РАДИО "ULTRA'" ???
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 19 Окт, 2006 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не е кой знае къв зор да се направи радиото,въпросът е да има хора,които могат да се занимават с него и да му оттделят повечко време.Иначе,тва което казва рачмо с сайта също е някакъв вариант,аз като си правех сайт на една програмка имаше опция да се пусне фон на сайта,но чак във вид на радио незнам дали ще стане.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, бъкате от "нови" идеи. Първо ми свихте материалите на тема, които съм превеждал часове, сега и идеята за радиото направо се чуда как така се появи 2 седмици, след като ние вече го пуснахме :twisted: Браво Алекс, не е зле да се гледа от най-добрите, зле е да се правим, че сме открили топлата вода...
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Скромното ми мнение е,че в БГ нищо не е измислено,както и топлата вода нали :?: :lol:
всичко е копнато отнякъде,

пък и има други подобни радиа преди ващо ако не се лъжа...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

capa scarfata написа:
Ей, бъкате от "нови" идеи. Първо ми свихте материалите на тема, които съм превеждал часове, сега и идеята за радиото направо се чуда как така се появи 2 седмици, след като ние вече го пуснахме :twisted: Браво Алекс, не е зле да се гледа от най-добрите, зле е да се правим, че сме открили топлата вода...


Ей бай хуй. Аре престани да се изжвявате като че ли все едно вие сте просветителите на тая заблудена земя и сички само чакат вие да пръднете, за да се насерат. Щото просто не е така. Не претендираме че сме открили топлата вода, ама както казваха в един известен филм "И ние пушиме цигари KENT и ядем бомбонки Ti-tac". :wink: Достатъчно сме дръпнали с материала, за да гледаме от който и да е в БГ, така че недейте се ласкайте толко.
Колкот за матриалите - аз не знам тоя дето ги е писал дали толко щеше да бучи. Ти вместо да се кефиш че се разпространяват и пропагандират идеята, бучиш що не пишело че си ги превел. Ти за идеята ли го правиш или за лична слава? Така и с радиото. Нафтаджийте беха месеци преди вас ама не биха тупана по въпроса. А от нас се е излъчвало интернет радио (е метъл беше) далеч преди въобще някой да си помисли за фенско такова.

Сега обратно по темата. ФРЕЗА КАКВО НАПРАВИ С ТОВА ЗА КОЕТО СИ ГОВОРЕХМЕ?!!? :!: :?: :!:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами работя по-въпроса.Това,което разбрах е че трябва да имаме платен хост,да си намерим безплатна програмка+един що годе добър мик и може да започнем да предаваме.Мик ще купя,хоста го имаме,въпросът е каква по-точно програмка ни трябва,защото момчето ми каза,че ако предаваме с уйнамп трябва да плащаме за правата или нещо такова.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Окт, 2006 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
capa scarfata написа:
Ей, бъкате от "нови" идеи. Първо ми свихте материалите на тема, които съм превеждал часове, сега и идеята за радиото направо се чуда как така се появи 2 седмици, след като ние вече го пуснахме :twisted: Браво Алекс, не е зле да се гледа от най-добрите, зле е да се правим, че сме открили топлата вода...


Ей бай хуй. Аре престани да се изжвявате като че ли все едно вие сте просветителите на тая заблудена земя и сички само чакат вие да пръднете, за да се насерат. Щото просто не е така. Не претендираме че сме открили топлата вода, ама както казваха в един известен филм "И ние пушиме цигари KENT и ядем бомбонки Ti-tac". :wink: Достатъчно сме дръпнали с материала, за да гледаме от който и да е в БГ, така че недейте се ласкайте толко.
Колкот за матриалите - аз не знам тоя дето ги е писал дали толко щеше да бучи. Ти вместо да се кефиш че се разпространяват и пропагандират идеята, бучиш що не пишело че си ги превел. Ти за идеята ли го правиш или за лична слава? Така и с радиото. Нафтаджийте беха месеци преди вас ама не биха тупана по въпроса. А от нас се е излъчвало интернет радио (е метъл беше) далеч преди въобще някой да си помисли за фенско такова.

Сега обратно по темата. ФРЕЗА КАКВО НАПРАВИ С ТОВА ЗА КОЕТО СИ ГОВОРЕХМЕ?!!? :!: :?: :!:


Нямаш елементарно възпитание :twisted: На нафтаджиите им го признахме първеството, оти се репчиш :twisted: Сичко иде от метъла да го ева Smile Тъпана се бие като направиш нещо като хората, а нафтата имаха 1 месец ефир ако не се лъжа :idea: За материалите ти буча от доста време и знаеш, че съм прав. Айде със здраве :roll:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 5:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
Ами работя по-въпроса.Това,което разбрах е че трябва да имаме платен хост,да си намерим безплатна програмка+един що годе добър мик и може да започнем да предаваме.Мик ще купя,хоста го имаме,въпросът е каква по-точно програмка ни трябва,защото момчето ми каза,че ако предаваме с уйнамп трябва да плащаме за правата или нещо такова.


Нема да е с WinАmp! Цъкни ми на лични да ти кажа как ще бъде програмката, че я забравих. Ама нещо и некъф уеб интерфейс ще треа... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Ное, 2006 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

абе идеята не е лоша при една добра реклама в нета ще се на мери и нужната алдитория ама според мен метала пак е полудял :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Ное, 2006 7:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Фреза какво стана с тоя въпрос бе??!

Щеше да докладваш, а никакъв те нема... [smilie=copper.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum