България - Холандия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

е тфа е да си говедо и при тфа да не си българин и9 да играе6 в национала :lol: :lol: :lol: а тоя иванков под всякаква критика дееба да го махнат тоя кфо праи на вратата и миналия ма4 заради него и секи път тоя е най бездарния вратар ххх :evil: :evil: :evil: а тфа за Цецо Генков ли4но аз не сам го 4ул
Върнете се в началото
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Да загубихме мача с Лалетата,да и на мен не ми пука особенно от това :!: :roll: Да-не отричам че съм българин и искам нашият национален отбор да върви НАПРЕД,но знаете ли какво-отдавна съм отписал мачовете на този тим в тази кампания :!:

PS:Повече ме интересува в момента играта на нашият отбор-Локо София да е добре и всичко да е ОК-и в Европа,та и в България ако щете.... 8) :!:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Шанко мани ташак ама и на мен ми се стори че така крекаха 8) :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SmAcK
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Зле играхме този път.Беше сигурно , че Холандия ще спечелят , но не нашите поне малко не се опитаха да вдигнат играта. :roll:
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Шанко мани ташак ама и на мен ми се стори че така крекаха 8) :roll:


аз много ясно го чух заедно с брата се чуваше ЦЕЦО ГЕНКОВ !!!! ама той е бил извън групата :evil: :evil:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотни скандали в националния тим - тарторите срещу Иванков, Томашич и Вагнер

Страхотни скандали са се разразили между българските национали малко след злополучната загуба с 0:2 от Холандия на "Амстердам арена". Тарторите на тима открито са атакували чужденците в състава Игор Томашич и Лусио Вагнер заради трагичната според Бербо и компания игра на двамата, разбра Sportal.bg. Хърватинът е отнесъл хулите заради гола на Ван Нистелрой, когато нападателят на лалетата бе оставен от бранителя да се обърне и да разстреля за втори път Иванков. Вагнер пък е винен за изключително слабата си игра на левия фланг. Двамата обаче не приели критиките и на свой ред отправили доста злобни забележки на атакуващите футболисти за многобройните им пропуски пред холандската врата.
Освен разправията между споменатите, сред тарторите на тима се надигнало сериозно негодувание и от изявите на стража на България Димитър Иванков. Бившият вратар на Левски бе главен виновник за първия гол на лалетата и според звездите, неговите грешки са една от главните причини за слабите изяви на трикольорите. Както е известно Иванков сбърка и срещу Беларус в София, когато направи комична дузпа. Новата грешка, този път срещу Холандия, преляла чашата и звездите на националния тим вече са обявили пред селекционера Пенев, че настояват за смяната на Иванков с вратаря на Левски Георги Петков.
Гореспоменатите скандали бяха признати с половин уста и от капитана и най-добър футболист на България Димитър Бербатов, който заяви, че е крайно време нещата да започнат да се казват в очите и ако има сърдити, то си е за тяхна сметка. "Който не му харесва да си ходи. Това е мъжка игра. Аз викам сега, но да не ми се сърдят. И на мен са ми викали в съблекалнята, на терена...", заяви бесният Бербатов, който призна, че скандалите са продължили и на вечерята след злополучния мач.


верно вариянта чужденец,говедо,футболист инвалид 3 в едно куатро :lol:
Игор Томашиииииич обичаме тееееееее :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Скандирането за Цецо Генков много ясно се чуваше от цялата българска агитка, ама това май беше насочено срещу Пената??? :roll: :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам и аз чух нещо от рода "Цецо Генков" ама не бях сигурен дали не ми се причува :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ясно е че феновете искат Цецо да играе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:36    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:
Ясно е че феновете искат Цецо да играе


8) :roll: :twisted: :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

По ясно даже от факта,че никой не иска Пеев да играе... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Що бе Фреза, да не би да искаш Иванков, Телкийски, Лусио или НЕКОЕ ДРУГО ГОВЕДО да играе добре в националният отбор??? На Гошо Пеев по-лоша ли му беше играта - или и ти гледаш мача със сини очила???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
По ясно даже от факта,че никой не иска Пеев да играе... :roll:

За съжаление е факт че Пеев е адски слаб,но не е само той-не мисля че някое от говедата беше на по-добро ниво като изключим Томашич

Аз имам друг въпрос,каква е тази схема 4-3-3 дето сички казват че играем,за мен си играем едно чисто 4-5-1 ,с което е абсолютно нормално че голове ще се вкарат трудно :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Що бе Фреза, да не би да искаш Иванков, Телкийски, Лусио или НЕКОЕ ДРУГО ГОВЕДО да играе добре в националният отбор??? На Гошо Пеев по-лоша ли му беше играта - или и ти гледаш мача със сини очила???


Не аз не изказвах моето мнение,а нали се говори за това колко хората искат Генков и аз отбелязах,че същите тези хора не искат Пеев,което разбрах от форумите.Иначе даже не съм гледал мача, че да давам коментари за отделни играчи.

ПС: http://www.zazz.bg/play:6abee076 :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 09 Сеп, 2007 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Фреза, ами понеже не си гледал мача, ще ти кажа моето лично мнение. Пеев не игра добре, ама по-горе цитираните говеда не знаеха къде играят, те мислеха че играят финал на световно срещу Бразилия на Маракана. В този смисъл, Гошо беше поне две класи над тях!!! А защо не коментираме Иванков, който вече ни проваля на няколко експедиции??? Ама така е, когато мениджърите играят на терена!!! Дет вика един приятел - " Нек сме живи - Нек сме здрави - Нек ни ебат "!!! Дано любимият отбор ЛОКО СФ - "Изтрие срамът от челото"!!!!!!!!!!! Аре Локооооооооооо Напред - Ние Сме Със Теб!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum