Локо Сф-ЦСКА-04.10.10 пон / 21:00,ст.В.Левски
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 05 Окт, 2010 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Копелета, какъв коментар по Ринг чух току що! Буквално ни наричат отбора смешници и плачковци! НЯМА ТАКАВА ГАВРА! Сигурен съм, че ще го повторят това в емисията от 19:00, направо избеснях ви казвам! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2

И голем и крив кур за изкривените чорбари - хаир да не видите, боклуци червени.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 05 Окт, 2010 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

аре стига злобели сички тука ,само се излагаме bad

нема ли кой да тури ключа на тая тема bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 05 Окт, 2010 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

ами нема ключ докато всички не си излеят мъката дето по този начин си изтървахме мача-вчера като мина първото полувреме викам си тва не може да бъде супер играем тия ще ги пребием поне на 5тица отива мача ама после си викам абе може ли да стане като предния сезон да се окъкаме и да ни вкарат некой тъпи голове-не ни е виновен само съдята -ние сме си по виновни-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 05 Окт, 2010 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква мъка бе, човек? Това със съдията ако се беше случило с червените курви знаеш ли каква кампания срещу нас щеше да е? Не, че сега не е, считай!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 05 Окт, 2010 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Копелета, какъв коментар по Ринг чух току що! Буквално ни наричат отбора смешници и плачковци! НЯМА ТАКАВА ГАВРА! Сигурен съм, че ще го повторят това в емисията от 19:00, направо избеснях ви казвам! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2

И голем и крив кур за изкривените чорбари - хаир да не видите, боклуци червени.

Е, ти пък - и Ринг, и Гонг въобще не са пример за журналистика, та камо ли обективна. Тури си ги на мура biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 06 Окт, 2010 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Копелета, какъв коментар по Ринг чух току що! Буквално ни наричат отбора смешници и плачковци! НЯМА ТАКАВА ГАВРА! Сигурен съм, че ще го повторят това в емисията от 19:00, направо избеснях ви казвам!

И голем и крив кур за изкривените чорбари - хаир да не видите, боклуци червени.

Парци,аз съм на друго мнение.Въпреки,че журналиста беше с червени очила,за много работи беше прав.Общо взето много казани истини,и за безмната дузпа на Кичо,и за ниското самочувствие,и за срама от миналата година
Даже трябваше да засегне още нещо,за чий хуй зема Манчев
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 06 Окт, 2010 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Даже трябваше да засегне още нещо,за чий хуй зема Манчев


за неговия хуй......да вкарва на Елеонора acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 06 Окт, 2010 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

brun4ev написа:
ами нема ключ докато всички не си излеят мъката дето по този начин си изтървахме мача-вчера като мина първото полувреме викам си тва не може да бъде супер играем тия ще ги пребием поне на 5тица отива мача ама после си викам абе може ли да стане като предния сезон да се окъкаме и да ни вкарат некой тъпи голове-не ни е виновен само съдята -ние сме си по виновни-


нали се сещаш още колко народ си го е казал това и е набил цифра пари на еврофутбол acute а който знае правилния резултат взима печалбата boast

аре слагайте ключа да му еба майката angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 06 Окт, 2010 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
brun4ev написа:
ами нема ключ докато всички не си излеят мъката дето по този начин си изтървахме мача-вчера като мина първото полувреме викам си тва не може да бъде супер играем тия ще ги пребием поне на 5тица отива мача ама после си викам абе може ли да стане като предния сезон да се окъкаме и да ни вкарат некой тъпи голове-не ни е виновен само съдята -ние сме си по виновни-


нали се сещаш още колко народ си го е казал това и е набил цифра пари на еврофутбол acute а който знае правилния резултат взима печалбата boast

аре слагайте ключа да му еба майката angry2


айде,
откога чаках теориите на конспирацията..
чаках някой да ревне че е уговорено ....
...в 97 минута
както и мача с Академик в 94 минута...

наистина по сериозно малко.. congratulate
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

много точен коментар,напълно съм съгласен ...

Цитат:
Без да играе никакъв футбол, в мача срещу Локо (Сф) ЦСКА създаде повече чисти голови положения. Червените можеха да победят с 4:2, което е странно.

Странно е, защото ЦСКА не игра нищо, докато Локото стоеше много добре. Трябваше да се възползват от слабата игра на ЦСКА, но направиха грешни смени и подходиха неправилно през втората част.

Очакваха лесна победа, след като поведоха с 2 гола, но това не се случи. Дори ЦСКА можеше да обърне тотално мача и резултата. Мишел Платини изпусна два пъти сам срещу вратаря, Шеридан пропиля едно положение. Преди това Тодор Янчев сбърка, като подаде на Павел Виданов, и отмениха гола заради засада.

Всички отбори ги е страх от ЦСКА. Този отбор още живее на гърба на 4-те букви. Локо (Сф) просто загуби мача от страх, иначе си бяха спечелили 3 точки. Не е нормално ЦСКА да излиза с осем футболисти, които имат защитни функции.


http://www.sport1.bg/sport1/node/189867
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Офф Пила айде стига моля ти се глупости...страх,4 букви...и ти ли почна да се връзваш на "мъглата"? banned angry2

3 дни след този мач вече нещата ми разминаха и мога да се изкажа малко по-така...Е скоро не ми се беше случвало да стоя на стадона и да не ми се верва какво става?!?! comando comando comando Толкова близко бяхме...толкова... angry2 angry2 А се върнах 15 години назад, пак на същия тоя стадион когато обаче говедата ни биеха по този начин...със съдии и простотии..Това просто не трябваше и не исках да се случва. Такова нагло рязане и бутане наистина скоро не бях гледал.
Факт е че второто полувреме се дръпнахме, факт е че смените бяха безумни, някои хора казаха че сме и уплашили, макар от сигурен източник знам че на полувремето наставленията са били да не се прибираме, а да търсим трети гол...Но е и факт че и двата чорбарски гола си бяха съдийски. Още твърдя че според мен дузпа нямаше и че при аналогична ситуация срещу който и да било от животинските отбори никога немаше да се свири подобно нещо, а директно щеше да има засада или фал...
Но това са технически подробности. Това което най ме е яд обаче е че ПАК НЕ МОЖАХМЕ ДА ИЗБУХНЕМ!! angry2 angry2 angry2 Пак Локомотив се оказа посредственият убиец на мечти...на малкото хора които бяха на стадиона и на многото които бяха пред ТВ и след миналогодишното фиаско си търсят причина да дойдат. Пак НЕ счупихме каръка /както например направиха евреите,но ако се следва историята те биха говедата преди нас след дълга пауза и ние веднага след това започнахме наща си серия/, пак не се качихме на първа страница и пак остана горчивината...Така голям клуб няма да станем...

Иначе за това което стана по трибуните в детайли ще се изказвам по частните форуми. Не ми се ще да коментирам чорбарите /само два вметна че след мача зарад животински простотии щеха мен да ме заключат в центъра ама се опрайх/ щото те са много на пързалката. Искам само да благодаря на всички които дойдоха и подкрепиха отбора. Имахме много страхове за този мач, но когато сме сплотени и единни няма от какво да се страхуваме. И цяла България го чу! clapping


А тези които не идват - хора, жалки сте... bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Утре (петък) по Ринг ще дават запис на мача от 16:00 ... записът ще е без звук ...

Мисля да си го запиша за личната колекция Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Утре (петък) по Ринг ще дават запис на мача от 16:00 ... записът ще е без звук ...

Мисля да си го запиша за личната колекция Smile


И после да го тиражираме за пари... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

бате факт е че тея чикии
четирите букви ако се казваха Сливнишки герой отиваха не на петица ами на деветка/осем го мраза това число/. и факт че с четирите букви си взеха своето колко и мизерно да е,но на този хикс се радваха се едно биха Милан.Съдия,малоумен треньор,Кичо такава глупост да направи-еби му майката.И с тея глупаци все най опитните ни дънат.Миналата година на Васил Левски когато те бяха наказани ни издъиха Прасковата и Гошо Марков /за десетохиляден път/,

и нещо се надъхахме прекаленно ми се струва,
Да бяхме се добре събрали за нас си,пяхме мощно,чувало се е супер по Тв,но
много път трябва да изминем години яка работа ни чака да се мерим с тоя род агитки.
така че на земята да си седим и кротко да си бачкаме,явно ни се получава,нали така>?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Окт, 2010 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не е казал да летим в космоса, а да гледаме реално. Няма да спирам да повтарям че сме на прав път и ни трябват две неща - мааалко от малко отбора да върви и да си взима наистина важните мачове...и РАБОТА,РАБОТА, РАБОТА...Както и да се върнем в "Надежда"....а три били! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 8 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum