Българската сцена 2012
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 12 Ное, 2012 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

страшно не страшно
тая снимка обиколи света виртуално вече и няколко хиляди я лайкнаха
хаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7153
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 16 Ное, 2012 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

http://fanface.bg/news/item/6242-%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D0%B3%D0%B4-%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B0-5-000-%D0%BB%D0%B2-%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%8F%D1%82-%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D1%88%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5.html

Селяни !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Ное, 2012 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

кмета,попа и даскала дали по 5 иляди лева за некъв фенклуб, те дали членски внос от 2 лева и не си носат шалчетата,
добре, що в Бг сме толко убити biggrin
а тея на снимката ,всеки с банана на рамо и удриииии, усили баса biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 12:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепа!??! Тия!!?!? Come oooooooooooon comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат



Искам да сме е толко ние на ръгби! air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/6257-%D0%B1%D0%BE%D0%B9-%D0%B2-%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8A%D0%BA-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83-lauta-youths-%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5.html

Уважаеми зрители, гледахте 3423432 епизод от семейната сага "Майната си ебало" biggrin biggrin comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Искам да сме е толко ние на ръгби! air_kiss


е не е като да не е правено,
тия си имат кауза на доказване сега и е друго,
при нас не е интересно black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Ное, 2012 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

капото на Ботев ПД



Левски

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат



Друго си е да има международни Бг Плей и да сме Он лайн,
кой ви знае бе чикии недоносени?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Newman



Регистриран на: 25 Сеп 2011
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Единият от тримата и до Антарктида е стигнал:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/184868_191071257594409_4547431_n.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

а другите двама къде са?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Newman



Регистриран на: 25 Сеп 2011
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурно са умряли предните зими, а на Антарктида зимата е дълга acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Newman написа:
Сигурно са умряли предните зими, а на Антарктида зимата е дълга acute


правилен отговор biggrin

а те тава не го вервам

Цитат:
Фен на Левски отнесе глоба от 200 лева за показване на среден пръст към футболния терен по време на мача на любимия му отбор с Лудогорец.

След като „сините“ изравниха резултата в неделя в Разград младежът с инициали П.И. се качил на огражденията на сектор „Г“ с маска на лицето – става ясно от мотивите на съдебното решение. Когато домакините отбелязаха втория си гол, с който бе оформен и крайният резултат 2:1, запалянкото няколкократно показал неприлични жестове към игрището.

Видеонаблюдението на стадион „Лудогорец“ установило самоличността на нарушителя, свидетелствали и охраняващите полицаи, така софиянецът стигнал до подсъдимата скамейка в Районен съд – Разград за нарушаване на Закона за футболното хулиганство.

Заради младата му възраст, самопризнанието, липсата на подобни прояви и ниската степен на обществена опасност на деянието съдът постанови минималната санкция - глоба от 200 лева.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2012 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

още глупости на търкалета,
тва го гледах и беше супер манипулативно,тъпа водеща с още по тъпи въпроси,тоя Калчев от запада е по тъп отколкото се иска и никакъв диалог не се получи, евала на тая Ваташка между другото...

Цитат:
За първи път феновете на противникови футболни отбори се обединиха - причината са новите промени в Закона за опазване на обществения ред, които имат за цел да се справят с футболното хулиганство.

Глоби от 1 000 до 5 000 лева ще получи всеки хванат с пиратки и ножове. Най-спорен е текстът, който касае децата. Например, ако мачът се играе след 10 вечерта, деца на стадионите няма да бъдат допускани. Освен това родителите трябва да си носят попълнена декларация, ако са с непълнолетно дете, а един възрастен може да доведе на стадиона не повече от три деца.

Мнението си по тези въпроси споделиха пред bTV председателят на парламентарната комисия по младежта и спорта Огнян Стоичков, Антон Калчев, председател на фенклуба на "Левски София-Запад" и Елена Ваташка от Българския футболен съюз, която отговаря за връзките с привържениците.

Повече саморегулация, по-малко полицаи

Промените в закона имат за цел да постигнат по-висока степен на саморегулация от страна на фенклубовете и да ограничат присъствието на полицията по стадионите. Според Огнян Стоичков обаче, в стремежа си да е строг и справедлив, законодателят се е престарал.

Измененията не позволяват малолетен запалянко да присъства сам на спортно мероприятие. Това означава също, че 13-годишно момиче не може да посети състезание по спортна гимнастика без свой родител.

Придружител се изисква както за малолетните, така и за непълнолетните, но за малолетните в тази роля не може да бъде друг освен родителя или настойника.

„Този закон решава, но и обърква проблемите”, смята председателят на комисията по младежта и спорта в НС, който ще предложи някои текстове да отпаднат, по-специално тези, които засягат малолетните. По думите му друг проблем е изискването за видеонаблюдение по стадионите, което ще затрудни някои клубове.

„В закона има и добри неща,” отбеляза все пак Стоичков и посочи, че феновете вече ще имат възможност да обжалват мерките срещу тях.

В България няма футболно хулиганство, смята Антон Калчев, председател на фенклуба на "Левски София-Запад". По думите му става въпрос за единични прояви, които не се толерират от фенклубовете. „Вече пета година практикуваме това и имаме своите успехи,” каза Калчев.

В последните пет години фенклубът на „Левски” не допуснал нито един проблем, според Калчев. С промените в закона „искат да закрият футболните агитки”, които са „средище на свободомислещи хора” с „патриотичен дух”, смята той.

Според председателя на фенклуба на "Левски София-Запад" законът няма да е действащ, защото не отразявал европейската тенденция.

Саморегулацията, самодисциплината – положителна тенденция

Проблемът с футболното хулиганство не е решен нито в Англия, нито в която и да е друга страна. Такова мнение изказва представителят на БФС Елена Ваташка.

Според нея в тези държави съществуват значителни проблеми със сигурността. Има и цензура в медийното отразяване на инцидентите, за което натиск оказват футболните организации.

България не е страна с висок ръст на инцидентите или с инциденти, застрашаващи живота и здравето, каза още Ваташка, която отговаря за връзките с привържениците във футболния съюз.

Пиротехниката е проблем, посочи обаче тя. „Ако тя бъде легализирана, като в Австрия и Норвегия, ще отпадне един много тежък пропускателен режим”.

През последните две-три години има положителна тенденция – развитие на саморегулацията, самодисциплината и вътрешно разбиране у феновете, отчитат в БФС.

„Вместо да се окуражат тези фенклубове, те ще бъдат притиснати” от новия закон, смята Елена Ваташка.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Ное, 2012 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Руци също се изявявал по някаква си телевизия по темата, ама не знам повече connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Страница 13 от 16

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum