ЛОКО СФ-ЦСКА-23.10.06,понеделник 16-00ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях си запазил деня, независимо дали е събота, неделя или понеделик :-) Ще си пренаредя задачките за другите дни, но катогорично съм на мача в събота :-) Почти съм убеден, че мача е наш или равен, ако бай Чорбалан не извърти някой пореден номер в БеФеСе-то! :evil:

А съмнение няма - в тройката сме!

Само Локо! :lol:
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 14:54    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип почти винаги съм песимист преди "столични дербита" (така са ме научили последните 7-8 години), но тоя път просто не виждам с какво и как могат да ни бият тея...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RED DEVIL
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми крайно време е вече да ги бием.Не може само ние да падаме и то при положение, че сме по-добри.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
По принцип почти винаги съм песимист преди "столични дербита" (така са ме научили последните 7-8 години), но тоя път просто не виждам с какво и как могат да ни бият тея...


Миналата година виде ли с кво и как? Та да не стане пак така че тоя път.... [smilie=headfuck.gif] [smilie=poke.gif] [smilie=thumbdown.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 15:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе кво ви пука как ще завърши мача,важното е всички да сме там и да пеем за любимия отбор.На терена нищо не зависи от нас така че квото и да стане ние трябва да си поткрепим отбора.Ако на този мач не съберем поне 3000 души без тези на чорбата,просто наистина метъла ще се окаже прав и наистина няма смисъл да ставаме шампиони.Въпреки,че всички които бяха заедно с отбора през тези тежки години заслужават да видят Локо сф шампион.

Напред железнииии!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 15:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе Фреза ти да не живееш в Сухиндол бе!!! :P :P :lol: Кви 3000. Сега като кажат 5 кинта билет и ще се радваме на 500. Това за съжаление е положението.... :? :oops: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Е тогава да отиваме в Б група и там може и да сме конкуретоспособни от към публика.Пък и Гигов ще издокарва по-някой лев като продава мачове,за да не вземем пък да се върнем в А група.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Валентин Илиев и Георги Илиев имат шансове да играят срещу Локо (Сф)

16 октомври 2006 | 15:18 | Агенция "Фокус"

София. Футболистите на ЦСКА Георги Илиев и Валентин Илиев имат шансове да играятв предстоящото дерби от десетия кръг на “А” група срещу Локо (Сф). Това съобщи за Агенция "Фокус" Директорът на отдел "Връзки с обществеността" на "червените" Атанас Караиванов. "На двамата днес бяха направени снимки и според д-р Бочев новините са обнадеждаващи. Георги и Валентин от утре ще започнат пълноценни тренировки и ако всичко е наред през седмицата ще бъдат на разположение на треньора Пламен Марков", заяви той.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи мача е в Събота така ли [smilie=confuzzled.gif] щото неска четох в весника че ще е в понеделник
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
I_against_I
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 18:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
По принцип почти винаги съм песимист преди "столични дербита" (така са ме научили последните 7-8 години), но тоя път просто не виждам с какво и как могат да ни бият тея...




със съдията
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

I_against_I написа:
Jenia LCI написа:
По принцип почти винаги съм песимист преди "столични дербита" (така са ме научили последните 7-8 години), но тоя път просто не виждам с какво и как могат да ни бият тея...




със съдията

с бутане на парички в гоговата гуша :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Triena_Loko написа:
Значи мача е в Събота така ли [smilie=confuzzled.gif] щото неска четох в весника че ще е в понеделник


ми всеки казва че ще е събота ... поне пак ще имаме извинение че няя да има публика ...щото публиката ни няя да знае кога е мача :P

хора кажете от колко часа ще е мача...ако е в събота...щото ми е мн важно :?: :idea: :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Triena_Loko написа:
Значи мача е в Събота така ли [smilie=confuzzled.gif] щото неска четох в весника че ще е в понеделник


ми всеки казва че ще е събота ... поне пак ще имаме извинение че няя да има публика ...щото публиката ни няя да знае кога е мача :P

хора кажете от колко часа ще е мача...ако е в събота...щото ми е мн важно :?: :idea: :arrow:

дабе верно от колко е ма4а???????????????????
Върнете се в началото
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Миналата година виде ли с кво и как? Та да не стане пак така че тоя път....


I_against_I написа:
със съдията


Тоя път:
1. нема кой от тех да го удуши...
2. и той нема да им стигне...


... дано!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 6:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Така те искам Жена! ОптиМИСка! :P :lol:
Ако докарате и пак целия народ от Изток, а ако земете и да викате ще е екстра! :o
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Следваща
Страница 2 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum