Берое-Локо Сф-11.11.2006,събота 14-30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

аз се чудя дали нема да е по разумно да се хвърлят на купата :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"]Сашо DickOFF ега умре!

Иначе нонстоп се чувах с наще. Верно малка ама стабилна група. Имало лек сблъсък в началото с местните, нещо знамето на фенклуба леко пострадало, ама нищо особено. Наще им върнали подобаващо.
Добро пирошоу от наще и т.н.

Аз слушах мача по радиото! И казаха, че при отменения гол :twisted: наще са се ядосали и са пуснали бомби и димки 8) :lol:

А btw разбрах, че некой от майните се бил обадил на Румен да му каже, че щели да чакат наще да ги бият :shock:
Върнете се в началото
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе наще да се фанат да запазато третото место, па купата е в едни мач и сичко мое да стане там. А за майните нищо чудно да направат некоя засада и да метат камъни. В простотиите немат равни. Големи лайнари са. А дано не стане некой сакатлък
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 18:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ае майните и комплексарските изпълнения на някои хора да не ги коментираме тука. :wink: Вече мислим за другата седмица, а наще да го избутат и тоя мач и да си налагат парацалите щото така вече не може. :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ае майните и комплексарските изпълнения на някои хора да не ги коментираме тука. :wink: Вече мислим за другата седмица, а наще да го избутат и тоя мач и да си налагат парацалите щото така вече не може. :evil:


Абе майнетите ги мани ама наще яко требе си налягат парцалите, че си ебало майката
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега гледах репортаж от мачО. Е нема такива левашки голове дето ни ги натресоха! Не знам докога отзад ще стават такива паники. Да се връща Прасковата че си ебало мамата... :oops: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Сега гледах репортаж от мачО. Е нема такива левашки голове дето ни ги натресоха! Не знам докога отзад ще стават такива паники. Да се връща Прасковата че си ебало мамата... :oops: :cry:


Ами да се връща, ма и той е контузенннн :cry: :cry: :cry: Сички се изпоконтузиха, дано до пролетния полусезон да се оправат и да живнат малко, че имам чувството, че са пред умирачка от умора!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
Metala написа:
Сега гледах репортаж от мачО. Е нема такива левашки голове дето ни ги натресоха! Не знам докога отзад ще стават такива паники. Да се връща Прасковата че си ебало мамата... :oops: :cry:


Ами да се връща, ма и той е контузенннн :cry: :cry: :cry: Сички се изпоконтузиха, дано до пролетния полусезон да се оправат и да живнат малко, че имам чувството, че са пред умирачка от умора!!!


Еми аз бих камбаната по въпроса ама нема кой да чуе. Добре че се предвижда по-дълга пауза че да починат малко. :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 20:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
tsveteto написа:
Metala написа:
Сега гледах репортаж от мачО. Е нема такива левашки голове дето ни ги натресоха! Не знам докога отзад ще стават такива паники. Да се връща Прасковата че си ебало мамата... :oops: :cry:


Ами да се връща, ма и той е контузенннн :cry: :cry: :cry: Сички се изпоконтузиха, дано до пролетния полусезон да се оправат и да живнат малко, че имам чувството, че са пред умирачка от умора!!!


Еми аз бих камбаната по въпроса ама нема кой да чуе. Добре че се предвижда по-дълга пауза че да починат малко. :?


Абе ти я биеш камбната, ама то за тая цел има ръководство и треньор, нищо не зависи от нас! Наистина има нужда от свежа кръв! Добре, че края му се вижда на тоя сезон... :roll:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 22:09    Заглавие: Отговорете с цитат

МАЧА СЕ ИГРА-тва 100 % гаранция,щото чух после за уговорки слухове
манафа Мюмюн не ни отреза главата-само домакинско подпиране отсекъде,гола на Цецо никои не разбра за какво го отмени,
даже и заралииските курви не разбраха :roll:

Спукахме гумите-за това сте прави,просто толкова мачове,повечето изиграни на ниво с 13-14 футболисти...\Но пак добре-до този имаме само една загуба от Латексминет........
Мача беше много завързан,както можехме да победиме,така и да паднеме,тея пумияри изпуснаха едно две положения....
Верно тая почивка ни идва много на време щото трее да си починат и да стегнат отбора с 2-3 попълнения......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

ебати рева е по медиите, не е истина просто :roll:



ох, леле, ох, леле... и чорбарите се включиха, малииий. Третата Световна бледнее просто :lol:



а Здравчо колко мазно се хили на заден фонТ, не е истина :mrgreen: "ОП!" :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 11 Ное, 2006 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

дивашки мач,тия яко подкрепени от съдията взеха точка.все пак съм доволен,можеше и да загубим.аз като ви повтарях,че няма кои да ни даде победа в празника вие ме пцуехте,че съм пораженец.Следващата седмица отиваме за втора загуба за сезона,а аз сега да спирам,че има риск,некои зара да види кви ги пиша и да го отнеса!

Само ние!Само Локо!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 2:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
дивашки мач,тия яко подкрепени от съдията взеха точка.все пак съм доволен,можеше и да загубим.аз като ви повтарях,че няма кои да ни даде победа в празника вие ме пцуехте,че съм пораженец.Следващата седмица отиваме за втора загуба за сезона,а аз сега да спирам,че има риск,некои зара да види кви ги пиша и да го отнеса!

Само ние!Само Локо!
Ква втора загуба бе?Отиваме да ги бием говеждият му тор миризлив.Е па на рожденния ми ден ли ще се осерем?ААА я да си ги бием ми подарят и Локото нещо ,че май до ся само мъка съм видял от тях :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 12 Ное, 2006 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

видео от мача ...


http://www.sport1.bg/sport1/node/36241
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 13 Ное, 2006 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Мноо тежък мач , важно е че не паднахме !! отбора вече е много изморен а и вчера без титулярна защита бяхме мноо зле от зад! важното е ,че цецо игро мноо добре и отбора се бори до край! Задължително е нова селекция .
И сега до кога в Зара и Майново ще правим малки агитки ? До кога все някой ще се скатава от такива важни мачове ? Отбора е 3 с една загуба за цял сезон кво става бе хора ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum