Локомотив (София) - ЦСКА 07.08.2011 от 20:30 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

докато Гигов ни е президент,агонията бавно ще продължава.....лошото е,че към момента алтернатива няма.......Но харесва ми за последните месеци и отбора и агитката,дали заради ЛЕ / в Локо има дух,нещо което от 20 год. не съм видял / хареса ми и тая хореография дето се направи от ЕДИН голям локомотивец......тва Железничари много кефи,та мисля да доразвием нещата в тая насока....Цеко направи хореорафията,други момчета ще правят шалове,аз мисля да спретна фланелки с тая насока......Не трябва да си забравяме корените ,дет се вика майката си е майка не можеш я избиращ,а само да обичаш и уважаваш и е хубавото,че макар и малко като фенове не си забравяме историята.....за разлика от други / Спортклуб 1926,Велбъжд и т.н. /

Но си мисля,че и от там ще дойде и спасението за Локо.....ние сме си отбора на железничарите и като такива трябва да ни асоцират,не отбора на Гигов,Мигов и т.н. та дайте да довършим проекта за шаловете,а аз се ангажирам с фланелките.....Срок до края на септември
blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да те поправя че кореото не беше с шал "Железничари" а ULTRAS,но това е техническа подробност. Наистина инициативата "Железничари" вече назрява близо година и придобива физиономия. Въпреки че аз лично никак не съм й фен адмирирам твоето желание да помагаш, ама айде да го стиковаме с хората които правят артикули,знамена и т.н., за да има всичко един стегнат вид, а не някакви откъслечни самодейности.

А за Лъжеца си повече от прав. Което според мен налага и вие в Плевен да започнете някакъв вид протести и борба. acute bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ultras и в центъра / железничари 1929 / та това ми харесва,намислил съм нещо на тая тема и ще го направя,като във подфорума ще се доуточним ........относно Гигов всяка инициатива срешу тоя подкрепям angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Направили !??! Градивно!@?!? Айде молам ти се...Те гледат всячески да ни изгонат, ти ми говориш за градене...Ние сме сигурно единственият феноменален прецедент в България и по света,където домакинът плаща 50% по-скъпи билети от гостите...И после излязоха с оправданието,че били объркали кочаните за касите моля ти се.... comando comando comando


Верно ли бе!!! Това не го знаех даже... Да им сера на билета аз... Пълна каунщина!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
Metala написа:
Направили !??! Градивно!@?!? Айде молам ти се...Те гледат всячески да ни изгонат, ти ми говориш за градене...Ние сме сигурно единственият феноменален прецедент в България и по света,където домакинът плаща 50% по-скъпи билети от гостите...И после излязоха с оправданието,че били объркали кочаните за касите моля ти се.... comando comando comando


Верно ли бе!!! Това не го знаех даже... Да им сера на билета аз... Пълна каунщина!


Искам някой журналя да зададе въпроса на ръководството:

"Какво правите за да привлечете повече публика на стадиона?"

И после ако не захапе, да му зададат: "Може ли да конкретизирате с едно, две, три и т.н.?"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми освен да пратиш няколко датски журналя тука аз друг начин не виждам. Щото в БГ тия миризливи,бедни,прости,пристрастни и продажни подлоги, които само гледат към кого да се присламчат на хранилка аз не мога да нарека "журналисти" bad aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 10 Авг, 2011 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
admin написа:
Metala написа:
Направили !??! Градивно!@?!? Айде молам ти се...Те гледат всячески да ни изгонат, ти ми говориш за градене...Ние сме сигурно единственият феноменален прецедент в България и по света,където домакинът плаща 50% по-скъпи билети от гостите...И после излязоха с оправданието,че били объркали кочаните за касите моля ти се.... comando comando comando


Верно ли бе!!! Това не го знаех даже... Да им сера на билета аз... Пълна каунщина!


Искам някой журналя да зададе въпроса на ръководството:

"Какво правите за да привлечете повече публика на стадиона?"

И после ако не захапе, да му зададат: "Може ли да конкретизирате с едно, две, три и т.н.?"




за Гигов е по-добре да няма публика,защото представи си да е президент на Левски,Ботев или ЦСКА с неговите обещания мисля,че ще мечтае да е на местото на Христолов или Лупи......ние сме идеален клуб за него макар,че можеше да си избере и по-добри местенца blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг, 2011 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ми освен да пратиш няколко датски журналя тука аз друг начин не виждам. Щото в БГ тия миризливи,бедни,прости,пристрастни и продажни подлоги, които само гледат към кого да се присламчат на хранилка аз не мога да нарека "журналисти" bad aggressive2


Нямам идея как са журналята тук, но със сигурност няма толкова клонирани спортни сайтчета, където хората да се чудят за чий хуй да пишат днес или утре. По-скоро говорят за женски футбол, хандбал или бадминтон вместо да се занимават с глупости Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum