Левски-ЛОКО СОФИЯ-18.11.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  

Ще свирят ли дуспа за говедата?
да
93%
 93%  [ 27 ]
не
6%
 6%  [ 2 ]
Общо гласове : 29

Автор Съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ямам какво да кажа !!!! Има само една болка която е голяма , но аз се излекувах от нея с времето !! Сложил съм си ги тея мачове на кура! Ходя заради фанелката, Локомтив и вас Железните фенове! Да правя трагедия от този мач не мисля , по тази логика редица други отбори в Европа не трябва да имат фенове ? Ей Веско ти мазохист ли си? Какво не си доволен от мачовете с Феинорд ? Имам чуството ,че станахме говеда ,само хленчим !! Преди 3 г . изпадахме от групата , сега големи изискваня! Ако ги нямяше тези момчета , щеше ли да има 6 мача в Европа без загуба, сезон само с 2 загуби и 3 место. Полвината ви нямаше в Зара, с/у Ботев и на Герена но претенции големи ! Погледнете Ботев и Локо пд ,няма нищо на света което да ги спре .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
и вас Железните фенове!


а ти къв си ве???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
lokoman написа:
и вас Железните фенове!


а ти къв си ве???


той е дървен :P 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Tука човека е прав,
претенции пред клавиятурата бол, а на трибуната нема кой да викне за отбора.....
То ква публиката такъв и отбора

:evil: айде баста......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

А четете тука малко анализа, която синтезира цялата истина....

Защо Локомотив изпусна парата

Загубата на Локо (Сф) с 0:3 срещу Левски е напълно закономерна предвид играта и резултатите на "железничарите" през последния месец и половина. Истината е, че след страхотното цялостно представяне на "червено-черните" за купата на УЕФА и най-вече след двете равенства срещу холандския гранд Фейенорд формата на тима бележи очевиден регрес. Всъщност обективни предпоставки за спада на ефективността в Локо (Сф) съвсем не липсват. Част от тях бяха заложени още с изготвянето на сезонната програма в "А" група, която в случая предостави на "железничарите" сравнително лежерен старт. Съперници като Вихрен, Марек, Родопа и Беласица, от които момчетата на Стефан Грозданов взеха пълен актив от 15 точки в първите 5 кръга, трудно могат да се сравняват със серията от мачове на "червено-черните" в края на полусезона срещу ЦСКА, Славия, Ботев, Берое и Левски. Равносметката е достатъчно красноречива - една победа у дома срещу пловдивските "канари" с 3:1 (жестоко оспорвана от гостите за измислена дузпа и гол от засада), три измъчени ремита съответно срещу "армейците" и срещу "белите" 1:1 и в Стара Загора 2:2, и категорична загуба от Левски с 0:3. Погледнато от този ъгъл, спечелените от Локо (Сф) общо 6 точки в последните 5 кръга на "А" група могат да се считат даже за добър актив. Още повече че през цялото това време треньорът Стефан Грозданов трябваше да се справя с цял куп кадрови проблеми. И тук стигаме до друга, съвсем не маловажна, причина за по-слабото представяне на "железничарите". Не е тайна, че през последните две години отборът от квартал "Надежда" се крепи на 13 или максимум 14 футболисти. Съвсем естествено е в края на сезона част от тях да страдат от контузии, други да трупат картони, трети да нямат първоначалната свежест предвид възрастта си. В един момент излиза, че Грозданов не може да разчита на половин отбор в лицето на трайно контузените Пасков, Дафчев, Иво Иванов и Дарко Савич, какво остава в отделни случаи да липсват наказани като Диян Дончев или Караджинов. Стигна се дотам, че в мача срещу Берое наставникът на "железничарите" остана принуден да пусне бранителя Милен Радуканов, който до този момент не беше записал дори минута игра през сезона. Е, при това положение Локо (Сф) няма как да атакува шампионската титла, да не говорим, че с този потенциал борбата за бронзовите медали също се очертава да е доста тежка. Най-тъжното за Локомотив е, че за пореден път се провали срещу грандовете. А сладостта от успеха идва най-вече след победа срещу ЦСКА и Левски.


По-верно от това просто няма как да се каже..... :? :roll: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 22 Ное, 2006 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Наказания:

Георги Славев Марков Локомотив -Сф 1 среща, 250 лева

ПО ДОКЛАД

Отлага разглеждането на инцидента при показване на червени картони на състезателите Калоян Караджинов – Локомотив Сф и Лусио Вагнер Левски за следващото заседание на ДК, на същите се спират състезателните права.

ДК призовава за следващото си заседание всички длъжностни лица участвали в срещата и видеозапис.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Ное, 2006 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе тъй наречен локоман ???Ти недей да ме учиш на любов към Локото,щото АЗ ГЛЕДАМ мачове от 1973,знам какви играчи имахме ,а сега сме пълен въздух.След като и ОТЯВЛЕНИЯ ЕВРЕИН Чаво ни светна срещу кого трябва да се доказваме,би трябвало да се сетиш,че нещо не е наред с отбора!!!За мача с Фейенорд не си ме разбрал изобщо(това е най-силния мач на Локото при Гигов,заедно с финала за купата през 1995), но за мачовете С Латекс(Селяндурово)-отбор без публика и без традиции,който обаче за 10-тина години направи повече мачове от нас в Европа за 40 (???),със Слабия,с чорбата,с евробоеца(дето Вихрен на Васил Левски му врътна 0-0) к,во ше кажеш.Ако от тях не те е срам,тогава не знам от к,во.Едно време ходех с кеф на дербитата щото знаех,че можем да бием всеки в България,а сега?Разни дърводелци от Родопа,Ч.море ,Ботев и незнамкой си още ни обвиняват,че сме реферски отбор...И са прави ,щото няма кой да ги смачка с игра и резултат срещу който и боговете мълчат!!!Размисли малко над мойте думи,виж средната възраст на основните играчи и ще разберишуче се пързаляме на тънък лед,който не се знае кога ще се счупи.САМО ЛОКО!!! :wink: :idea:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum