Левски-ЛОКО СОФИЯ-18.11.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  

Ще свирят ли дуспа за говедата?
да
93%
 93%  [ 27 ]
не
6%
 6%  [ 2 ]
Общо гласове : 29

Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

кур за гостите за кой ли път...

айде махайте я тая тема,нема кво да се нито гопвори,нито коментира...... :( :? :cry: :cry: ........

само едно ше кажа:

голееееееееем Кайооооооооооооооооооооо 8)

респект бате...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

по медиите чета пак само грозотии... на какво да вярвам?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
кур за гостите за кой ли път

:roll:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

КЛАСИКА! ПОРЕДНА КЛАСИКА! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Тоя мач го гледам вече 15 години.Само дето тоя път дузпа нямаше. Наще излизат да паднат с по-малко, никви удари към вратата, никво самочувствие, никакво желание, трагична защита, в която говедата си правеха какво искат, пак балъшки голове, които и в махалата не можем да видим и пак МНОГО, МНОГО РЕЗИЛ!

Въпреки че гледах мача по ТВ съм бесен! За какво изобщо го има това дерби!!?
НАШИТЕ СИ БЯХА ПЪЛНИ НЕЩАСТНИЦИ!!!

Може би сега съм малко афекиран, но си мисля че е крайно време да направим нещо. Предлагам в последния мач срещу ЧБС, да направим един здрав протест, защото това не може да продължава!!! Подробности и дискусия в частния форум.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportni.bg/ph/pictures/2006.18.11levski-lokomotivsf/

снимките от мача
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗНАЧИ НАПРАВИХМЕ МНОГО ЯКО И НАДЪРВЕНО ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ,
КОЕТО МАЛКО КАТО,ЧЕ ЛИ ЗАПРИЛИЧА НА ДЕРБИ.....НО ДОТУК...

ИЗГОНИ СУПЕР ИЗМИСЛЕНО КАЙО-БЕЗ ИЗОБЩО ДА ИМА ВИНА ЧОВЕКА,

ШИБАНОТО 2 ПОЛУВРЕМЕ ПОЧНА С ГОЛ ОТ СЪБЛЕКАЛНЯТА И ........................ДОТАМ......


:!: ЕВАЛА НА КЕПТЪН КИЧО,ЧЕ ГИ ДОВЛЕЧЕ СЛЕД МАЧА ПРИ АГИТКАТА И НИ ПОЗДРАВИХА ПОЧТИ ВСИЧКИ......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Метла,дойде ли на моя като говорех след мача с чорбата за истината за нашия отбор ама тогава ти не ме разбра.Е сега си проумял и ти нещата виждам(че гледаме един и същи мач 15 а и повече години).Не може да се навеждаш много време а изведнъж да се изправиш,ще получиш разтежение.Имахме няколко важни мача тази есен:Фейенорд 2-2,0-0/Латекса 1-2/ЦЕЦА 1-1/Слабия 1-1/Уефски 0-3....Е,от кой от тези мачове си доволен ???Съгласен съм за протеста преди Конеляно. :cry: :oops: :evil: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 20:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей ся влизам...Направо съм размазана от емоции днеска

Мача беше мн смотана работа...Само първото полувреме що годе се справихме, както трябва, ма тия наще нз докога ше се дънят така срещу говедата!!!

Съдията е ебаси и тъпанара, немам идея за кво даде червен картон на Кайо (който за сетен път доказа, че е най-големия!!!)!

Язък за нащо момче мн ме е яд!Ма немаше кво да се направи...Тоя ушевия се качи в рейса и така ме изблъска за да го гепи, че нищо не можеше да го спре Добре че поне другия остана читав. А говедата бяха шокирани Изобщо не очакваха!!! Имаше наказани шалове

После ходихме на волея! И там отнесохме тройка, само че на едно!!!(3-1), наще нищо не играха...Ма и там за малко меле със седми номер от гостите - нещо мн взе да се отваря...Иначе там добра агитка...Ех, ако сички викаха така нон-стоп и на футбола, цена нема да имаме...

Тва е на две на три!!!
САМО ЛОКО!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 20:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега за мача мноо съм на друго мнение от Пилата. Да наще противодействаха, ама някакси хаотично. Напред никаква градивна идея - просто печелеха време за без гол. Отзад бехме пълна дантела отсекъде - гредата просто неам думи - нашия се опита с гъз :!: да изблъска говедото. После изчистването от голлинията - мале страх. Просто сека атака както винаги си беше потенциална голово опастност.

Кайо го изгони от чист страх, щото иначе можеше да стане зле. Сега ако следвам на Веско логиката, която не споделям защото е доста сашодиковска, може това да е било пунта, ако мача е реден и Кайо не е искал да си сваля гащите. Виждали сме подобни "маневри" от друг истински локомотивец, който безкрайно уважавам. 8)

Като цяло не си мисля че мача беше реден. Просто си паднахе както си му е ред през последните години. Което вече е изключително грозен прецедент. Затова гледах с недоверие на наивните надежди на някои преди мача.... :oops: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Като цяло не си мисля че мача беше реден. Просто си паднахе както си му е ред през последните години. Което вече е изключително грозен прецедент. Затова гледах с недоверие на наивните надежди на някои преди мача.... :oops: :wink:


И на мен не ми беше ясно от къде точно идваше този оптимизъм в някои хора. Аз ще се повторя за съжаление тия мачове сме ги гледали и вече зверски ни писна от това безхаберие..
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Metala написа:
Като цяло не си мисля че мача беше реден. Просто си паднахе както си му е ред през последните години. Което вече е изключително грозен прецедент. Затова гледах с недоверие на наивните надежди на някои преди мача.... :oops: :wink:


И на мен не ми беше ясно от къде точно идваше този оптимизъм в някои хора. Аз ще се повторя за съжаление тия мачове сме ги гледали и вече зверски ни писна от това безхаберие..


няя нищо лошо в оптимизма... следващия път ще ги бием в надежда :lol: 8) :P :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 23:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Black&Red or DEAD написа:
Metala написа:
Като цяло не си мисля че мача беше реден. Просто си паднахе както си му е ред през последните години. Което вече е изключително грозен прецедент. Затова гледах с недоверие на наивните надежди на някои преди мача.... :oops: :wink:


И на мен не ми беше ясно от къде точно идваше този оптимизъм в някои хора. Аз ще се повторя за съжаление тия мачове сме ги гледали и вече зверски ни писна от това безхаберие..


няя нищо лошо в оптимизма... следващия път ще ги бием в надежда :lol: 8) :P :twisted:


Eвалааа така трябва....следващия път ще ги Бием....яй стига с тва сме се примирявали... да еба и говедата ще дойдат в Надежда и ще има бой :twisted: :twisted: НИЕ СМЕ ЛОКО СФ,ЗАРАДИ ТВА СЕГА НЯМАМЕ ФЕНОВЕ ....НО ЩЕ ГИ БИЕМ ТИЯ ГОВЕДЯ...ЯД МЕ БЕ СЛЕД МАЧА,НО ПАК ВЯРВАМ,ЧЕ ЩЕ ДОЙДЕ ВРЕМЕ ЗА РАЗПЛАТА :twisted: ИСКАМ ВСИЧКИ ДА ВЯРВАМЕ В ОТБОРА!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 0:59    Заглавие: Отговорете с цитат

абе за какъв оптимизъм говорите и за какъв ма4 такъв нямаше единственото странно беше 4е цецо генков не вкара "по4етен гол" все пак трябвяа да го продадеме :evil: вси4ко беше ясно много по-рано много бързо ни замазаха о4ите с няолко ма4а в европа ама помнете ми думата докато е кай4о няма да видим победа над говедата това е и не се 4удете 4е ще ставаме все по-малко малоумниците които си тровиме нервите с това подобие на отбор :( 8) тъжно е но има един 4овек заради който си заслужава да не закрият тази пасмина и това е кайо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 5:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да споделя и мойто мнение:
Първо да кажа че аз си знах резултата още миналата седмица когато Кайо каза че не излизаме за победа.
Второ - ПИСНАЛО МИ Е ДА НЕ МОЖЕ ДА ПОБЕДИМЕ ЧОРБАРИ И ГОВЕДА ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ!АЛООООО ТОВА Е ЛОКОМОТИВ СОФИЯ НЕ ЛАТЕКС (КОИТО ИМАТ ПОВЕЧЕ ПОБЕДИ ОТ НАС НАД ТЯХ В ПОСЛЕДНИТЕ 10 ГОДИНИ) ИЛИ НАФТЕКС ИЛИ ТАМ НЯКОЙ СИ СМЕШЕН ОТБОР!
НИЕ СМЕ ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!ЕДИН ОТ НАЙ ГОЛЕМИТЕ ФУТБОЛНИ ОТБОРИ В БГ ЗАВИНАГИ, И ДА НЕ МОЖЕ ДА БИЕМЕ ГОВЕДАТА!
МИСЛЯ ЧЕ ТОВА НЕ Е ЗА ПРОТЕСТ И ПРИЧИНАТА Е:
МНОГО ГОДИНИ САМО ПРОТЕСТИ....НИЩТО ПАК СЪЩИТЕ ЦИРКОВЕ...МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯ ОТБОРА НО! В МАЧОВЕТЕ С ГОВЕДАТА И ЧОРБАРИТЕ ДА НЯМА НИТО ЕДИН ОТ ЖЕЛЕЗНИТЕ НА СТАДИОНА ДОКАТО НЕ ПОБЕДЯТ! ДА ЗНАЯТ ЧЕ НИ Е СРАМ ОТ ОТБОРЪТ ЛОКОМОТИВ КОГАТО ИГРАЕ СРЕЩО ГОВЕДА ИЛИ ПРАСЕТА!!!!!!!!
ЗА ТОВА НИКАКЪВ ПРОТЕСТ САМО ЕДИН ГОЛЯМ ТРАНСПЕРАНТ:
15 ГОДИНИ СРАМ СТИГАТ!!!NEXT TIME БЕЗ НАС!!!


ЛОКОМОТИВ ЗАВИНАГИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре пак пуснахте розовите слонове да летят!!! [smilie=smack.gif] [smilie=think.gif] Следващия път като стане като миналия, последващия ли ще чакаме?!?! Осъзанайте се бе хора! И не си мислете че за всичко е виновен Лъжеца. Не го защитавам, ама е прекалено лесно като стане некъв резил и вечното оправдание да е Кайчо. Не той загуби ПАК от латекса или игра трагично на Божи гроб.

А по повод времето за протест. Я някой да си спомни за какво е бил последния протести и най-важното КОГА. Щото аз не мога да си спомня. Мисля че е време пак да напомним за себе си, защото както може да подкрепяме отбора безрезервно и навсякъде, така имаме право да изискваме да не се червим всеки път на дербитата. :wink: :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum