Черно Море - Локомотив София-19.08.07 18ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление не можах да гледам мача,но като цяло сме изморени от мача с Оцелул-обяснимо е все пак!Равният не е толкова лош като се има в предвид това че е само началото на сезона,играем за UEFA и още куп неща! Продължава се на 2 фронта с главна цел добро представяне в Европа :P и това е! 8)
ПАК ПРИЗОВАВАМ- ЕЛАТЕ В РУМЪНИЯ :!: :!: :!:
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей сега ставам! Тва е една от най-яките екскуризии, на които съм била :lol: :lol: :lol: Голям купон...Но всъщност, който е ходил на някоя от екскурзиите до Варна или Бургас знае за какво иде реч!!! Мн съм доволна :lol: Макар че имахме някои препядствия :lol: :lol: :lol:
Ше кача снимки по-късно!!! Има и някои клипчета от мача! Агитката стана добре, като се има предвид, че се размазахме от път и колко алкохол изпиха някои хора :lol: :lol: :lol: 8)
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

евала на всички,добре си изкарахме,

тва ни е наЙ силната група на тоя стадион,трееше да биеме ама то не може се да биеш

ВИНАГИ ДО ОТБОРА :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
трееше да биеме ама то не може се да биеш

ВИНАГИ ДО ОТБОРА :!:


Да. Точно това искам да кажа на всички дето сега ще се юрнат да ми разпраат как бай Гроздань е сбъркал състава, как еди кой си бил дърво и т.н. Наистина не може винаги да се бие, а това е едно от най-тежките гостувания и си мисля че всички наши конкуренти ще берат ядове там... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

доста добри кадри 8)

http://sportal.bg/?Section=88&VN=1154
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
доста добри кадри 8)

http://sportal.bg/?Section=88&VN=1154



Мммм мазало! Само не знам защо Балдовалията не се юрна към вас.

Аз копеле на тоя гол бех седнал на земята, порках бира и си джитках с чавето...и като го резна нададох ебати вика и рипнах и почнах да креща....чавето супер се уплаши и се разрева...А аз куфея...и жената само дойде и почна да и набива ебати шамарите...и имаше "Идиот, простак, ненормалник!"...и ме млати да си ебе мамата.... :lol: :lol: :shock: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
доста добри кадри 8)

http://sportal.bg/?Section=88&VN=1154



Мммм мазало! Само не знам защо Балдовалията не се юрна към вас.

Аз копеле на тоя гол бех седнал на земята, порках бира и си джитках с чавето...и като го резна нададох ебати вика и рипнах и почнах да креща....чавето супер се уплаши и се разрева...А аз куфея...и жената само дойде и почна да и набива ебати шамарите...и имаше "Идиот, простак, ненормалник!"...и ме млати да си ебе мамата.... :lol: :lol: :shock: :lol:


И ние се радваме, ама твоето наистина не е нормално. Горкото ти детенце, а за женати- адмирации! Smile
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ти нещо имаш ли да казваш по темата :evil:

аве некой некъде запис нещо? :roll:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
ти нещо имаш ли да казваш по темата :evil:

аве некой некъде запис нещо? :roll:


аз каквото имах да казвам го казах. Мача учудващо ми хареса, имайки предвид някой особености. Хареса ми също и реакцията на жената на Метъла , от чисто женска симпания.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 17:11    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ НА ДОМАШНИЯ ХУЛИГАНИЗЪМ - А.W.A.B.! Ахахахаха - нека някой си го преведе. :lol: :lol: 8)

Иначе за какво ти е тоя запис Пи? :roll: :idea:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
НЕ НА ДОМАШНИЯ ХУЛИГАНИЗЪМ - А.W.A.B.! Ахахахаха - нека някой си го преведе. :lol: :lol: 8)


Ултрас отричащ хулиганизма... добро... а относно превода
А.W.A.B. = All Wifes Are Bitches

Познах ли?
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина прилично играхме в повечето време от мача.Даже като видях стартовия състав не повярвах на очите си ,Бай Гроздьо така смело да експериментира със състава ?!?Чак си помислих,че някой друг му го е наредил... :roll: ,щом като не пусна и големия си любимец Дианчо Дончевич ?Както и да е,една проба в тежки условия е винаги добре дошла, а тази излезе 50 % успешна.Иначе откритието на мача от наша страна беше Аделино,но който го е гледал с Мездра едва ли е бил много изненадан.Мисля си че на десния бег ще ни реши проблемите.Проблемите ни дойдоха от невъзможността на Златински да прави играта ,в отсъствието на Ицо и Марчо.Не е за тая работа момчето иначе се старае.Иво Иванов играе на приливи и отливи(сега беше отлива) и май играе по-добре като влиза резерва,Кайо свърши въздуха второто полувреме,както и Кичо през целия мач.Зоран екато Иванов (и той беше в отлив).Само че не ми хареса изказването на Тренера(май в Дон Балонския сайт беше):С тези играчи,ЛОКО няма шансове за титлата...?!?Мисля че визираше заместниците на Марчо,Ицо,Цоко и т.н.Само ,че след мача в четвъртък други песни пееше... :twisted: пенсионера му с пенсионер !Дано излъже Оцелял на 30,иначе си отива с бясна скорост!Имам апел към агитката,обаче:Хора къде сте бе ??? :cry: Що ви ням на мачовете ?С Оцелял бяхме най-малко като домакинско присъствие в Европа...?!? :oops: Сега ,при перфектно време,евтина(10-десет)лева екскурзия до Варна,която иначе е 28 лева само в една посока,пътуване в събота за неделя вечер и връщане рано сутринта в понеделник,чуден плаж и изкарване и бяхме само един рейс(54 души) плюс дошли на място още 10 -ина???А КАКВО ЩЕ ПРАВИМ ЗА ГАЛАЦ ?Тогава ще бъдат два работни дни,повече пътуване и то в чужбина(тези които нямат лични карти изгарят) ,КОЛКО ЩЕ БЪДЕМЕ ТАМ... :?: :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Борбата за шампионската титла с този състав ще ни е доста трудна", заяви Стефан Грозданов.
=====================
E pa az li pravih selekciqta? [smilie=mad.gif]

Pak se pochna s minalogodishnata pesen "Nie ne iskame da stawame shampioni". Tozi pyt mnogo rano :(

Inache za macha, kato cqlo e dobre, ama nashte sa golema panika kogato nqkoi ni natisne. Beshe syshtoto sys Otelul, leko ni pritisnaha i wednaga ni wkaraha gol. Nqma koi da zadyrji topkata i da uspokoi igrata. Trqbwa da se poraboti w towa otnoshenie. Inache kogato se igrae na normalni oboroti, imame pylen kontrol.

A inache prikazkite che bili izmoreni ot macha w otelul sa pylni gluposti. Kak taka w Angliq igraqt po 3 macha wsqka sedmica i nikoi ne e izmoren. Oshte poweche che sa w nachaloto na sezona i ne bi trqbwalo da ima natrupana umora. Ako ima, znachi nqkoi ne si e swyrshil rabotata po wreme na podgotowkata. DA WIKAT TRENDO!
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Авг, 2007 21:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Вие и двамата сте кретени, честно(Имам предвид постовете над моя)!
СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО!!!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 5:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Тя агитката си е много на ниво и си идва, и си подкрепя колкото може, ама къде е прословутият "редови локомотивец"? :? :lol: Щото верно срещу мамалигите беше трагична посещаемостта, а за Варна мисля че беше прилична от това което видях по ТВ.

За Мамалигария се вдигаме колкото можем, изпиваме колкото можем и помагаме на отбора да бие. И стига сте плюли по тренера и играчите. Много ми е интересно ако не дай си Боже бай Гроздань го махнат, кой спец ще докарат??? :evil: :x :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum