Oцелул(Галац)-Локомотив София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

1899 написа:
Ебас съм я тая УЕФА.Първо връщат Партизан,после ни го начукват с домкаинствата.Да го гръмнат Платини некъде. :twisted: :twisted: :twisted:


е за 2рото не е той виновен май Smile

абе зле , ние да се съберем повечко хора пък ... бал си го другото
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 21:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
1899 написа:
Ебас съм я тая УЕФА.Първо връщат Партизан,после ни го начукват с домкаинствата.Да го гръмнат Платини некъде. :twisted: :twisted: :twisted:


е за 2рото не е той виновен май Smile

абе зле , ние да се съберем повечко хора пък ... бал си го другото
А кой го решава?Писна ми всичко е в полза на тези прасета жалки.За групите да идем да случим 2 домакинства на слаби отбори и 2 гостувания на силни пак ще ни ги сменят сигур?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 21:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Ra4mO написа:
1899 написа:
Ебас съм я тая УЕФА.Първо връщат Партизан,после ни го начукват с домкаинствата.Да го гръмнат Платини некъде. :twisted: :twisted: :twisted:


е за 2рото не е той виновен май Smile

абе зле , ние да се съберем повечко хора пък ... бал си го другото
А кой го решава?Писна ми всичко е в полза на тези прасета жалки.За групите да идем да случим 2 домакинства на слаби отбори и 2 гостувания на силни пак ще ни ги сменят сигур?


ем то си има правила , 3ти сме,ония са 2ри ...

жалко , но факт ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsetso
Гост





МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Първия мач ше е тука и тва е.Не може два отбора от един и същи град да домакинстват в един и същи ден.Малко кофти обаче ше ги биеме и тука и там :twisted: .Всъщност президента на Оцелул е братът на Прамод.Трябва веднага да се организираме и да спретнеме няква хореографийка за бая големия Васил Левски.Естествено че ще ни сложат нас като домакини в първия мач а не чорбата щото те имат по голям коеф. от нашия а и беха втори.
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

tsetso написа:
Първия мач ше е тука и тва е.Не може два отбора от един и същи град да домакинстват в един и същи ден.Малко кофти обаче ше ги биеме и тука и там :twisted: .Всъщност президента на Оцелул е братът на Прамод.Трябва веднага да се организираме и да спретнеме няква хореографийка за бая големия Васил Левски.Естествено че ще ни сложат нас като домакини в първия мач а не чорбата щото те имат по голям коеф. от нашия а и беха втори.


абе то хореографиика ще спретнем , само да има кои да я вдига :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsetso
Гост





МнениеПуснато на: Пет 03 Авг, 2007 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

В неделя от 18,30h Оцелул Галац гостува на Пандури.
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Питам се за какво ни е стадиона в Надежда след като не можем да играем най-интересните и важни мачове там!
А става въпрос за Локомотив София....жалко наистина....
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

http://youtube.com/watch?v=1BMugx-TU0s&mode=related&search=
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ФК Оцелул е румънски футболен клуб играещ в Галац. Оцелул досега никога не е триумфирал в първенството на северната ни съседка, но през 2004г. достига до финала за купата на странта. През последния сезон отборът завърши пети, което му даде право на участие в турнира Интеротото, откъде се класира и за УЕФА.

Дебютът на Оцелул в евротурнирите е през 1988г., когато именно за Купата на УЕФА побеждава сензационно италианския гранд Ювентус. Най-добрите постижения на тима са трите четвърти места в първенството съответно през 1988, 1997 и 1998г.

Оцелул играе на градския стадион в Галац, който събира 13 932 души.

Титулярният екип на отбора е изцяло червен, а вторият изцяло черен.
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
http://youtube.com/watch?v=1BMugx-TU0s&mode=related&search=


не са зле тия мангасари напред са майка им :twisted:

нищо ша се изсипеме 100 човека и лапат хуя :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Otelul is weaker than Dinamo or Steaua, they finished 5th last year (with some luck) and they qualified for UEFA after beating Trabzonspor in Intetoto (both home and away).I don't know much about Lokomotiv but i think the chances are ~60 - 40% for your team.


:?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Живко Желев беше трансфериран наскоро в Оцелул, но жребият за УЕФА го върна в България, макар и за кратко. Бившият играч на Литекс даде интервю за "Тема Спорт", след като румънският му клуб се оказа съперник на Локомотив София.

- Живко, превърна ли се вече в разузнавач номер едно след жребия?

- Чак такъв няма да стана, технологиите са напреднали достатъчно. Иначе веднага ми звъннаха. Казах няколко думи на Григораш, но по-подробно ще говорим другата седмица и когато наближи мачът с Локо София, защото сега ни предстои среща от първенството.

- Какъв отбор е Оцелул, какво представлява градът, какви пари се харчат за футбол?

- Градът е с 400 000 жители, разположен на Дунав. Братът на Прамод Митал, който е собственик на ЦСКА, дава парите тук, той е спонсор. По принцип обаче се харчи разумно. За разлика от България, тук са изключително рационални. Мога да дам пример на най-ниско ниво – чистачките и перачките на отбора идват в 7:30 сутринта и си тръгват от работа в десет вечерта. Докато не изперат и не изсушат всичко, не си тръгват. Същата работа е и с масажистите – идват в осем сутринта и се прибират в девет вечерта. Дори работниците постоянно правят нещо – копаят, стържат по терена по цял ден.

- Колко зрители се очаква да ви подкрепят срещу Локо София?

- На мачовете ни идват между седем и десет хиляди. Стадионът събира 15 000, мисля, че ще дойдат около 10 000, защото очаквам срещата да е ранна и хората са на работа.


- Какви са целите на Оцелул?

- Няма конкретни. Щастливи са, че се класирахме за Купата на УЕФА. В първенството загубихме злощастно първия мач. Сега се надяваме, че в гостуването на Пандури ще направим най- малко равен.

- Кои са звездите на Оцелул и тебе броят ли те към тях?

- Останах много учуден, че в отбора няма звезди. Веднага ме приеха в колектива. Плюс за мен е, че треньор ми е Петре Григораш и той знае малко български, въпреки че го е позабравил.

- Би ли направил съпоставка между Оцелул и Локо София?

- По принцип знам класата на Локо София от миналата година. Сега знам, че са взели двама- трима нови футболисти и че Генков си тръгна. Преди четири- пет дни се настаних в нов апартамент и тогава си пуснах Интернет. Преди това нямах възможност да следя контролите им и подготовката. Но ако в първия мач в Румъния постигнем чиста победа, бихме могли да ги отстраним. Покажем ли играта от мачовете срещу Трабзонспор, спокойно можем да продължим напред. Но не трябва да се лъжем, Локомотив са добър отбор. Ще се опитаме да ги отстраним. Шансовете ни са равни.

- Как протекоха срещите ви с Трабзонспор от финалите в Интертото?

- В Румъния мина по-добре, защото още в началото им изгониха човек. Жалко, че не си вкарахме всички положения, за да ги бием по- изразително още в първата среща. Реваншът беше пред около 30 000 ентусиазирани фенове. Турците ни поведоха, но успяхме да обърнем до 2:1.

- Как приемаш информацията, че Димитър Пенев ще те повика в националния отбор?

- Първо не знам дали е истина, защото с мен никой не е говорил. Но въпреки това се радвам, че се спряга името ми. Ще бъда най-щастлив ако наистина ме извика и всичко не се окаже дезинформация.





за какво си говорим :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 16:22    Заглавие: ей ги бе Отговорете с цитат

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1080713
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Спокс бе.Той Желев си е селско момче.От балкана тука.Тетевен ли де беше?Учил до 3 клас и брой 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10000.Просто не се чува....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Съб 04 Авг, 2007 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф посреща Оцелул на "Българска армия"

Ръководството на Локомотив София реши да домакинства на стадион Българска армия в първия си мач от турнира за Купата на УЕФА срещу Оцелул, предаде "Дарик".

Първоначално железничарите бяха избрали Националния стадион "Васил Левски". След като УЕФА размени домакинствата на мачовете с румънците, за да няма засичане с домакинството на ЦСКА срещу Омония, от Локомотив решиха, че по-удачно ще бъде да приемат Оцелул на стадиона на "червените", който е с по-малък капацитет.

"Железничарите" посрещат румънците на 16 август. Реваншът е на 30 август в Галац.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 3 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum