Славия - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 28.10.2006 (събота) 16 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) фаворит срещу Славия според Еврофутбол!!!!!

Българският букмейкър "Еврофутбол" включи осем срещи от България в предстоящия 87-и тираж за петък-понеделник, 27 - 30.10.2006 г.

Шест от тях са от "А" група, а другите два - от Източна "Б" група:

Програма "Футбол":

Черно море - Левски; "1"- 8.00, "Х"- 3.40, "2" - 1.30;
Славия - Локомотив (Сф); "1"- 2.75, "Х" - 2.95, "2" - 2.05;
Локомотив (Пд) - Беласица; "1" - 1.65, "Х" - 3.20, "2" - 3.70;
Спартак (Вн) - Марек; "1" - 1.70, "Х" - 3.10, "2" - 3.60;
Ботев (Пд) - Берое; "1" - 1.70, "Х" - 3.10, "2" - 3.60; Сблъсъкът е част от програма "Секционна листа" и е предложен в Суперджакпота от 13 срещи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Tronsemp написа:
Metala написа:
LokoAle написа:
Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile



Струва ми се че много четеш еврейския форум, щото само те си верват на тия глупости. А тая дата не знам откъде им е дошла на ония кухари. :shock:


Май не само той чете много еврейски форуми ами и ти но това е отделен въпрос ! :lol:


Еврей минет :?: :!: :?: :idea: Айде ако обичаш назад и улево!



Аааа Кайо с маска!?!? "Желязната маска" се завръща!!!!??! [smilie=the_judge.gif] [smilie=pimp.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Tronsemp написа:
Metala написа:
LokoAle написа:
Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile



Струва ми се че много четеш еврейския форум, щото само те си верват на тия глупости. А тая дата не знам откъде им е дошла на ония кухари. :shock:


Май не само той чете много еврейски форуми ами и ти но това е отделен въпрос ! :lol:


Еврей минет :?: :!: :?: :idea: Айде ако обичаш назад и улево!



Аааа Кайо с маска!?!? "Желязната маска" се завръща!!!!??! [smilie=the_judge.gif] [smilie=pimp.gif]


Много ми се иска Каио да отбележи срещу Слабия с глава, както ще бъде с маска ще е мн яко да вкара
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Струва ми се че Бай Гроздан нема да рискува да го пусне въпреки че съм 100% сигурен че Кайо гори от желание да играе в този мач Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
white fang
Гост





МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм мялко бяло комплекасрче и не съм виждал гола жена. Съветвам себе си да си бия шута и сам да си говоря глупостете и сам да си ги вервам [smilie=bunny.gif] [smilie=smack.gif] [smilie=sir_spamalot.gif] [smilie=sillyjester.gif]
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Лудост е да се рискува здравето на Кайо...

верно важен мач и победата също е много важна,но здравето му е по важно и не мисля,че бай Гроздан ше рискува да го пусне.

Просто останалите трябва да се раздадат на макс и това е :wink:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука нещо Чворе и компания са се опитали да мислят.... :lol:

Локо (Сф) следва модела "Славия"


Развитието на Локо (Сф) и Славия следва определена цикличност и моментният резултат е, че "червено-черните" имат по-добри футболисти, по-обигран отбор и по-яростно преследват определени цели или по-скоро имат цели. Задаващите се продажби на Цветан Генков, Марчо Дафчев, Калоян Караджинов и Урош Голубович просто намекват, че в "Надежда" следват модела "Славия" от последните 5-6 сезона.

Дори и Ювентус да се откаже от Генков, а в крайна сметка да го вземе Нюрнберг примерно, а Дафчев да не облече екипа на Фейенорд, а на Утрехт, това пак ще е попадение за политиката на "червено-черните". Караджинов и Голубович пък на няколко пъти бяха коментирани като трансферни цели на Литекс и ЦСКА. Ясно е, че президентът на Локо Николай Гигов няма намерение да държи тези футболисти и в продължение на 2-3 години да търси наслагване на подходящи играчи около тях. Подобна бе и политиката на Славия, където в рамките на 3-4 години бяха създадени Благо Георгиев, Чавдар Янков и Димитър Рангелов, продадени по-късно на Цървена звезда, Хановер и Страсбург. Принципът бе един и същ - да се действа без разхищение на средства - тримата бяха извадени в "Овча купел" от собствената школа, докато за най-конвертируемите си играчи "червено-черните" са плащали жълти стотинки.

В момента единствената разлика е, че в Локо могат да развият в по-ускорени темпове скока на тези футболисти към трансфери в чужбина, защото успяха да регистрират прилично представяне в евротурнирите и да "хванат" добра витрина като мача с Фейенорд.

Какво показва паралелът между "бели" и "червено-черни" по отношение на представянето в "А" група. Докато на "Овча купел" изграждаха "чуждестранния си легион" с Янков, Рангелов, Благо Георгиев, Янко Вълканов, Славия имаше явно надмощие. Така, като изключим последната година, в предишните пет сезона "белите" винаги заемаха по-предно класиране. Тимът от "Овча купел" на два пъти бе пети, два пъти - шести и веднъж - четвърти. В същото време "червено-черните" заемаха позиции между осмо и десето място.

Ясно е, че в навечерието на дербито Локо (Сф) е по-добрият отбор, но ако в "Надежда" реализират всички набелязани трансфери навън, тимът на Гигов бързо ще падне до нивото на Славия от този или миналия сезон.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) остана без Георги Марков за дербито



"Кървава" тренировка за "червено-черните", Генков и Диян Дончев с травми



Защитникът Георги Марков ще остане извън групата на Локо (Сф) за столичното дерби срещу Славия тази събота. Това стана ясно след вчерашната тренировка на "железничарите", на която защитникът изобщо не се появи. Оказа се, че по същото време Марков е минал на ядрено-магнитен резонанс в резултат на травма, получена по време на мача срещу ЦСКА. Почти сигурно централният бранител пропуска дербито на "Овча купел", като все още не е ясно кога ще бъде възстановен.

С травми от вчерашното сутрешно занимание преждевременно си тръгнаха още двама играчи на Локо (Сф) Цветан Генков и Диян Дончев. Двамата се сблъскаха при борба за топката, в резултат на което бранителят се оттегли, накуцвайки, с рана на ахилеса. Нападателят се отърва само с леко натъртване, но и той предпочете да се прибере в съблекалнята. Почти сигурно обаче и двамата ще бъдат на линия в събота срещу Славия.

На облекчен режим вчера тренираха Дарко Савич и Милен Радуканов. Двамата бранители въртяха обиколки, без да се включват в заниманията с топка. За сметка на това Калоян Караджинов, който в понеделник претърпя операция на скулата, се включи в тренировката на пълни обороти. Въпреки огромното желание на халфа да играе на "Овча купел" участието му в дербито до последно ще бъде под въпрос. За доброто настроение на тима от "Надежда" вчера пък се погрижи един от помощник-треньорите Димитър Васев, който почерпи по случай именния си ден.

Тия наще се изтепаха бе ей!!! :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдеееее,говедата се дънят,утре всички на божи гроб да поткрепим отбора,при победа излизаме само на точка зад левски.Напред железнииииииии!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Айдеееее,говедата се дънят,утре всички на божи гроб да поткрепим отбора,при победа излизаме само на точка зад левски.Напред железнииииииии!

1:1 УРАААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ШИБАЙ БЕЛИТЕ ШИБАЙ БЕЛИТЕ ШИБАЙ БЕЛИТЕ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Батки мачът става да си ебе майката! :P :P :shock: Ако го земем се връщаме в играта, а на говедорес май им е по-трудна програмата докрая ако махнем прекия двубой де.... :? :? :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Батки мачът става да си ебе майката! :P :P :shock: Ако го земем се връщаме в играта, а на говедорес май им е по-трудна програмата докрая ако махнем прекия двубой де.... :? :? :x

у СЪБОТА си4ки на БИЖЙ ГРОБ да подкрепим ЛОКО щото като ги биемем еврейте ставаме с 1 то4ка по малко от УЕФСКИ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми говедата посрещат берое-мисля,че изненада не може да се очаква.Следва гостуване на Пловдивското локо,тук може и да се надяваме на Х.Идва ред на прекия двубой,където можем да разчитаме единствено и само на себе си.Последния кръг гостуват в ловеч,тук може даже и да загубят.Наща я знаем,утре с евреите задължителни 3 точки,посрещаме ботев още 3 точки,последно гостуване извън софия на берое,много трудно може и да стане някой гаф,след това ново гостуване този път на говедарски и последния кръг посрещаме черноморец бургас конелиано герман софия.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Сичко от нас си зависи,
па са латекса са хикс за момента,мое неква въртележка до края да стане.....

Утре трее задължително да бием...дееба Smile
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 27 Окт, 2006 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Идва ред на прекия двубой,където можем да разчитаме единствено и само на себе си.


[smilie=whistle.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum