Левски-ЛОКО СОФИЯ-18.11.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  

Ще свирят ли дуспа за говедата?
да
93%
 93%  [ 27 ]
не
6%
 6%  [ 2 ]
Общо гласове : 29

Автор Съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

ЗА ТОВА НИКАКЪВ ПРОТЕСТ САМО ЕДИН ГОЛЯМ ТРАНСПЕРАНТ:
15 ГОДИНИ СРАМ СТИГАТ!!!NEXT TIME БЕЗ НАС!!!

Е то тва не е ли пак протест?! :twisted:

И то даже идеята не е никак лоша 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аре пак пуснахте розовите слонове да летят!!! [smilie=smack.gif] [smilie=think.gif] Следващия път като стане като миналия, последващия ли ще чакаме?!?! Осъзанайте се бе хора! И не си мислете че за всичко е виновен Лъжеца. Не го защитавам, ама е прекалено лесно като стане некъв резил и вечното оправдание да е Кайчо. Не той загуби ПАК от латекса или игра трагично на Божи гроб.

А по повод времето за протест. Я някой да си спомни за какво е бил последния протести и най-важното КОГА. Щото аз не мога да си спомня. Мисля че е време пак да напомним за себе си, защото както може да подкрепяме отбора безрезервно и навсякъде, така имаме право да изискваме да не се червим всеки път на дербитата. :wink: :x


Ти кажи кога беше последния протест и по важното кажи:какво постигнахме от него :?:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

зна4и един протест много то4но ми се вписва в израза буря в 4аша вода и пак казвам единствения ефект е да дадем храна на журналята все си мисля 4е не е момента :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
зна4и един протест много то4но ми се вписва в израза буря в 4аша вода и пак казвам единствения ефект е да дадем храна на журналята все си мисля 4е не е момента :!:


в такъв случай да чакаме още 5 години да падаме в най важните си мачове...и да си имаме по 500-1000 души на домакински мачове :?: ...........
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

pisnami ot tazi igra 6te im eba maikata ne tezi glupatci :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

chavi написа:
pisnami ot tazi igra 6te im eba maikata ne tezi glupatci :evil: :evil: :evil:


амм като се замислих кво сме постигнали тая година ... до кво стигнах...взехме си домакинските мачове...отборите левски цска славия и литекс,с тях си играем винаги зле...и общия ни актив по принцип от 8 мача с тях е към 6-8 точки което за пряк двубои е отчайващо...ако разбира се целта ни е влизане в 3ката или нещо повече...играхме с некви селски отбори и то като домакини...и оставаше в софия да не ги бием...единствените трудни гостувания бяха с черно море...където бихме по чудо и срещу берое където напраихме равен...явно нещо не ни достига...което си и проличава от предните години и тва е самочувствие...особено в преките двубои...мисля че ще се съгласите че си играем добре в другите мачове бием,а с/у гореизброените 4 отбора играем лошо,или не бием...а аз не мисля че те притежават по добри играчи или колектив или нещо повече...просто наще не си вярват и аз не знам защо се получава така ?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
plehan4o написа:
зна4и един протест много то4но ми се вписва в израза буря в 4аша вода и пак казвам единствения ефект е да дадем храна на журналята все си мисля 4е не е момента :!:


в такъв случай да чакаме още 5 години да падаме в най важните си мачове...и да си имаме по 500-1000 души на домакински мачове :?: ...........


ок дайте да направим протест хуу....
и като започнеме да ги биеме...направо бел ден нема да видат дееба,чак ми е жал.....
и като се засъбира публика по 15-20 хиляди не мое стадиона да ги хване.....

филма сме го гледали.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

добре бе аиде да направим протеста и ще ви кажа ефекта сигурно футболистите сте изпаднат в депресия за това 4е са ни разо4аровали а пък гигов ще се възползва от това 4е барса идват в софия и направо ще остави роналдиньо в бг с умопомра4ителна оферта(защото ще знае 4е трябва да върне публиката на локомотив)които иска да ходи на ма4ове ние сме си овце ама и никой не може да ме убеди 4е изхода е в протестите щото ще им праднем на кура ве4е сме минали по този път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си мисля друго,с един евентуален протест,моем да дадем повод на Гигов да разпродаде основни играчи и да каже нали не ги щете ето махнах ги. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Аз си мисля друго,с един евентуален протест,моем да дадем повод на Гигов да разпродаде основни играчи и да каже нали не ги щете ето махнах ги. :wink:


То ако ставаше така лично Лъчо Танев щеше да опъне тапетите за протеста.... :lol:

Единственото което знам със сигурност е че ако не направим нищо, със сигурност нищо няма да се промени. Ако не друго, ако започнем да побийваме в софийските дербита и публиката не се върне, ще падне и последната митологема за нашата публика и вече ще сме съвесем наясно че оправия нема. Обаче това не ми се верва,защото едни такива победи неминуиемо ще дигнат самочувствието ни.

Като виждам, че и фенклуба има тенденция за залязване, трябва да потвърдим и напомним, кой е авангардът на тая публика. :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

еее това мазно говеждо лайно Йовов като го слушам и гледам и си наплюх телевизора дейба :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
еее това мазно говеждо лайно Йовов като го слушам и гледам и си наплюх телевизора дейба :evil: :evil: :evil:


Аз затова не го слушам...Спрях звука просто! Нема смисъл да слушам глупости :evil:
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

eй тая тема по-добре я вкарвайте в архива,че като чета какъв оптимист съм бил...сега ме е направо срам от феновете :evil: а пък срещу тия къв протест...май само бой ще ги оправи...изключая КАЙО И КИЧО!!!А И РЕНДЕТО Е МЪЖКАР...ТВА СА,ЗА ЖАЛОСТ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Глейте бе! Тъпото еврейско алкохоле го казва най-добре:

Цветков: На Конелиано и аз ще вкарам гол

Големите футболисти се доказват срещу Левски и ЦСКА. Срещу Конелиано и аз мога да вляза и да вкарам гол, заяви в типичния си стил спортно-техническият директор на Локомотив (Сф) Чавдар Цветков.
- Не зная какво ни става, но щом получим гол срещу ЦСКА и Левски, се стъписваме, играта ни спира.
Психиката сякаш се пречупва, независимо че постоянно говорим това - продължи Чавдар Цветков.
Според него Локомотив е стоял равностойно само първото полувреме.
- Вкараха ни гол от съблекалнята, а това е стара слабост. Ако не можеш с Левски и ЦСКА да покажеш истинските си възможности, тогава за къде сме. Второто полувреме имахме само едно положение на Генков, което е немислимо - каза Цветков. Той уточни, че Локомотив ще се бори за третото място в класирането.
- Трудно ще е да сме шампиони. Имаме куп контузени, къса скамейка - завърши бившият нападател.


И не знам защо темата за протеста се нищи тука, а не в частната част, където й е мястото!!! :evil:

:evil: :evil: :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

След мача някой бяха на волейбол,други.... :oops:


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum