ЛОКО СФ-ЦСКА-23.10.06,понеделник 16-00ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportni.bg/ph/pictures/2006.23.10lokomotivsf-cska/

снимки от мача...

има някои добри Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LokoAle
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

2-рото полувреме беше голяма мъка...реден хикс според мен беше този мач...
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
http://sportni.bg/ph/pictures/2006.23.10lokomotivsf-cska/

снимки от мача...

има някои добри Smile

И МЕНЕ МЕ ИМА СЪС ЗНАМЕТО :D :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

доволен съм и на равния...с тая игра толкова.НИКАКВА СРЕДНА ЛИНИЯ....ПЪЛНИ НЕДОРАЗУМЕНИЯ :evil: Евала на ГОШО МАРКОВ голям мач,също и на МАЛИН ОРАЧЕВ,А ГЕНКОВ вече може да се счита за играч на Фейнорд...след този мач...сам ни влачеше в нападение.А за парньора му кво да кажа....ЕДИН БИДОН...на РИЛЕЦО направил хетрик...ОК,но големия е голям в мачовете на истината...видяхме го с холандците и днес...май му стига да разхожда фланелката...дано ме опровергае в оставащите мачове!!!Но пак повтарям трябват нови халфове...тези малките ИВО и ДИМО добре се включиха, с техните смени раздвижиха играта!!
НЯКОЙ МОЖЕ И ДА СА ДОВОЛНИ ОТ ТОЧКАТА,НО АЗ НЕ СЪМ...ДА НЕ БИЕМ ОТБОРА НА СНЕЖАНКА/ГИЙОМ/ И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА/петре,другия влах,данчо тодоров,скакауеца и т.н./ Е ПО - СКОРО СРАМНО....ТОВА НИ Е НАЙ-СЛАБИЯ МАЧ ОТ НАЧАЛОТО...НО ПОДКРЕПАТА ОТ ПУБЛИКАТА БЕШЕ СУПЕР,ЛОКОМОТИВСКИЯ ДУХ СЕ ВЪЗРАЖДА И ПРЕДСТОЯТ УСПЕХИ!!!
САМО ЛОКО!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 23:13    Заглавие: Отговорете с цитат

що не се обадихте бе Венци??????

да се запознаем,напием и т.н.

друг път да знаеш,в дървеното кафе се събираме преди и след мачове.
Иначе много силни думи си праснал,играхме колкото можахме,а писанията за уговорен хикс само могат да ме разсмеят,явно сашодиковизма е заразен...
Уговорен хикс за какво,да станат шампион говедата и да счупат главата на Кайо.... :evil:
Марчо играл на 2 инжекции тоя мач,не се включи много добре,но все пак евала,че е мъжкар.
Явно се беха пренавили наще,но са идва ред да ебеме белите балеринки......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ами другия път ще се обадим.....за мача с евреите няма да идвам,но дано бием....иначе за МАРЧО евала мъжкар...а и за мене лично игра на ниво,но за САШАТА сигурно са силни думи....но знаеш най съдим любимците си!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Окт, 2006 23:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми обади се следващия път,са беха и тея образи от Плевен,където ти разправях-трееше да се запознаете :wink:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 7:27    Заглавие: Отговорете с цитат

LokoAle написа:
2-рото полувреме беше голяма мъка...реден хикс според мен беше този мач...



Абе без да изпадам в сашодиковизми и при мене се прокрадна тая мисъл по некое време. То хубуу говедата дърпат напред ама ако чорбата беха паднали Пламен Марков заминаваше и чорбетата вече нямаха никъф шанс за титла. Абе не знам - равен, равен. Ще им го простим ако изкълчим евреите на божи гроб...най-после! :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 8:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (Сф) и ЦСКА поделиха точките - 1:1


"Железничарите" продължават без успех над съперника в последните четири години, но запазиха аванса пред "червените" в класирането.
Локомотив (Сф) и ЦСКА завършиха наравно 1:1 на стадиона в кв. Надежда в дербито на десетия кръг в родната "А" футболна група. По този начин "железничарите" се изравниха на върха с шампиона Левски преди последния двубой от кръга, в който "сините" приемат Ботев.

Домакините започнаха много силно, след като още в шестата минута успяха да открият резултата. Младежкият национал проби през центъра и бе задържан в наказателното поле от капитана на ЦСКА Валентин Илиев. Реферът Ангел Бекяров моментално посочи бялата точка, от която потърпевшият бе точен - 1:0.

Последваха пропуски за "армейците" на Гийом да Заади и Кирил Котев, за да се стигне до 40-та минута. В нея Флорентин Петре проби отдясно и центрира точно към сънародника си Еуген Трика, който с глава я прати в мрежата зад Урош Голубович.

През вторите 45 минути Пламен Марков включи в игра Роберт Петров и Сергей Якирович и ЦСКА владееше инициативата на терена, но така и не успя да стигне до победно попадение. Най-чистата ситуация за "армейците" проигра Да Заади, който след разбъркване от метър пред вратаря на Локомотив прати кълбото в ръцете му.

В 75-та минута Калоян Караджинов получи комоцио след сблъсък със съперников футболист и бе закаран с линейка в "Пирогов". По-късно се оказа, че той е със счупена скула и трябва да бъде опериран. И в негово отсъствие обаче "железничарите" се справиха с натиска на съперника и в крайна сметка двубоят завърши при този резултат - 1:1.

Така Локомотив (Сф) продължава да няма успех над съперника си от пролетта на 2002 година, но за сметка на това запази аванса си от три точки пред "армейците" в класирането. ЦСКА останаха трети с актив от 22.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Равен в “Надежда” с мелета и шамари
"Божков, вън", скандира агитката на ЦСКА след мача с Локо (Сф)


Локо (Сф) и ЦСКА загубиха по 2 точки в борбата с Левски за титлата, след като завършиха 1:1 в "Надежда". Мачът ще се запомни и с рекордните 48 нарушения, които свири реферът Ангел Бекяров. Носилката пък влиза на терена повече от 10 пъти и това обяснява защо 9-те хиляди зрители напуснаха разочаровани ст. "Локомотив". Накъсаната игра изнерви и двата отбора, които на няколко пъти заформиха мелета по терена. Домакините поведоха още в 5-ата минута, когато капитанът на ЦСКА Валентин Илиев дръпна за фланелката Цветан Генков и съдията Бекяров свирна дузпа. Потърпевшият бе точен за 1:0. Малко след това играчите на двата отбора се хванаха за гушите след фаул на Георги Марков срещу Гийом. Кристиян Добрев се просна на земята и претендираше, че роденият в Кот д'Ивоар нападател го е ударил. Реферът обаче не им обърна внимание. "Армейците" наложиха надмощие, което даде резултат чак 40-ата минута с гол по румънски. Трика бе оставен непокрит и с глава засече центриране на сънародника си Петре. Докато армейците се радваха на попадението, фенове на двата отбора в сектор "А" си размениха шамари, но полицаите набързо охладиха страстите. След почивката домакините предимно лежаха по терена и бавеха играта, а Гийом закопа ЦСКА с пропуските си. Върхът беше 3 минути преди края, когато от границата на малкия пеналт той стреля в аут. След мача агитката на ЦСКА ревна "Божков вън", но това не притесни собственика на клуба, който невъзмутимо напусна стадиона.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха,моите идоли от в Футбол продължават да радват очите ми.
Локомотив(сф)-цска-1:1
Ст.Локомотив-12 000 зрители.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Хаха,моите идоли от в Футбол продължават да радват очите ми.
Локомотив(сф)-цска-1:1
Ст.Локомотив-12 000 зрители.


Тия бас лова че гледат мача на шише ракия.

А ултрас бастуни какво са се били у А сектор? И снимки даже гледах.... :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:11    Заглавие: Отговорете с цитат

При техния гол некви чорбалета наскачали и

чича ти златари ги ошамарили :lol: :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:20    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
При техния гол некви чорбалета наскачали и

чича ти златари ги ошамарили :lol: :lol: :lol:


ми праилно...да си ходят кочиния сектор прасетата...да бяхя скочили така в В...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 9:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
PILATA написа:
При техния гол некви чорбалета наскачали и

чича ти златари ги ошамарили :lol: :lol: :lol:


ми праилно...да си ходят кочиния сектор прасетата...да бяхя скочили така в В...


Бе тия за мн велики се имат, нещо безсмъртни се вживяват!!! :evil: Да го духат!!! [smilie=x2fu.gif] Червени боклуци!!!Евалата който им е скачал в А сектор :twisted:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Следваща
Страница 10 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum