Кво изпуснахме?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 10:15    Заглавие: Кво изпуснахме? Отговорете с цитат

Чета групата на Фейеноорд днес във Фокус-спирт.Вчера са завършили наравно с Блекбърн в къщи....
Как мислите,АКО бяхме продължили щяхме ли вземем случайно нещо или щяхме да се осерем като чорбари примерно лани :?:

Базел. Класиране в Група “Е” от турнира за Купата на УЕФА след третия кръг на надпреварата:

1. Блекбърн 7 точки 3 мача
2. Нанси 4 т. 2 м.
3. Фейенорд 2 т. 2 м.
4. Базел 2 т. 3 м.
5. Висла (К) 0 т. 2 м.


моето мнение е ,че това е една от най лесните групи изобщо,само че наще как спикаха гумите накрая на сезона не знам :roll:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

е прав си ... аз даже си мисля че щяхме да имаме по голям шанс да се класираме след групите от колкото 1 в 1 с фейнорд...а и ние и без тва няяше да сме на мястото на фейнорд ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила бъркаш мноо жестоко! Ако бехме минали немаше и да помиришем тая група. Щяхме да сме на местото на Млада Болеслав, а там нема да ти казвам с ПАО, Рапид и ПСЖ какъв свет щеше да ни се извие. Да не говорим що срам щехме да берем като публика и агитка..... :oops: :oops:

Така че добре че не продължихме ако ме питаш мене.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Пила бъркаш мноо жестоко! Ако бехме минали немаше и да помиришем тая група. Щяхме да сме на местото на Млада Болеслав, а там нема да ти казвам с ПАО, Рапид и ПСЖ какъв свет щеше да ни се извие. Да не говорим що срам щехме да берем като публика и агитка..... :oops: :oops:

Така че добре че не продължихме ако ме питаш мене.... :roll:


Да мноо си прав,тва не помислих,че верно нема да ни пратат в тая група.....пропуск..... :oops:
Като агитка не съм много съгласен,с холандците не се изложихме ич,верно е тука че тея ше се изсипат повече от нас,като помна еврейте с ОЛИ кво ги направиха :oops:

:!: Аве както се пее в една песен "В Надежда си е най добре" :lol: :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

С Фейенорд беше добре щото беше лято, нямаше толко даскало, нямаше първенство и мачовете в БГ бяха през месец. Ами я си представи с тая сгъстена програма както си знаем че сме все едни и същи и то с мизерните левчета дето ги имаме какъв сцеп щеше да настане.... :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

И къв е изода?
Че е сме дорасли за нищо.....щото то в верно още толкова мачове,гостувания,подготовки ала-бала......щех да заборча и на псетата от квартала.....

Искаме отбора ни да е от най силните и да мачка на всякъде(тва е нормално де)но НИЕ готови ли сме да на ниво ........?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Ное, 2006 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Че тия три кръга в УЕФА, нищо ли беха?!?! Не мисля така. А и крайно време е отборът и най-вече клубът да взимат да ни настигат като ниво, щото иначе много по-трудно ще израснем. Нас нивото ни е много добро, но хората са ни малко. Е те това е мегаосновния ни проблем!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum