Черно Море - Локомотив София-19.08.07 18ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 9:33    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕКСКУЗИЯТА БЕШЕ СТАХОТНА,САМО ЖАЛКО ЧЕ НЕ ГИ БИШ МЕ.А НОВАТА ПЕСЕН "НИЕ СМЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИТЕ ОТ СОФИЯ......"Е МНОГО ГОТИНА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 9:46    Заглавие: Отговорете с цитат

cveti написа:
ЕКСКУЗИЯТА БЕШЕ СТАХОТНА,САМО ЖАЛКО ЧЕ НЕ ГИ БИШ МЕ.А НОВАТА ПЕСЕН "НИЕ СМЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИТЕ ОТ СОФИЯ......"Е МНОГО ГОТИНА


Ама разработихте ли я тая песньовка?!? Ако да....дайте нещо запис ала бала да я учат и плебеите... :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
cveti написа:
ЕКСКУЗИЯТА БЕШЕ СТАХОТНА,САМО ЖАЛКО ЧЕ НЕ ГИ БИШ МЕ.А НОВАТА ПЕСЕН "НИЕ СМЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИТЕ ОТ СОФИЯ......"Е МНОГО ГОТИНА


Ама разработихте ли я тая песньовка?!? Ако да....дайте нещо запис ала бала да я учат и плебеите... :D


Разработихме я много ясно! Песента е супер, само малко повече чувство ако вкараме няма да е лошо! Иначе чакам един малък да прати клипчета, направи доста с тел-а си, има я и тази песен 8) 8) 8)
Върнете се в началото
atomic
Гост





МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
cveti написа:
ЕКСКУЗИЯТА БЕШЕ СТАХОТНА,САМО ЖАЛКО ЧЕ НЕ ГИ БИШ МЕ.А НОВАТА ПЕСЕН "НИЕ СМЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИТЕ ОТ СОФИЯ......"Е МНОГО ГОТИНА


Ама разработихте ли я тая песньовка?!? Ако да....дайте нещо запис ала бала да я учат и плебеите... :D


За кои плебеи става дума? :?
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

atomic написа:
Metala написа:
cveti написа:
ЕКСКУЗИЯТА БЕШЕ СТАХОТНА,САМО ЖАЛКО ЧЕ НЕ ГИ БИШ МЕ.А НОВАТА ПЕСЕН "НИЕ СМЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИТЕ ОТ СОФИЯ......"Е МНОГО ГОТИНА


Ама разработихте ли я тая песньовка?!? Ако да....дайте нещо запис ала бала да я учат и плебеите... :D


За кои плебеи става дума? :?



За редовите наши фенчета. Ти да не се припозна нещо??? :lol: :?:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
atomic
Гост





МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, но на нас така ни викат, та затова питах.
А и нали имаме общи железничарски корени. Smile
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 15:14    Заглавие: NESHTICHKO ZA MACHA Отговорете с цитат

Metala написа:
Хикс да му еба майката! Не треаше да пускаме толко лесно тоя мангал да ни изравнява. И то толкова бързо. Като цяло още първото треаше да ги ушиеме, ама пусти късмет.

Абе равен-равен. Сеа кво да напрайм. Важното е да подкрепяме отбора и тва е. :D


Само да си кажа и аз мнението за мача. Определено силно 1-во полувреме. Поне 3 чисти положения: на Орача, Иво Иванов и Балдовалиев. Задължително е да се научиме да вкерваме голове-можехме да ги убиеме от бой тия нещастници още първото полувреме! Второто полувреме играта определено отстъпи на първото-много хаос и дълги топки. Определено Джилас не е за титуляр още-много желание има, обаче физическата му подготовка е супер зле. Цоко според мен учудващо добре се бори. За Балдовалиев мога да кажа, че е много приятна изненада. Много добър нападател е, липсва му хъс малко и го е страх в единоборствата, но сигурно ще се оправи. За съжаление: Урош този сезон си е зле-няма какво да го крием. А за защитата да не говоря-освен Дарко, Аделино и Кичо Добрев-другите са страшни лебеди! особено Върбанов ...трябваше да се вземе поне един нормален централен защитник. Трябваше да се вземе Бранеков-поне!
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 18:34    Заглавие: Отговорете с цитат

хамлет всяко твое изказване е за боклука
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 21 Авг, 2007 21:30    Заглавие: Re: NESHTICHKO ZA MACHA Отговорете с цитат

hamlet написа:
Metala написа:
Хикс да му еба майката! Не треаше да пускаме толко лесно тоя мангал да ни изравнява. И то толкова бързо. Като цяло още първото треаше да ги ушиеме, ама пусти късмет.

Абе равен-равен. Сеа кво да напрайм. Важното е да подкрепяме отбора и тва е. :D


Само да си кажа и аз мнението за мача. Определено силно 1-во полувреме. Поне 3 чисти положения: на Орача, Иво Иванов и Балдовалиев. Задължително е да се научиме да вкерваме голове-можехме да ги убиеме от бой тия нещастници още първото полувреме! Второто полувреме играта определено отстъпи на първото-много хаос и дълги топки. Определено Джилас не е за титуляр още-много желание има, обаче физическата му подготовка е супер зле. Цоко според мен учудващо добре се бори. За Балдовалиев мога да кажа, че е много приятна изненада. Много добър нападател е, липсва му хъс малко и го е страх в единоборствата, но сигурно ще се оправи. За съжаление: Урош този сезон си е зле-няма какво да го крием. А за защитата да не говоря-освен Дарко, Аделино и Кичо Добрев-другите са страшни лебеди! особено Върбанов ...трябваше да се вземе поне един нормален централен защитник. Трябваше да се вземе Бранеков-поне!



Хамлет е футболен специалист и страстен риболовец :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 9:23    Заглавие: NESHTASTNIK Отговорете с цитат

bulgarista написа:
хамлет всяко твое изказване е за боклука
\

Какво да ти кажа-ти си с интелектуален капацитет на нощно гърне. Решил си проблема с ниския таван в къщи, каго си отрязъл главата на майка си, освен това отглеждаш трупни бели червеи в мозъка си...Повече какво да ти кажа-само си погледни ника, нещастник! Срам ме е, че такива като теб са фенове на великия червено-черен отбор...алкохолик нещастен!
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 9:25    Заглавие: Re: NESHTICHKO ZA MACHA Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
hamlet написа:
Metala написа:
Хикс да му еба майката! Не треаше да пускаме толко лесно тоя мангал да ни изравнява. И то толкова бързо. Като цяло още първото треаше да ги ушиеме, ама пусти късмет.

Абе равен-равен. Сеа кво да напрайм. Важното е да подкрепяме отбора и тва е. :D


Само да си кажа и аз мнението за мача. Определено силно 1-во полувреме. Поне 3 чисти положения: на Орача, Иво Иванов и Балдовалиев. Задължително е да се научиме да вкерваме голове-можехме да ги убиеме от бой тия нещастници още първото полувреме! Второто полувреме играта определено отстъпи на първото-много хаос и дълги топки. Определено Джилас не е за титуляр още-много желание има, обаче физическата му подготовка е супер зле. Цоко според мен учудващо добре се бори. За Балдовалиев мога да кажа, че е много приятна изненада. Много добър нападател е, липсва му хъс малко и го е страх в единоборствата, но сигурно ще се оправи. За съжаление: Урош този сезон си е зле-няма какво да го крием. А за защитата да не говоря-освен Дарко, Аделино и Кичо Добрев-другите са страшни лебеди! особено Върбанов ...трябваше да се вземе поне един нормален централен защитник. Трябваше да се вземе Бранеков-поне!



Хамлет е футболен специалист и страстен риболовец :lol:

Сашко, shut the fuck! Ако обичаш, оди при машинистите да си поркаш мастика с мента и си трай...
Върнете се в началото
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 9:43    Заглавие: Re: NESHTASTNIK Отговорете с цитат

hamlet написа:
bulgarista написа:
хамлет всяко твое изказване е за боклука
\

Какво да ти кажа-ти си с интелектуален капацитет на нощно гърне. Решил си проблема с ниския таван в къщи, каго си отрязъл главата на майка си, освен това отглеждаш трупни бели червеи в мозъка си...Повече какво да ти кажа-само си погледни ника, нещастник! Срам ме е, че такива като теб са фенове на великия червено-черен отбор...алкохолик нещастен!


Абе Хамлет нема ли наи-после да се разкараш...? :evil: Започваш да ме дразниш с твоите "НЕУМЕСТНИ "изказвания :roll: :!: То не беха приказки то не беше едно самочувствие на ВЕЛИК ФЕН.....Еби му маиката!!!!!!!
PS:Нямаше никои да те ебава ако ти не беше подклал огъня сам срещу себе си...Замисли се :wink: 8) :!: :!: :!:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

ае чифут утрепан вече си разкрит,не ние смешно,

ае достатъчно ни "поебава"

са ше те излекуваме с един бан :P
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 9:51    Заглавие: Re: NESHTICHKO ZA MACHA Отговорете с цитат

hamlet написа:

Сашко, shut the fuck! Ако обичаш, оди при машинистите да си поркаш мастика с мента и си трай...


Шекиии....първо гледай кой ти пише и какво..Има никове за тия работи, които ако не си забелязал са различни за различните потребители :lol: :lol: :lol: .Второ, при още едно "Сашко" силно ме накланяш на мисълта да разбера на стадиона кой си и лично да те посъветвам да избегваш подобни обръщения. Ако стъпваш на стадиона изобщо де....Така че, наистина се замисли.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
samoloko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 22 Авг, 2007 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм на мнение че сме доста зле
освен Дафчев и Кичо и донякъде Цоко, Димо и Савич никой не знае кво прави
най-лошото е че Бай Гроздан още по-малко
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum