Славия - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 28.10.2006 (събота) 16 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 15:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача е в събота и при това положение очаквам рекордна наша посещаемост на Божи гроб!!! Дано успеем да извоюваме сектор В и цялата ни публика да сме заедно! Иначе в клетката е по тъпо!!! И така този път никви извинения-всички на линия!!! :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LokoAle
Гост





МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

LokoAle написа:
Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile


И не само на Локо :wink:Даже Локо не е създаден на тази дата,но как да е.Истинският рожденик ще ви го обясни.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

LokoAle написа:
Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile



Струва ми се че много четеш еврейския форум, щото само те си верват на тия глупости. А тая дата не знам откъде им е дошла на ония кухари. :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoppt polizeigewalt
Гост





МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача ще е напечен,Славия са в подем,може да бият,като знаем ръководството кво е,няма е чудно.
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Железният войн от "Надежда"
"Нищо не е в състояние да ме откаже от футбола", категоричен е Караджинов




Има футболисти, които след операция или дори леки травма дълго време бягат от топката. Съществуват обаче и такива, които тичат към нея с пълни сили, когато лекарите все още не са сигурни, че могат да ги изпишат от болницата. И с право. Защото никога не се знае дали тези смелчаци няма да отидат да тренират на стадиона още преди да са се прибрали вкъщи. Не са малко хората, според които дербито между Локо (Сф) и ЦСКА бе слаб мач, отдалечил и двата тима от борбата за титлата. По-голяма част от футболните запалянковци обаче ще го запомнят с нещо друго. Футболистът на "червено-черните" Калоян Караджинов изправи на тръни всички играчи, шефове и зрители, след като счупи скула и бе откаран по спешност в "Пирогов". Когато човек е станал свидетел на подобна случка, през главата му минават какви ли не мисли. Като се започне от начина, по който е протекла операцията и какво всъщност се е случило там долу, на терена, и се стигне до това как ще изглежда пострадалият и дали все още ще се вижда онази дупка на дясната му буза. Оказа се, че повод за сериозни притеснения няма. Не и когато става дума за Кайо Караджинов, защото той като че ли идва от друга планета. С невероятно свеж вид и широка усмивка опорният халф подхвърля, че още утре е готов да облече червено-черния екип и да тренира наравно със съотборниците си. "Вече не ме боли", отсича Караджинов. "Вчера (б.р. - в понеделник) обаче беше непоносимо". Какво се случи тогава? В 70-ата минута Георги Илиев и опорният халф на Локо (Сф) скачат за висока топка. Футболистът на ЦСКА неволно удря с глава съперника и той пада на земята, но след миг успява леко да се изправи. "Много ме болеше, но като видях, че няма кръв, реших, че мога да продължа мача", спомня си Караджинов. "Футболистите обаче ме уплашиха. Суетяха се постоянно и когато напипах отново скулата си и усетих дупката, разбрах, че нещата са сериозни и трябва да изляза". Вместо да чака лекарска помощ, след няколко минути полузащитникът на "железничарите" поема към тъчлинията сам, без носилка и без придружители. Качват го на линейката и отпрашват към "Пирогов". Веднага след мача в центъра по спешна медицинска помощ пристигат Иво Тонев и Николай Гигов, за да осигурят незабавна операция "Самия факт, че Гигов и Тонев дойдоха, означава наистина много за мен. И добре, че дойдоха! Иначе не знам кога щяха да ме оперират, можеше още да лежа и да чакам", откровен е Караджинов. Още в понеделник вечерта той се е събудил от упойката. "Днес (б.р. - вчера) сутринта отидох при лекарите и ги питах не може ли да ме изписват и следобед да ходя да тичам, а те ми се засмяха", признава халфът. Той гори от желание да върти обиколки всеки следобед на стадион "Локомотив" със съотборниците си и да влиза в единоборства на двустранната игра. Така, все едно никога нищо не му се е случило. И ще го направи. От днес Калоян Караджинов започва тренировки, но на облекчен режим. "Ще тичам, за да поддържам форма, докато ми разрешат да играя", споделя дефанзивният полузащитник. Само преди месец и половина той получи комоцио в двубоя с Черно море във Варна. Въпреки това до мача с ЦСКА Кайо Караджинов игра все толкова смело и нахъсано, колкото и преди двубоя с "моряците". И ще продължи да играе по същия начин. "Нищо, абсолютно нищо не е в състояние да ме откаже от футбола", отсича Караджинов. Дано да е така, защото родната ни "А" група има крещяща нужда от смели, железни воини като Калоян Караджинов, които могат да рискуват здравето си в името на отбора, чиито цветове защитават.
:lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LokoAle
Гост





МнениеПуснато на: Сря 25 Окт, 2006 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Много жалко,че Караджинов няма да играе точно в този мач...

хикса ми изглежда реален,
но няма да е никак зле,
0:1 за нас,с гол в последните минути :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 6:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе къф равен бе!
Ако сега не ги утепаме не знам кога!?!

Ама ще видим де....то и миналата година се гласехме.... :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Кайо -ГОЛЯМ Smile

нема такъв,дано скоро се оправи,абе кога имаше той РД(Метушката да помогне),да му приготвиме една изненада :lol:

за врейте,много не се надъхвайте излишно,се пак ние сме ЛОкото,
мисля,че не можем да паднем при всички случаи,така,че равен най лошото...

важното да сме там на макс пък каквото ще да става...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="PILATA"]Кайо -ГОЛЯМ Smile

нема такъв,дано скоро се оправи,абе кога имаше той РД(Метушката да помогне),да му приготвиме една изненада :lol:

Калоян Караджинов /Kaloyan Karadzinov/ футболист Рождена дата: 25 януари 1977 България Водолей
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер,мерси :P
трее да го изненадаме наистина :!:

Венци,ше идвате ли сега в събота нали изместиха мача???
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Супер,мерси :P
трее да го изненадаме наистина :!:

Венци,ше идвате ли сега в събота нали изместиха мача???


Еййй верно кажи дали ще дохождате че да знам да не пускам списанията по пощата, а да ти ги дам на ръка.... :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DAVCHEV
Гост





МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Много важен мач,в това дерби с евреите ше си проличи дали сме израстнали в сравнение с миналата година,тогава отново отидохме на овча купел с големи очакваня и се върнахме а два гола,все пак вярвам че сега нивото ни е по високо и трябва с лекота да отупаме тия смешници слабия. :D
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Да,ако от плевен пътувате кажете да се разберем и да пътуваме заедно ако остана за събота.Ако имате възможност не се и замислаяйте дали да идвате или не.Локо се нуждае от нас не само на дербитата с левски и цска.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Tronsemp
Гост





МнениеПуснато на: Чет 26 Окт, 2006 13:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
LokoAle написа:
Мача се пада точно на рожденния ден на Локото
28.Х.1929
Smile



Струва ми се че много четеш еврейския форум, щото само те си верват на тия глупости. А тая дата не знам откъде им е дошла на ония кухари. :shock:


Май не само той чете много еврейски форуми ами и ти но това е отделен въпрос ! :lol:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum