Ново начало
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

martin написа:
veni78 написа:
Няма два , има само един- този нашия с локомотивците т.е. както и преди това говорихме : с Иван Василев и останалите от нашата кръвна група. И започваме от А окръжна на чисто и постепенно. Бавно , но славно. База, терени, школа и отбор. Другия вариант с така наречените агробарони може да се окаже поредната подигравка и къорфишек с ужасен край за Локомотив и за нас разбира се. И тогава какво правиме ?????? гриземе си ноктите , а времето - пропиляно. Много бързо предадохте фронта и клекнахте пред тези класически карикатури от селски произход.

Това ако се случи и се разделим сме чао.
Както стана със Спартак


Добре че има хора, които мислят преди да говорят.
По-точно то това няма как да бъде обяснено agree

Поне се радвайте че имаме резервен вариант, който може и ако се подсили в един момент да се активира като основен. Особено ако тия агробарони верно изчистят дълга, тогава пада основната пречка agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо (София) стартира с 8 вратари, вади 1,5 млн. лева за нов терен
Ще разчитаме на собствени кадри, обяви Петър Касев


Локомотив (София) си намери треньор, Маджо ще помага

С група от 30 футболисти и петима нови стартира подготовка за новия сезон столичният Локомотив, който от новия сезон ще участва в Югозападната "В" група.

Дарко Савич, Румен Рангелов, Васил Велев, Ангел Юсев и Младен Стоев са новите в тима, а последният ще е играещ помощник треньор. За тяхното споразумение с новото ръководство на Локо (София) БЛИЦ писа първи още снощи.

Почти всички на днешното занимание са юноши на тима, а 8 от тях са вратари. Треньорът Валерий Дамянов ще разчита на екипа си Стефан Трифонов и Кириакос Георгиу през новия сезон, в който тимът му ще играе във "В" група.

Около 100 фена посетиха днешното първо занимание, на което се появи и един от новите собственици на клуба Петър Касев, който бе закичен с шалче от невръстен фен на "червено-черните".

"По спортно-техническите въпроси ще питате треньорите, аз не разбирам толкова от футбол. Планираме инвестиции в размер на 1,5 лева за изграждането на нов терен. Не ме притеснява дали феновете ще ме припознаят като свой. Откъде знаете, че не съм локомотивец? Нищо че живея в провинцията. Съгласих се да стана шеф на клуба заради личен мотив, който не мога да споделя сега. Втората причина беше финалът на първенството за юноши до 18 години, в който малките "железничари" победиха ЦСКА с 3:1. Ще работим по испански модел. Ще се самоиздържаме, ще разчитаме предимно на собствени кадри", заяви Касев.
МИЛЕН ДИМИТРОВ / БЛИЦ


Тоя пак взе да разправя шехерезади connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Код:
който бе закичен с шалче от невръстен фен на "червено-черните".
biggrin Метушката biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
Код:
който бе закичен с шалче от невръстен фен на "червено-черните".
biggrin Метушката biggrin


Именно beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

http://news7.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%9B%D0%BE%D0%BA%D0%BE-%D0%A1%D1%84-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BC%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%BE-%D0%A0%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D1%80%D0%BE_l.s_i.157022_c.55.html#.VbDI3Pntmkp

Целувки, прегръдки...
И добре че са малките от школата да има неква "атмосфера" biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

"консорциум от 15 фирми ще дават пари ...."
Егати, ние нямаме толкова рекламни табла, ще трябва да ги изписваме по асфалта ... boast


Последната промяна е направена от kalin на Чет 23 Юли, 2015 14:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Този Касев е голям оптимист и според мен адски много се изхвърля, нещо което във футбола и по-специално н нашата си Бг. действителност хич не е за предпочитане. Дори си мисля, че сега му е така да се каже " бойното кръщение " във футболния бранш при това като ръководител. Явно не знае колко много подводни препъни камъни и камъчета го чакат. Но да видиме, времето е с нас и ще покаже.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
"консорциум от 15 фирми ще дават пари ...."
Егати, ние нямаме толкова рекламни табла, ще трябва да ги изписваме по асфалта ... boast


Тия фирми идват от едни други места...малко са предобрили бройката,но има такива.

http://vbox7.com/play:32dfc26a75

acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
kalin написа:
"консорциум от 15 фирми ще дават пари ...."
Егати, ние нямаме толкова рекламни табла, ще трябва да ги изписваме по асфалта ... boast


Тия фирми идват от едни други места...малко са предобрили бройката,но има такива.

http://vbox7.com/play:32dfc26a75

acute


Debitni karti ot DSK]

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bravo,ama s 4ip li sa ili bez 4ip biggrin
hahah
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали не се сещам за човек с връзки там дето може да следи потока biggrin biggrin biggrin biggrin bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

ха-хаа Метъл, вече всички са с чип - съображения за сигурност. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
ха-хаа Метъл, вече всички са с чип - съображения за сигурност. biggrin


Технически подробности. Важното е да знаем дали има директен дебит редовно acute biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ако картовата сметка е към банка ДСК , може и да направиме нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 28 Юли, 2015 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Тези хора са ми суперекзотични. Кога­то на футболния те­рен казваш площадка, на екипите - унифор­ми, а за пет минути разговор ме попиташ три пъти как се каз­вам... Те просто проя­вяват неуважение. Да­но имат средства, но аз лично силно се съм­нявам, че разполагат с възможности", каза Васев пред ТВ+.

acute clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 31 Юли, 2015 16:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Кичо Добрев: Лека-полека нещата в Локомотив (Сф) се стабилизират


Изпълнителният директор на Локомотив София Кристиян Добрев заяви, че познатите футболисти в тима ще останат за постоянно в отбора за новия сезон във "В" група. Той каза още, че групата от футболисти на "железничарите" в момента е голяма и тя ще бъде редуцирана.

„Бройката на футболистите, които се подготвят под ръководството на г-н Дамянов е доста широка. Тя ще претърпи корекции. С познатите имена сме постигнали договорка. Ще огледаме дали можем да привлечем още познати имена, играли в А група. Ще опитаме да направим боеспособен отбор, с който да затрудняваме другите отбори, които при всички положения са доста по-напред и кондиционни, и в игрово отношение. Надявам се да се обединим всички около идеята Локомотив да стартира, макар и от ниско ниво. С Боян Пейков съм се разбрал, имаме доста вратари на проби”, заяви Кичо Добрев след проверката срещу Ботев (Ихтиман), спечелена с 2:0.

Той е оптимист за бъдещето на отбора.

Това е новото лице на Локомотив. Това, което можахме да направим за около 3-4 дена, за нивото, в което ще участваме, е един нелош състав. Ние сме на три дена подготовка, тази контрола беше да се стиковат нещата. В събота ни предстои още една контрола, правим отбор в движение.
Аз съм оптимист, мисля, че нещата лека-полека се стабилизират и ще се получат”.

„Комуникацията с новото ръководство е нормална. Каквото имаше да заплатим като такси към БФС, всичко е изчистено. Нещата ще тръгнат в правилната посока”.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 12 от 15

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum