Без Локомотив София в А група
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Юни, 2015 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

криво-ляво уравновесена медия като Сега:

Цитат:
В "Надежда" чакат последната дума на Гигов
Босът на "Локомотив" (Сф) Николай Гигов отложи решението си за това дали ще остане начело на клуба, който ръководи от 1994 г. Бизнесменът възнамеряваше да хвърли светлина вчера, но след съобщението от Апелативната комисия към БФС стана ясно, че това няма да се случи в близките дни. И така бъдещето на "червено-черните" бе обвито в плътна мъгла, а служителите на клуба изпаднаха в тотално неведение.

"Трябва да изчакаме какво ще бъде решението на нашия президент Николай Гигов - заяви изп. директор Георги Марков, цитиран от Sportal.bg. - Какво ще предприемем? На 15 юни се събираме за първа тренировка, започваме лятна подготовка, разсрочване на задълженията и така. Да се надяваме, че ситуацията ще се подобри. Като ни вземат лиценза, в А окръжна група ли ще ни пратят да играем? Това няма как да се случи."

Въпреки че именно това е най-ясната възможна перспектива пред отбора, от столичния кв. "Надежда" продължават да таят дори надежди за евроучастие през следващия сезон. Според адвоката на "Локо" Михаил Михайлов клубът съвсем сериозно обмисля варианта да търси директен лиценз от УЕФА за Лига Европа, след като принципно извоюва правото да играе в турнира като бронзов медалист от А група.

"Наясно сме, че за Европа е доста късно, но все пак ще направим този опит. Очакваме и среща с НАП за уреждане на проблема ни", обясни юристът пред Gong.bg.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно това ще се случи
а влязат ли синдици Кайчо е чао agree

Цитат:
Съществува само една възможност ЦСКА и Локомотив (София) да съхранят мястото си в елита. Съдбата на двата клуба не зависи от БФС, а от държавата и по-специално от НАП.

Вариантът е следният: „Армейците” и „червено-черните” обявяват несъстоятелност, като в клубовете ще влязат синдици. Те ще управляват в интерес на държавата и кредиторите и ще предоговорят задълженията на ЦСКА и Локомотив (София), като ги намалят задължително. Същевременно двата клуба ще изплатят част от борчовете си към НАП, а останалите ще бъдат разсрочени за определен период от време.

Както БЛИЦ обаче вече писа, УЕФА няма да помилва в никакъв случай нито единия, нито другия отбор. Напротив. Евроцентралата ще извади за срок от три години ЦСКА от клубните турнири. Отделно „червените” ще стартират в „А” група с пасив от минус 6 точки.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдее на синдицитеее...Обаче скивай Перукели и компания какво са измислили:

Цитат:
ЦСКА и Локо (Сф) с шанс да получат временен лиценз?

02 юни 2015 | 07:13

ЦСКА и Локомотив (София) може да получат временен лиценз за "А" група. Това означава постоянен мониторинг на плащанията, ако... решат да ги правят. Най-малкото са нужни договори за разсрочване на задължения. Апелативната комисия на БФС потвърди решението на лицензионната и остави двата софийски клуба без лиценз. ЦСКА очаква новото дружество, създадено от Ивайло Манджуков и Милко Георгиев, да бъде пуснато в елита. Отговор на БФС по въпроса още няма.

Футболните управници от ул. „Иван Асен II“ №26 няма да правят пречки на сегашните ЦСКА и Локо (Сф), ако покажат оздравителна програма – схема за плащане на задълженията. Ако се стигне до варианта с временен лиценз, клубовете ще бъдат следени внимателно дали изпълняват срокове.
Феновете на ЦСКА на "Армията" при 3:1 над Литекс твърдяха: "Лиценз няма да получим в понеделник, но ще играем в "А" група." Надеждата е, че имат основания да го кажат.

Все още няма насрочено заседание на изпълкома на БФС. То няма да е преди мача срещу Малта на 12 юни в Ла Валета. Но от тази дата до жребия за новото първенство има само 3 дни. И ако ситуацията с ЦСКА и Локо не "влезе в релси", то "А" група ще е с формат 10 отбора. Тогава може да се появи и нов казус – тепърва ще се разглеждат документите на новаците Монтана и Пирин, за които още не е сигурно дали отговарят на лицензионните условия за елита ни.


comando comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво ново дружество бе, тия чорбари толкова ли са болни? Ще ощетят държавата с 20+ милиона. Ми дай утре да направим ново дружество да вземем играчи общо за към 100 млн пък като не им платим правим ново дружество и ходи си търси парите boast boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vbox7.com/play:d18c5d17e6&start=6

Значи евала на адвокантчето,че поне застава пред камера, за разлика от боса му дето изфиряса като евреин от комин...

Само едно не ми става ясно..Защо от месеци се тръбеше "Споко бе, всичко е 6, всичко е подадено, немаме ядове с лицензите" и изведнъж резко некви документи, при това ключови на първите два опита изобщо не са били в нас....

Изобщо..всичко е мъгла и ветър... connie_29 connie_29 connie_29

А гледай сега ташак ако УЕФА директно ни върне евро лиценза какво ще стане Laie_22mini neo scenic scenic scenic scenic
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Реално ни остава само да чакаме.

Факт е че сме бръкнали в доста гъзове biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

А мене ми мирише на много величествена схема, така че пичуи , не бързайте да си заявявате още отпуските biggrin biggrin biggrin agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 14:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ензационно: Голям гаф на АК, ЦСКА и Локо могат да изхвърлят всички български клубове от Европа




С уникална драма, която да изхвърли Лудогорец от битката за ШЛ, както и всички останали български клубове от евротурнирите, може да завърши сезона в родната "А" група. Това заяви в ексклузивно интервю пред Sportal.bg бившият председател на лицензионната комисия към БФС Красин Кръстев. Занимавалият се 11 години с лицензиране на футболните клубове Кръстев мистериозно напусна поста си в края на миналата година. Според специалиста в тази област евентуална жалба от страна на ЦСКА, Локомотив (София), Хасково или Марек пред УЕФА може да доведе до "нулева" година за България пред централата и нито един български тим да не играе в европейските клубни турнири.

Това ще стане заради сериозен гаф, допуснат от БФС в Апелативната комисия. В нея членува служител на БФС, което е категорично забранено в правилниците на УЕФА. Именно на това могат да се позоват отборите, оставени без лиценз за следващия сезон с решение, потвърдено от същата Апелативна комисия.

"Апелативната комисия е нелигитимна, защото в нея има член, който е служител на БФС. По правилник на УЕФА няма право. Така всяко нейно решение може да бъде атакувано в УЕФА и навсякъде пред съда. Чудя се защо ЦСКА или Локомотив (София) не са го направили все още. Това може да доведе до "нулева" година за България в Европа и всички лицензи ще бъдат анулирани. Разбира се, това е работа на компетентните органи да се произнесат, но може и дотам да се стигне. Ако се обжалва това решение, целият лицензионен процес може да се опорочи ", заяви пред Sportal.bg Красин Кръстев.


Пъзелът лека-полека почва да се нарежда.
Донякъде започвам да си обеснявам мълчанието на Гигов досега.
Въпросът е кой ще каже ол ин пръв и ще се намери ли глупак да му плати biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Юни, 2015 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

идат избори, извиват се ръце,
футбола няма нищо общо....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 03 Юни, 2015 1:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Адвокатът е един от малкото хора, които не ме дразнят. Разбира си от работата, кадърен е, просто не е виновен, че е заобграден от идиоти като Гигов и Рендето. Ако подадат апел към УЕФА шансове има, но мен ме съмнява, че изобщо ще го направят.
Много на място спомена руски клуб - Ростов.

http://gong.bg/football-sviat/drugi/uefa-razreshi-na-rostov-da-igrae-v-evropa-291547

Ето го случая. Ако така преебем селяците от Литекс ще е топ унижение :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 05 Юни, 2015 13:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо И ЦСКА не правят нищо за лиценза

Вице-президентът на БФС Атанас Фурнаджиев коментира ситуацията с лицензите на ЦСКА и Локо (Сф).

„За да има някакво развитие, трябва да има някакво действие от двата клуба, а такива до момента няма”, обясни вицепрезидентът пред bTV.

Фурнаджиев отрече възможността БФС да даде нещо наречено „временен лиценз” на „армейци” и „червено-черни”. „Това се несериозни неща. Възможности много, но до момента няма конкретни действия от двата клуба”.

топспорт.бг
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Юни, 2015 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

трябва да се отблокират сметките временно и да се нареди една сума към НАП,толко ли е трудно, другия дълг да се разсрочи....
да хвана аз да им входирам молбата,
и не ми звучи сериозно че сме тръгнали да им даваме кинти,пък те не ги искали-доооооооооообре.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пет 05 Юни, 2015 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
трябва да се отблокират сметките временно и да се нареди една сума към НАП,толко ли е трудно, другия дълг да се разсрочи....
да хвана аз да им входирам молбата,
и не ми звучи сериозно че сме тръгнали да им даваме кинти,пък те не ги искали-доооооооооообре.


Да им плати пари, това не мога да го повярвам. За схемата на разсрочване е предложил 400 000 лв. приходи от ТВ правата и 400 000 лв. от евротурнирите, но от НАП са му казали да заложи марката Локомотив, както направиха ЦСКА и Левски.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 07 Юни, 2015 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ма и до марката ли опряхме бееее boast boast boast beee beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 08 Юни, 2015 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Адвокатът на Локомотив София Михаил Михайлов разкри, че клубовете, които не получиха лиценз от БФС са получили възможност да подадат молба да им се даде право да играят в професионалния футбол, като посочат план за действие и въз основа на каква причина да им бъде дадено това право.

„Всички клубове трябва да изготвят план как ще действат. Не коментираме лицензионната процедура, а как да се даде право на тези четири отбора да играят в А група или професионалния футбол“, сподели Михаил Михайлов в актуално студио „Дерби“.

„Нашият казус в Локомотив София е малко по-различен. Марек и Хасково са с много смешни задължения – под 100 хиляди лева. За да спре да се спекулира, коментира се, че задълженията биха могли да бъдат разсрочени. От две седмици говоря едно и също. Не ни е проблемът само в НАП. Имаме задължения към едно лице – Искрен Писаров и този проблем днес го решихме. За НАП- ние до петък трябва да пуснем молба до Изпълкома да ни бъде дадено право да играем в А група, поради някакви причини. Специално за НАП ще кажа, че направихме няколко опита да разсрочим нашия дълг, който е около 1 милион лева. През миналата седмица отново ни бе отказано да разсрочим тези задължения. Не знам каква е истинската причина за това нещо“, коментира Михаил Михайлов и продължи:

„Бях на среща с г-н Гигов и отново не ни бе позволено да стартираме каквато и да е процедура. Те искат обезпечение на целия дълг. Каквото си изберем. Факторът, от който зависим ние ни каза в очите, че тя няма да го направи. Ние нямаме 20 милиона задължения, за да сме най-черният клуб в България. Нормално е г-н Гигов да е обиден от отношението към Локомотив София.“

„Все още се надяваме, че нещата ще се случат. В тази криза в България да се искат 1 милиона да се платят веднага до 3 дни, не знам как да го коментирам. Не мога да говоря от името на Николай Гигов дали ще пусне молба или не. При последния разговор, който имах с него в петък, мисля, че нещата ще бъдат положителни от тук натам. Може би щяхме да имаме право да играем в Лига Европа. Ако бяхме взели лиценз по-рано не се знаеше как ще приключи една друга футболна среща“, заяви още Михаил Михайлов и повтори:

„Информацията, за която казах е молба да ни бъде дадено право да продължим да играем в професионалния футбол въз основа на една програма в какъв срок какво и как, и от къде ще изчистим задълженията си. Това е за всички отбори без лиценз. Доколкото знам и ЦСКА ще подадат молба. Но не знам какво ще фигурира в нея. Надявам се ние до петък да внесем необходимите документи, които сме забавили.“

Адвокат Борис Колев пък коментира по темата с лицензирането: „През 2008 година проблемът беше в това, че нямаше правно основание в Устава на БФС за лицензионната система. Такова правно основание впоследствие се прие в Устава на футболния съюз.“

„Единственият вариант е тази Апелативна комисия. Този орган трябва да има някаква самостоятелност спямо Лицензионната комисия. Въпросът е каква полза би имало. Защото остава решението на Лицензионната комисия. Евентуално може да си мисли за Закона за юридически лица с нестопанска цел. По закона трябва да се отиде на Конгрес и тогава вече решението на Конгреса подлежи на контрол по гражданско-правен ред. Стига от ЦСКА да искат съвет от мен, но аз не съм запознат с конкретната ситуация и не бих искал да коментирам конкретно“, коментира Борис Колев и сподели:

„Има един член 12 в лицензионния правилник на УЕФА. Футболната компания не трябва допълнително да прехвърля своите права за участие в определен шампионат. В член 45 пише, че не се прилага за България. Дали УЕФА е казала това изрично, а БФС еднолично е решил, че не се прилага за България.“

При подобно отношение от "държавата" ми кажете за какво да скърцам зъби и за кого да стискам палци? angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 9 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum