Локо Сф - Рен(Франция)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Сеп, 2007 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф - Рен от 20.30 часа

Вто, 2007-09-04 18:33
Локомотив Сф обяви начален час 20.30 ч. за първия двубой с Рен за Купата на УЕФА на 20 септември.

Срещата ще се играе на стадион „Българска армия”. УЕФА не разреши да бъде сменен деня за мача реванш по първоначално тегления жребий независимо от съгласието, както на Локомотив, така и на Рен.

По тази причина беше сменено домакинството и Локомотив приема французите в първата среща.
„Железничарите” имаха оферти от две френски телевизии за пряко предаване на двубоя и съобразиха началния час и с желанието на медиите.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 04 Сеп, 2007 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

vive le France :lol: :x :shock: :shock: :lol:


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
vive le France :lol: :x :shock: :shock: :lol:



аххах тия май се ебават :lol: :lol: :lol: :lol: тфа ако го разпант треа да им с4упиме главите дееба надутите дупедавци :evil: :evil:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Литекс и Хамбургер се споразумяха да разменят домакинствата си. Новината бе потвърдена от ръководствата на двата отбора.

Първият мач от първия кръг на турнира за Купата на УЕФА ще се играе на 18-и септември на Градския стадион в Ловеч, а не както бе обявено предварително - на 20 септември в Хамбург. Двубоят ще започна в 19 часа българско време, за да не се засича със срещите от Шампионската лига. На 4-и октомври „оранжевите” гостуват на „HSH Nordbank Arena” в северния германски град. Рокадата е сигурна, като остава да се оформят последните документи.

Ръководителите на тима от северния германски град опитаха да направят тази промяна още при изтеглянето на жребия на 31-и август. Тогава обаче шефовете на тима от Ловеч отказаха.

Тъй като Хамбургер поиска промяната, от ръководството на клуба ще трябва да преведат сериозна сума пари на сметката на ловешкия тим. Причината за желанието на отбора от Бундеслигата е от финансов характер. Тъй като и другите четири представители на Германия в УЕФА – Байерн, Байер Леверкузен и Нюрнберг са също домакини, за мача на Хамбургер не остава изгоден час, в който само тяхната среща да се предава по телевизията.

Очаква се след промяната на домакинствата интересът към двубоя в града на Покрития мост да бъде още по-голям от страна на германските телевизии, което ще доведе до още по-големи приходи в касата на българския клуб.


добре, как става тоя номер , а при нас УЕФА не давала въпреки че и Рен са желаели това >>

:x :x :x :x :x :x :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
[b]
добре, как става тоя номер , а при нас УЕФА не давала въпреки че и Рен са желаели това >>

:x :x :x :x :x :x :x


с пари :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MagicMist
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове, не знам... Тия са ебати якия отбор. Миналия сезон имат най-добрата защита след Лион и са по-силния отбор от Тулуза. Имат много добър баланс в центъра на терена и са опасни на контра-атака. Най-голямата грешка ще е да тръгнем да ги нападаме в София. Трябва според мен да дебнем за статични положения. Вратаря им е слаб. Истината ще е с удари от далеч. Дано Марчо ги наебе. Като цяло нямаме големи шансове, но нека видим. Само Локо!!!!

P.S. Не знам докога Грозданов ще го търпи тоя нещастник Рендето... От 3 сезона виждам, че тоя Величко Величков от Ботев е мн добър защитник, не знам какво чакаме та не го взимаме!!!!
Върнете се в началото
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

MagicMist написа:
Пичове, не знам... Тия са ебати якия отбор. Миналия сезон имат най-добрата защита след Лион и са по-силния отбор от Тулуза. Имат много добър баланс в центъра на терена и са опасни на контра-атака. Най-голямата грешка ще е да тръгнем да ги нападаме в София. Трябва според мен да дебнем за статични положения. Вратаря им е слаб. Истината ще е с удари от далеч. Дано Марчо ги наебе. Като цяло нямаме големи шансове, но нека видим. Само Локо!!!!

P.S. Не знам докога Грозданов ще го търпи тоя нещастник Рендето... От 3 сезона виждам, че тоя Величко Величков от Ботев е мн добър защитник, не знам какво чакаме та не го взимаме!!!!



Ммм,какво да ти кажа!Не вярвам да сме толкова кухи да тръгнем сляпо напред!Не забравяи че това е турнерен мач.. :wink:

PS:Аиде само да те помоля ако може да оставим Баи Гроздан да си върши работата без намесата на"скаути"за играчи :!: Нищо против теб или този Величков но ....ПО-ДОБРЕ ЕЛА ПЪРВО НА АРМИЯТА ДА ПОДКРЕПИМ ОТБОРА,(ИМА НУЖДА ДА ЗНАЕШ :wink: ),ПОСЛЕ АКО МОЖЕШ ЕЛА С НАС И В ФРАНЦИЯ,А ОСТАВИ ТРЕНЕРА ДА СИ ПРЕЦЕНЯВА КОИ ДА ВЗЕМА И КОИ НЕ!!! Smile 8)
Върнете се в началото
MagicMist
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Мач в София не съм пропускал, извън София не ходя- само няколко пъти през годините... Според мен пък трябва да се дават съвети за играчите, щото все едно върша работата на някой друг- Ако по някакъв повод И.Т. случайно попадне във форума и види за тоя Величков може да се замислят знае ли човек? На мача съм там 1000 %
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

MagicMist написа:
Мач в София не съм пропускал, извън София не ходя- само няколко пъти през годините... Според мен пък трябва да се дават съвети за играчите, щото все едно върша работата на някой друг- Ако по някакъв повод И.Т. случайно попадне във форума и види за тоя Величков може да се замислят знае ли човек? На мача съм там 1000 %


е ако ти е зор с иво тонев при желание можеш да се срещнеш ... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

От петте възможни съперника най-приемливи бяха Рен и Брага....срещу Аякс,Палермо и Блекбърн шансовете ни бяха нищожни.Затова тия французи да ги не подценяваме,ама и да ги ненадценяваме :wink: Френското първенство за последните години си е гола вода с един стойностен и класен отбор - Лион.Другите са си на нащо ниво....при пределна мобилизация и малко късмет ще успеем.За това на 20-ти максимална подкрепа от феновете ,а за другото футболистите и тренера ще се постараят да ни зарадват!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци не си прав много за Рен,щото в момента нито Палермо нито Аякс са по-добри от тях.Щом една Славия Прага бие аяксите и в двата мача,що и ние да не можем...?Трябва само да вярваме,с вяра всичко се постига! :D :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
vive le France :lol: :x :shock: :shock: :lol:


vive LA France. Wse pak sa kurwi :lol:
Върнете се в началото
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 17:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Венци не си прав много за Рен,щото в момента нито Палермо нито Аякс са по-добри от тях.Щом една Славия Прага бие аяксите и в двата мача,що и ние да не можем...?Трябва само да вярваме,с вяра всичко се постига! :D :D
Не е баш така...Палермо си имат Амаури ,който е класи над Вилторд и щеше да ни облъска здраво...Миколи и Брешано да не говорим и за тях.От ъгловите Барцагли...Диана по крилото.Дзакардо и той.Онзи маймун Симплисио ,който беше в Парма...За Аякс не знам.Силата им е в младите.Иначе Луке,Хунтелар,Митеа и Манучаруан са им звездите,които не мисля ,че са по-добре от Палермо.Та така че ,Палермо бяха ужасен съперник ,който нямаше как да ни пропусне.Рен са най-приемлив.А с ония печки Вилтор и Диан...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей,ти ги изкара супертим тея мафиотчета... :roll: ?!?Тоя Аммаугли срещу Уефски видя ли го (освен двата гола на утехата да не паднат като домакини Киево).А т,ва да го сравняваш с Вилтор си е смешка,в който и отбор да е отишъл(Бордо,Арсенал,Лион...!)все е показвал класа и се е налагал.И бат Венци ще те подкрепи,как им го мушна на жабарите в 90 минутка,а ? :P :D Може би само Блекбърн са на нивото на франсетата в момента.Само че не виждам причина да не ги ушием !Едно време така беше и с Монако и к,во тана ?Бате Начко (наречен на шега готвача на отбора... :wink: ) им мушна четворка още в Софето !ОПЪВАМЕ СИ ГИ ПОНЕ С ДВА ГОЛА И Т,ВА Е ! :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 05 Сеп, 2007 18:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Ей,ти ги изкара супертим тея мафиотчета... :roll: ?!?Тоя Аммаугли срещу Уефски видя ли го (освен двата гола на утехата да не паднат като домакини Киево).А т,ва да го сравняваш с Вилтор си е смешка,в който и отбор да е отишъл(Бордо,Арсенал,Лион...!)все е показвал класа и се е налагал.И бат Венци ще те подкрепи,как им го мушна на жабарите в 90 минутка,а ? :P :D Може би само Блекбърн са на нивото на франсетата в момента.Само че не виждам причина да не ги ушием !Едно време така беше и с Монако и к,во тана ?Бате Начко (наречен на шега готвача на отбора... :wink: ) им мушна четворка още в Софето !ОПЪВАМЕ СИ ГИ ПОНЕ С ДВА ГОЛА И Т,ВА Е ! :D


Този павиан Вилтор съдбата никога няма да му даде втори шанс да ми съкрати живота :twisted: :twisted: :twisted: просто маймунската му кратуна трябва да е много издражлива на монетите от левче :lol: :lol: с риск да ни накажат ще му се опъне и тапетче показващо му мястото з ЗООПАРКА :twisted: :twisted: :twisted: този е маймуна и ада ще го приеме в София :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  Следваща
Страница 15 от 40

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum