КОЛЕДЕН КУПОН!!?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  

Кога и къде искате да е коледния купон?
Преди Коледа при Бойко
12%
 12%  [ 3 ]
След Коледа при Бойко
4%
 4%  [ 1 ]
Около Коледа на заведение
41%
 41%  [ 10 ]
Нема значение кога ама да е в залата за волейбол
41%
 41%  [ 10 ]
Общо гласове : 24

Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми аз нямам нищо контра и фенклуба да се включи стига да няма селянии. За музиката лесно ще се разбереме - правим един човек DJ даваме му сичкото дискове (а може и лаптоп да барнем) и ходи и за заявява. То след третата ракия на никой нема особено да ми дреме така че....а и ще е атестат колко може да се дишаме заедно.
Пък и залата ще се понапълни - пак казвам че може да каним и волейбилистки, разни фенки гледам се навъдили - абе да стане мазало и народа да се почувства малко повече единно цяло. :lol: :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Е те това е идеята

да може нали да се съвкуплиме и да сме едно цяло :lol:

което ше стане доста трудно де,но да опитаме за начало едно напиване..........
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное, 2006 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега доколкото проучихме въпроса ще е в кръчма шоуто ама проучваме къде и как... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное, 2006 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Сега доколкото проучихме въпроса ще е в кръчма шоуто ама проучваме къде и как... :roll:



Дайте да е в Сухиндол,тъкмо ако свърши пиенето ще се преместим направо във винзовода. :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 02 Ное, 2006 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Metala написа:
Сега доколкото проучихме въпроса ще е в кръчма шоуто ама проучваме къде и как... :roll:



Дайте да е в Сухиндол,тъкмо ако свърши пиенето ще се преместим направо във винзовода. :lol:


имаше в Бгплея една икона clown за тебе е :lol:


иначе аз предлагам на На кафенце оти е Селения ама тоя път нема се биеме по между си а ша биеме некой и без тфа у София се навадия селиние(да им еба лелите) требва малко туп трес бам тряс така че аз съм за БАРЧЕ 666
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 03 Ное, 2006 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

В неделя ще назначим хората, които да са комисия по организирането и се почва дирене и запазване на кръчма. Само датата не уточнихме ама като гледам се говореше за преди 20.12. :? 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Ное, 2006 18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
За срещата ще мислим удобна дата след Нова година , а за купона в зала за 15 лв. твърдо не Във всяка нормална кръчма за тези пари ще пиеш 300 твърд алкохол, салата и нещто месно мезе и безалкохолно и ще ти поднесат и ще е гот , а туй пък някой и да оди и да принася на другите супер тъпо . В 21 век сме и не сме пионерска оргонизация!


Аз пък защитавам диаметрално противоположна позиция. С две ръце и два крака съм за залата! Просто не знам какви са ви възгледите, но това трябва да е един купон на ултраси и фенове, а не производствен банкет. За това трябва специфична атмосфера, която можем да си създадем само ние и то в залата, като в кръчма това е напълно невъзможно.
Идеята ми е това да е по-скоро едно "open space party", където да се наблегне на поркането и купона, а не на яденето и клеченето по масите. Просто такъв тип "ултрас" купони така се правят. Ако можете да си намерите кадри от такива мероприятия в Холандия например ще видите какво имам предвид. Там се наемат хангари, мазета, барове или цели дискотеки, по стените се окачват знамена, шалове и т.н., наема се един DJ и тва е. Набляга се на пиенето и само на малко мезета съвсем в коктейлен стил. Всички са прави и си щъкат, като си има само столчета около стените и баровете съответно.

Та цялото това нещо пренесено в залата го виждам така - който иска да сяда некъде за малко да починат - на трибуните. Останалото кеч - всичко си оди дето иска. DJ-чето ще е там където е съдийската маса в момента. Пиене и хапване ще има наредено покрай стената под коша и на още едно друго место ако са повече народ. По мрежата на джамовете ще нависим знамена, шалове и каквото там се сетим, за да направим атмосфера.
Сега за кините - 15лв. ми се виждат малко много ама да кажем 12 - 10 за ядене и пиене и 2 за DJ-чето са в рамките на нормалното. Ако да речем една бутилка водка е средно 5 кинта и 5 кибапчета с едни фастъци и 3 безалкохолни са още толкова нещата излизат. Бойко ако земе и машината за бирата ще стане още по-яко. Сега в тази връзка искам да вметна че на това парти е гот да се поканят и хора, които да не плащат куверт - волейболистки, някои от играчите ако щете, треньори от ДЮШ и най-вече по-периферни хора, които искаме да запалим или привлечем в нашите редици, което за мен поне е една немалка цел на шоуто. :wink:
За чистене и приготвяне - не искам да говоря много ама си мисля че няма кой знае каква хамалогия и идеята не е 10 да прислугват на 100, а просто да има екипи за подготовка и почистване - абе все едно като при подготовката за мачове. Мисля че това не е абсурд да се направи.

Сега Чико всичко много добре за кръчма, извинявай ама това е мегапенсионерско и рано или късно ще залъха на пенсионерщина и чалга. Там при един куверт рано или късно ще се наложи да се поръчва, ще ни ударят в сметката, кой платил, кой не и ще стане селяния. Да не говорим че има и инвентар за потрошаване. Още по зле ще е че трябва да се съобразяваме с шум, работно време, капацитет на заведението и т.н. глупости,които при залата няма да ги има. И най-вече седнем ли в кръчма задължително ще сме разделени по маси и така цялата атмосфера ще иде на хуй.... :x :x :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще си позволя и аз да се намеся в тази тема. Това което предлага Метлата е доста добро решение за купона. Хем ще е на място което може да се ползва до тогава до когато..... Няма да излезе кой знае колко пари, но ще се знае точно колко и нема да има набутване ако е в кръчма. В кръчмата ще може да дойдат само хора от агитката. Ако стане в залата и се поканят други хора ще бъде като един вид реклама и наистина може да се привлечат нови хора. Ако бате Бойко докара машината за бира 2 кега от по 30 литра са около 50 лв. А това са 100 бири поне.. Спомнете си рожденните дни при Бойко и купоните. Колко човека ще трябва да помагат максимум 10 да са и то само докато започне. После ще има 3-4 които ще допълват яденето и пиенето и готово. Ще се вземат пластмасови чинии и чаши и после всичко у кофата и готово. Бате Бойко предполагам може да вземе всичко на доставни цени. С DJ ще е много гот. Ако стане некоя простотия нема да има големи последсвия щото местото е наше. Сигурно доста народ нямат тази възможност да направят такова нещо. Говорил съм с говеда който са ми разправяли как си наемът цял бар и яко купон, стриптизьорки такива работи. Ама им излиза бая пари. Така че преценете кое как ще излезе и ще е най-добре за оранизацията. На кръчма винаги може да се отиде
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам че някой е сфанал идеята! [smilie=coolup.gif] Освен това за да се намали боклука можем целия под да го застелем с големи найлони, които после само събираме и айде у боклука. Смятам че ще стане мега по-яко отколкото тривиалните кръчми дето ги правим след всеки мач. :? 8)

А защо да не поканим и представители на феновете от прованса? Нали сме едно цяло?!! :D Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 9:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Виждам че някой е сфанал идеята! [smilie=coolup.gif] Освен това за да се намали боклука можем целия под да го застелем с големи найлони, които после само събираме и айде у боклука. Смятам че ще стане мега по-яко отколкото тривиалните кръчми дето ги правим след всеки мач. :? 8)

А защо да не поканим и представители на феновете от прованса? Нали сме едно цяло?!! :D Smile


Ти хубу ше ги поканиш ама къде ще спят нали все пак ще е вечер. Но ако стане там ще е доста добра реклама и наистина може да се привлекат нови съмишленици към идеята. А плюсът е че може да няма чалга за слушане :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе с чалга без чалга все тая! Сега който не може да си уреди спане при някой познат или на хотел ще го разквартироваме при хората. Доколкото може разбира се. Е питай Фрезата у нас как е... :lol:

Другия вариант е да се порка до сутринта и после ай на влака..... :P :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе с чалга без чалга все тая! Сега който не може да си уреди спане при някой познат или на хотел ще го разквартироваме при хората. Доколкото може разбира се. Е питай Фрезата у нас как е... :lol:

Другия вариант е да се порка до сутринта и после ай на влака..... :P :P

Поне няма да има проблем да се остане до сутринта
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

чшшшшш алооооооооооуууууууу длъгите постовЕ,не моем да ги прочетем изтекоа ми очите [smilie=dj-wtf.gif]
Сериозно-мисля си как па 10 човека сме на 33 000 мнения...... :oops:

Мой по дърти познати са ми разправяли как в "развития социализЪМ"са им правили абитюренските балове,събират ги значи в "Универсиада"примерно,висиш прав,и паралелно с това има още едно женско даскало у другия ъгъл :lol: :lol: и така мейк лов,нот вар :P
аз това не го разбирам :shock:
тва за привличане на фенове по тоя начин ми звучи в сферата на фамтастиката.....дай да не си говориме глупости са...

Мислех си за некоя кръчма ако сме да поканиме Кайо и Кичо,ако дойдат в залата обаче ше ги хванеме да опъват найлона и да разнасят салати пичовете... :lol: :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Платене говориш глупости! Кви абитуренстки, кви найлони, кви 5лв.? Сичко се слага по масите и додет стигне. Нема кетъринг да правим я.

А в тва за привличането нема грам фантастика. Просто не отркиваме топлата вода, остава само да я използваме целево.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Чет 23 Ное, 2006 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
чшшшшш алооооооооооуууууууу длъгите постовЕ,не моем да ги прочетем изтекоа ми очите [smilie=dj-wtf.gif]
Сериозно-мисля си как па 10 човека сме на 33 000 мнения...... :oops:

Мой по дърти познати са ми разправяли как в "развития социализЪМ"са им правили абитюренските балове,събират ги значи в "Универсиада"примерно,висиш прав,и паралелно с това има още едно женско даскало у другия ъгъл :lol: :lol: и така мейк лов,нот вар :P
аз това не го разбирам :shock:
тва за привличане на фенове по тоя начин ми звучи в сферата на фамтастиката.....дай да не си говориме глупости са...

Мислех си за некоя кръчма ако сме да поканиме Кайо и Кичо,ако дойдат в залата обаче ше ги хванеме да опъват найлона и да разнасят салати пичовете... :lol: :lol: :lol:


Все си мисля, че ще има повече хора ако е в залата. Щото в кръчма не секи ще е готов да извади по 20 лева. А около коледа знаеш кво става все е заето и искат капаро после режат главата до кръста щото тоя пил такова ония друго ама не му го донесли. И в зата секи ще може да поговори с който иска, ане аз са ше седна тука ама ти що не седнеш там аз да съм до тоя. А трябва да се намерят маси за Х брой човека, а дали ще има тук там.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum