Снимки от спечелването на купата през 95 година
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Снимков мат'риал
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Съб 18 Ное, 2006 23:18    Заглавие: Снимки от спечелването на купата през 95 година Отговорете с цитат

аи някои ако има снимки да ги даде тука ПЛС 8)
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 8:19    Заглавие: Re: Снимки от спечелването на купата през 95 година Отговорете с цитат

Triena_Loko написа:
аи някои ако има снимки да ги даде тука ПЛС 8)


Забрави батенце! Никой няма такова нещо. На мен първата ми снимка на агитката е от 1997. Преди се говореше за някакъв фантомен запис на мача на видео, който така и не се появи.... :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:21    Заглавие: Отговорете с цитат

единственото е ако се сканира статията от вестник футбол ама моита ве4е е няма :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

mo6e da gi ima v nqkav arxiv na nqkoisi vasnik :roll: :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам всичките спортни вестници от следващия ден след финала и със сигурност ги пазя, но трябва да погледна, че след ремонта си е ебало майката-нищо не мога да открия вкъщи. (7 дни, Старт, Меридиан Мач и Футбол) само че до колкото си спомням в нито един от тях няма снимка на нашата агитка има само на майните и от арестите на Орлов мост.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 14:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето малко от пресата за случилото се след мача,пък колко е вярно незнам.









Ето едно описание на случилото се:

"Най-големият погром за 90-те години на bultras е през Май`95 в София преди финалния мач за Купата срещу Локомотив София. Тогава пред Националния стадион се изсипват близо 2000 майни, които за първи път прокламират "Новият ред" - обединението на трите тогавашни групировки от Изгрев, Каршияка и Кичук Париж в т.нар. CANARIES ULTRAS FRONT. Стотина от тях, след като разбиват нападналите ги фенове на Левски София, започват масови безредици на спирката на Орлов мост. Изпочупени са два автобуса от градския транспорт, пребити са минувачи, жестоко наранени са полицаи. Битката с ченгетата продължава близо час. Шестнайсет човека са арестувани и осъдени "
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати смеха! За тоя случай са се изписали тонове мастило и 99% бяха лъжи. Само който е бил знае как стоят нещата.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

имам го на видео касета...ще проуча в Плевен къде може да го прехвърлят на DVD и ще го кача.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
имам го на видео касета...ще проуча в Плевен къде може да го прехвърлят на DVD и ще го кача.


Ееееееееее супер :P
тва ако го направиш цена нема да имаш.....

само трее да носиш на пиене :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 19 Ное, 2006 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
venci написа:
имам го на видео касета...ще проуча в Плевен къде може да го прехвърлят на DVD и ще го кача.


Ееееееееее супер :P
тва ако го направиш цена нема да имаш.....

само трее да носиш на пиене :lol:
Много носа.Известен алкохолик съм :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 1:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:

Ето едно описание на случилото се:

"Най-големият погром за 90-те години на bultras е през Май`95 в София преди финалния мач за Купата срещу Локомотив София. Тогава пред Националния стадион се изсипват близо 2000 майни, които за първи път прокламират "Новият ред" - обединението на трите тогавашни групировки от Изгрев, Каршияка и Кичук Париж в т.нар. CANARIES ULTRAS FRONT. Стотина от тях, след като разбиват нападналите ги фенове на Левски София, започват масови безредици на спирката на Орлов мост. Изпочупени са два автобуса от градския транспорт, пребити са минувачи, жестоко наранени са полицаи. Битката с ченгетата продължава близо час. Шестнайсет човека са арестувани и осъдени "


Това откъде бе??????? :shock:
Верно егати смеха.....;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 7:49    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
имам го на видео касета...ще проуча в Плевен къде може да го прехвърлят на DVD и ще го кача.



Той и бай ви Барби така рзпрааше ама тая касета я чакам да я вида 10 години. Венци прати ми едно копие от касетата. Аз знам кво да я права. Може да я тиражираме - ще настане ебати хита!!! :shock: 8) 8) :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Ное, 2006 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
venci написа:
имам го на видео касета...ще проуча в Плевен къде може да го прехвърлят на DVD и ще го кача.



Той и бай ви Барби така рзпрааше ама тая касета я чакам да я вида 10 години. Венци прати ми едно копие от касетата. Аз знам кво да я права. Може да я тиражираме - ще настане ебати хита!!! :shock: 8) 8) :twisted:


Метал, ако вземеш тоя мач от Венци имай ме в предвид (почерпка ще има и за двамата)! Тоя мач го търся от 10 години и вече се бях отчаял!
А що се отнася за историйката за финала е от сайт на Ботев, но 90 % от него е измислица. На тоя мач са били атакувани преди това от момчета от Левски, дошли заради тях на стадиона. След това карат шофьора да спре на спирката на Орлов и почват да бият случайни хора, като тоя курсант от Варна. Идва полиция и ги прибират. Това е всичко. Факт е, че това бяха най-дивите години на Ботев, ама тука са го написали малко като фантастичен филм "един час бой с ченгета" :roll:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное, 2006 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Батка аз натрупах тонове видео матриал ама нема кой да го обработи и селекционира. От 100 години съм се заканил да направя едно DVD само на агитката с кадри от последните 10 години, ама май и след още 100 години нема да има време да го направя... :cry: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 21 Ное, 2006 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Дал съм я касетката и до събота в едно фото ще ми я обработат на DVD каза ми ,че до събота ще е готова...не е целия мач на пълен запис,но е подробен репортаж от Канал 1,имаше преди едно предаване Маратон...има награждаването,головете,агитката...доста е готино...особенно за по-малките фенове барем на видео да видят една купа на Локо Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Снимков мат'риал Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum