Левски-ЛОКО СОФИЯ-18.11.07
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  

Ще свирят ли дуспа за говедата?
да
93%
 93%  [ 27 ]
не
6%
 6%  [ 2 ]
Общо гласове : 29

Автор Съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 13 Ное, 2006 22:52    Заглавие: Левски-ЛОКО СОФИЯ-18.11.07 Отговорете с цитат

Ами може да е малко рано но аз да направя тема за предстоящия мач с ГОВЕДАТА?
Какво мислите?Как ще ни бъде?
Аз мисля че пак ще им свират дуспа,както винаги!Гонзо ще се засили приемайки вида на последния пумяр на тази земя....какъвто е и в същност!



ПС. Ако не ви харесва заглавието на темата може да я преименувате :lol:
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 13 Ное, 2006 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

“Ел мундо депортиво”: Левски не иска съдийска помощ

Барселона. Каталунският спортен всекидневник “Ел мундо депортиво” публикува материал, посветен на скандалите в българския футбол относно помощта, която “Левски получава от страна на съдиите”. “Президентът Тодор Батков и наставникът Станимир Стоилов се изправиха срещу обвиненията и поканиха съперниците си във Висшата лига да изгледат заедно записи от двубоите на “сините”, за да се уверят, че реферите не свирят пристрастно”, пише вестникът. ИЗДАНИЕТО ИНФОРМИРА, ЧЕ СТОИЛОВ ВЪЗНАМЕРЯВА ДА ДАДЕ ПОЧИВКА НА ОСНОВНИТЕ СИ ИГРАЧИ СРЕЩУ ЛОКОМОТИВ (СФ),КАТО ЦЕЛТА МУ Е ДА СЪХРАНИ СИЛИТЕ ИМ ЗА ДВУБОЯ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА СРЕЩУ БАРСЕЛОНА.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 0:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
“Ел мундо депортиво”: Левски не иска съдийска помощ

Барселона. Каталунският спортен всекидневник “Ел мундо депортиво” публикува материал, посветен на скандалите в българския футбол относно помощта, която “Левски получава от страна на съдиите”. “Президентът Тодор Батков и наставникът Станимир Стоилов се изправиха срещу обвиненията и поканиха съперниците си във Висшата лига да изгледат заедно записи от двубоите на “сините”, за да се уверят, че реферите не свирят пристрастно”, пише вестникът. ИЗДАНИЕТО ИНФОРМИРА, ЧЕ СТОИЛОВ ВЪЗНАМЕРЯВА ДА ДАДЕ ПОЧИВКА НА ОСНОВНИТЕ СИ ИГРАЧИ СРЕЩУ ЛОКОМОТИВ (СФ),КАТО ЦЕЛТА МУ Е ДА СЪХРАНИ СИЛИТЕ ИМ ЗА ДВУБОЯ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА СРЕЩУ БАРСЕЛОНА.

ами сигурно ще включи в титулярния състав тримата съдии....глейте къв съм екстрасенс...кога ми е публикувано мнението и кой ще е съдия.
Отсега казвам АНТОН ГЕНОВ,това ще е съдията...пазиха си го за решаващите мачове.Не им свири един мач по гайдата...и го топнаха пред УЕФА и му отмениха наряд...сега гледам пак е назначен ще свири мача на Грасхопърс...и нали се сещате,Наско Сираков си знае работата...ще видим как ще свириш в събота и тогава ще видим пред УЕФА...е тва са говедата :evil: Ако верно тоя назначат не знам,не ми се мисли пак ще почнеме с дузпа за говедата от 5 минута :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Станислав Тодоров свири Левски - Локо Сф
Станислав Тодоров от Шумен ще свири дербито от поредния кръг на "А" група Левски - Локо Сф.
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Станислав Тодоров ще свири дербито Левски - Локо (Сф)

София. Международният рефер от Шумен Станислав Тодоров ще свири дербито от 14-ия кръг на "А" група Левски - Локо (Сф), предаде репортер на Агенция "Фокус". Името му бе изтеглено при жребия, който бе ръководен лично от председателя на Съдийската комисия на БФС Борислав Александров.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

А чАстито! Къф е тоя охлюф бе!??! :? :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

eee Тва не познах за Антон Генов....тоя го не знам къв е,но не е зле...очаквам победа.Повече от една дузпа няма да им даде,но Урош ще я хване :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

90% 4e 6te ima duzpa za Levski :( :( :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

ISKRENNO SE NADQVAM DA VZEMEME PONE TOCHKA NO EDVA LI....A I MNOGO LOSHO VPECHATLENIE MI NAPRAVI KAIO KATO KAZA : NE OTIVAME ZA POBEDA :shock: :shock: :shock: VINAGI TRQBVA DA IZLIZAT ZA POBEDA I SAMO POBEDA I TO NAI VECHE SRESHTU TUPITE GOVEDA!
VREME E DA NI ZARADVAT S POBEDA NASHTE MOM4ETA!

NAPRED JELEZNITE!!! :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

STEFAN написа:
ISKRENNO SE NADQVAM DA VZEMEME PONE TOCHKA NO EDVA LI....A I MNOGO LOSHO VPECHATLENIE MI NAPRAVI KAIO KATO KAZA : NE OTIVAME ZA POBEDA :shock: :shock: :shock: VINAGI TRQBVA DA IZLIZAT ZA POBEDA I SAMO POBEDA I TO NAI VECHE SRESHTU TUPITE GOVEDA!
VREME E DA NI ZARADVAT S POBEDA NASHTE MOM4ETA!

NAPRED JELEZNITE!!! :twisted:

Е то да го беше казал някой..ама точно Кайо начи има нещо :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Пред кой/кои/ го е казал тва?
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Blago написа:
Пред кой/кои/ го е казал тва?



Пред медиите. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Ное, 2006 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще свирят ли дуспа за говедата?
да
100% [ 16 ]
не
0%[ 0 ]

:lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 15 Ное, 2006 2:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Ай стига с тва ще има ли дузпа,ами сигурно ще има...сигурно ще ни режат...ама нека ги бием...тая година сме просто по-добри.Имаме контузени,ами и те имат...ама тва е мача...яд ме е че не мога да подкрепя отбора на стадиона,мнозина ще ме опрекнат и са прави,но нека тези който са там да вярват,че ще победим...и тези който не са на Гай Арена да вярват и ще стане.Това е знам кви са фактите,знам кво става всяка година,но сега няма да е така ВЯРВАЙТЕ :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 15 Ное, 2006 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска бях в павликени и случайно срешнах шефа на фен-клуба на левски и го питам ще ходят ли на 18-ти на мач и той вика,няма смисъл мачът е 2-3:0 зависи доколко ще са объркани играчите на Локо от първия гол.Даже ми вика,по-добре да не съм ходел защото само съм щял да се срамувам.Сега искам да вземем та да направим некоя супер сензация и да затворим устата на ей такива.Всички на герена трябва да се дерем докрай и като агитка да помогнем на наще момчета да повярват в себе си и да и да вземем нащо от мача.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum