ЛОКО(СФ)-Ботев(Пд)-05.11.06.14:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BUFER4ETO



Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 479
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 06 Ное, 2006 23:56    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм без коменетар защото никои не е наясно с нещата ама никои НИКОИ еди говри едно друг говори трето просто една голяма интрига коментирасе нещо което някои е чул и това е само за едно сведение момчетата са на 17 и 16 ?????

СИТОАЦИАТА Е МНОГО СПОРНА
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Ное, 2006 0:39    Заглавие: Re: otgovor Отговорете с цитат

blabla написа:
Parvo iskam da kaja ,4e vse pak nqkoi trqbva da otogovori na vaprosite na predno pisheshtite.Ne iskam oba4e moeto mnenie da se tretira kato otgovor na vsi4ki botevisti,a kato li4no.I tova 6te bade parviq i posleden pat koito pisha.
Ta zna4i zashto nie sme se pravili na deca,a ne na drugi?Ako nqkoi vi s4upi stakloto na li4niq avtomobil i pred vas se poqvat nqkvi 18-19 godi6ni ot protivnikoviq otbor vie kakvo 6te napravite s tqh?Vtoro nai-ste mi smeshni kato zaplashvate s boi?kakav boi ot hora koito edva li sa pove4e ot 30 4oveka pove4eto deca.Posle kato vi hvanem i vi biem se opravdavate ,4e sme bieli tineeidjari ,emi kato samo takiva vi hodqt na ma4ovete nie ne sme vinovni.Vsi4ki ste golemi na toplo v vas pred PC-to.Posle nie nikoi ne mrazim za razlika ot vas poneje 4eta az iz vestnicite ,4e vashiq precedatel na fen kluba ni tretira s imeto-"nai-omrazniq otbor".Futbola ne e teatar za da stoish i da 4oplish slan4ogled.Tova 4e vie ne moje da saberete hora i da peete mo6tno ne zna4i ,4e ostanalite netrqbva da go pravqt.Nie sme sazdavali problemi,moje i taka da e ,no kogato nqkoi se gavri s otborata ti talpata stava nekontroleruema.Ima mnogo takiva precidenti s publika na mnogo golemi otbori.Tova e i znaite -VIE NI MRAZITE,NIE VI SAJALQVAME.


Пич, незнам защо обръщате внимание на това какво бил казал Р.П.?!!
Колкото за коментара ти за публиката на ЛОКОМОТИВ, ще те замоля да не плачеш на чужд помен. За да има толкова малко хора на стадиона има много и компексни причини, нали се сещаш, че явно има причина да е така? Вие сте отбор с многогодишна история от голям за Българските стандарти град и е напълно нормално да имате повече агитка. Интересно ще ми е ако се замискли6 за ситуацията в София и масовото промиване на мозъци в полза на Левски и ЦСКА. Кажи ми ти колко пъти си гледал мачове на сини и червени срещу отбори като нашия, вашия, Славия и т.н. , в които като не им тръгне играта има зверско подпиране от съдии и всичко живо, ами според мен е нормално в един момент да изгубиш вяра. Искам само да ти кажа, че ходя по стадионите от повече от 12 години и съм гледал една единствена победа над Левски!!! Не че това може да бъде причина да спреш да ходиш на мачове на любимия отбор, но явно някои хора не са мазохисти. Колкото до случката, незнам подробности, защото заради скапаното бачкане не успях да присъствам на стадиона. Чух някои вресии, но не и от хора участвали в събитията, така че не мога да коментирам. За мен лично е супер селяния. А това за омразата, това са пълни глупости. Не ви обичам, но определено не сте в тройката на отборите които мразим (лично мнение).
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 07 Ное, 2006 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Бай хуй пак чул недочул,
тоя трее да му се забрани да говори изобщо :evil:

Агитката на Локо (Сф) видя провокация

Националният фенклуб на Локо (Сф) заподозря наличието на умишлена провокация от страна на Левски, Ботев или други клубове за възникналите безредици след победата на "железничарите" в неделя и арестуваните фенове от Пловдив. "Държа да подчертая, че след края на мача цялата агитка на Локо се изтегли в кафето пред стадиона и никой не се е бил с фенове на Ботев. Това е провокация, която идва от Левски или от други клубове. Ние нямаме нищо общо със случилото се. Защо няма нито един арестуван от нашите, а всички са фенове на Ботев?", реторично попита шефът на "червено-черния" фенклуб Румен Първанов.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Ное, 2006 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Бай хуй пак чул недочул,
тоя трее да му се забрани да говори изобщо :evil:

Агитката на Локо (Сф) видя провокация

Националният фенклуб на Локо (Сф) заподозря наличието на умишлена провокация от страна на Левски, Ботев или други клубове за възникналите безредици след победата на "железничарите" в неделя и арестуваните фенове от Пловдив. "Държа да подчертая, че след края на мача цялата агитка на Локо се изтегли в кафето пред стадиона и никой не се е бил с фенове на Ботев. Това е провокация, която идва от Левски или от други клубове. Ние нямаме нищо общо със случилото се. Защо няма нито един арестуван от нашите, а всички са фенове на Ботев?", реторично попита шефът на "червено-черния" фенклуб Румен Първанов.



Дебелакът пак се изказва неподготвен, ама на него основната му задача е да маже. Само че като той се е "изтеглил" да си пие гроздовата, това не значи че всеки това е направил. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bpfc
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 18:02    Заглавие: Отговорете с цитат

дебелият румен плати ли си глобата,която му бе наложена днес?!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 18:12    Заглавие: Отговорете с цитат

bpfc написа:
дебелият румен плати ли си глобата,която му бе наложена днес?!


Смехуран вие нещо контрольори ли го раздавате? Нещо май пак сте прекалили с белото.Смени дилара и слезни на земята. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

bpfc написа:
дебелият румен плати ли си глобата,която му бе наложена днес?!


Абе вие за кви се мислите не мога да разбера
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

bpfc написа:
дебелият румен плати ли си глобата,която му бе наложена днес?!


Я ДА ГО ДУХАШ БЕ НАРКОМАН МНОГО ВИ ПОРАСНА РАБОТАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bpfc
Гост





МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера не бяхте толкова надъхани и се спрете с тва 'наркомани'

СМЕШНИ СТЕ!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

bpfc написа:
Вчера не бяхте толкова надъхани и се спрете с тва 'наркомани'

СМЕШНИ СТЕ!


:?:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Що не дойде да си искаш 1000те лева от Румен бе клошар :?:

Айде еби си майката смешко.

Майкати ми дължи една свирка ебалник....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

bpfc написа:
Вчера не бяхте толкова надъхани и се спрете с тва 'наркомани'

СМЕШНИ СТЕ!


Защо да спрем като казваме истината? На цялата страна е ясно, че по-голямата част от вашета агитка са наркомани, пияници и проидохи. Непрекъснато правите простоии и поразии. От където минене няма начин да не оберете някое заведине и да няма арестувани от ваша страна. Не мога да разбера за какво ревете? Търсили сте да набиете някой хванали сте наще малките /голяма геройство/ някой е хвърлил няколко камъка да се разкарате и готово. Билисте повече кво искате? Сами сте си виновни за всичко. Не тъсете вината другаде. И мисля че е крайно време на тези глупости да се сложи край. Тук обсъждаме съвсем други неща, е не това колко майните са мъже и наркомани и колко деца са набили
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Psihi написа:
bpfc написа:
Вчера не бяхте толкова надъхани и се спрете с тва 'наркомани'

СМЕШНИ СТЕ!


Защо да спрем като казваме истината? На цялата страна е ясно, че по-голямата част от вашета агитка са наркомани, пияници и проидохи. Непрекъснато правите простоии и поразии. От където минене няма начин да не оберете някое заведине и да няма арестувани от ваша страна. Не мога да разбера за какво ревете? Търсили сте да набиете някой хванали сте наще малките /голяма геройство/ някой е хвърлил няколко камъка да се разкарате и готово. Билисте повече кво искате? Сами сте си виновни за всичко. Не тъсете вината другаде. И мисля че е крайно време на тези глупости да се сложи край. Тук обсъждаме съвсем други неща, е не това колко майните са мъже и наркомани и колко деца са набили

Ами това поведение си е за Б ГРУПА,ти от къде мислиш са дошли?
Върнете се в началото
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Феновете няма кво да ги сравняваме с отбора им или с ония мизерник дет им е шефче. С тях винаги са ставали яки мачове и определено и по интересно от колкото с Родопа, Видима Раковски или Вихрен. Ама че са наркомани такива са. Аре да спреме и да забравим за тях. Имаме мач с говедата и за купата това е най-важното сега
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

А така! Айде да си гледаме в нащо канче, пък тия има кой да ги мисли.

Психаро го искам така активен и в темите за агитката, както и тука. :P :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum