореше се, отнемаше топки, то това му е работата, че е изпуснал дузпа - еми следващия път ходи ти след 120 мин. търчане и в мач за ЛЕ, да видим дали няма да се притесниш и дали ще вкараш, защото тези дузпи са си чист късмет beee
Треньора - простооо ужас, футбол не се играе със страх!Не се играе с 8 защитника и 2-ма халфа!Не може да не пуснеш титуляр Влади Романов по крилото, това момче играе с такова желание, че е срамота да не играе!Пак казвам, че нашите играчи се борят и играят с всички сили , но просто тренера е страхлив и не знае какво да прави със състава, просто съм убеден!
Искам да дойде някой добър треньор, да се вземат още няколко играчи, Кайо, Кичо, Върбанов да си ходят и да дадът път на младите, и да си играем мачовете в Надежда! Това ако се случи ще съм супер щастлив и ще ни чака добро бъдеще!

САМО ЛОКО и днеска всички на мача !!! 0011-loko2
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Читав треньор който да не е някой послушко без пари откъде се намира? Ако знаеш каже и ще отидем да го поканим... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед 07 Авг, 2011 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

ама там е проблема, тоя една стотинка не дава!Унгарчето що не го взехме?Бяхме в групите с него banned
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 1:05    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
ама там е проблема, тоя една стотинка не дава!Унгарчето що не го взехме?Бяхме в групите с него banned

Ееееееее стиа бе....Нали взехме македонския чораджия дето вече не е там и мегаталантът Мешич... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Пон 08 Авг, 2011 13:04    Заглавие: Отговорете с цитат

crosser написа:
Абе хора, вие осъзнавате ли, че абсолютно всички в отбора играха с хъс, желание и раздаване до край?Иво Иванов - това момче се бореше супер много през целия мач, просто не знам какво не му харесахте, бореше се, отнемаше топки, то това му е работата, че е изпуснал дузпа - еми следващия път ходи ти след 120 мин. търчане и в мач за ЛЕ, да видим дали няма да се притесниш и дали ще вкараш, защото тези дузпи са си чист късмет beee
Треньора - простооо ужас, футбол не се играе със страх!Не се играе с 8 защитника и 2-ма халфа!Не може да не пуснеш титуляр Влади Романов по крилото, това момче играе с такова желание, че е срамота да не играе!Пак казвам, че нашите играчи се борят и играят с всички сили , но просто тренера е страхлив и не знае какво да прави със състава, просто съм убеден!
Искам да дойде някой добър треньор, да се вземат още няколко играчи, Кайо, Кичо, Върбанов да си ходят и да дадът път на младите, и да си играем мачовете в Надежда! Това ако се случи ще съм супер щастлив и ще ни чака добро бъдеще!

САМО ЛОКО и днеска всички на мача !!! 0011-loko2



agree agree agree
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum