България - Холандия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SmAcK
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да разбера защо този тъп трениор не пуска играчи от нашия отбор , защото ние имаме много по класни играчи от тези , които играха в Холандия :evil: :x
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

SmAcK написа:
Не мога да разбера защо този тъп трениор не пуска играчи от нашия отбор , защото ние имаме много по класни играчи от тези , които играха в Холандия :evil: :x


Ми защото е тъп... Ти го каза :oops: Аз лично от тоя национален съм се отказала вече - "страшни" играчи има там, не е истина... Не виждам кво има да ги обсъждаме, нещата скоро няма да се променят! :twisted:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

вие сте много зле ...

пху,всички от футбол разбирате ...

по добри играчи от тея които бяха в групата за холандия надали ще се намерят ... наще са или дърти или са млади и зле ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Рачмо я си измери температурата! Ще ми кажеш, че Караджинов няма да върши добра работа в центъра? Или, че Марчо не става? Голем си шегаджия!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Рачмо я си измери температурата! Ще ми кажеш, че Караджинов няма да върши добра работа в центъра? Или, че Марчо не става? Голем си шегаджия!


Кайо ако ми кажеш че е футбалер ... :D :lol:

за марчо съм по съгласен ...

а за кво ги мъдрим тея работи ... да се надяваме че с тея футболисти ще бием луксембург и по нататък румъния
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ууууу, как можеш да говориш така за един от най добрите ни футболисти
Кайо национал,Кайо великан,Кайо ти си най голям!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
Ууууу, как можеш да говориш така за един от най добрите ни футболисти
Кайо национал,Кайо великан,Кайо ти си най голям!!!


всеки си има различни виждания, аз не виждам никакви футболни достойства в него , добре че компенсира с хъс ...

то и за това си има треньор
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kakinkatamieli
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво да кажа.Иванков не веднъж ни е е дънил и ще продължава да ни дъни,ако остане в националния.Вагнер няма нито един сносен мач в националния,а грешките му са пословични.Те двамата са ясни.Но не мога да разбера как така от еди колко си гола за националния,Бербатов има едва един-два,които са били срещу силни отбори.Вярно,че в защита сме слаби.Ама няколко дни всички футболисти приказват,как се надяват да имаме също толкова положения колкото срещу Уелс.Ха!Холандия не е Уелс,Амстердам не е Бургас,и все пак и все пак имахме поне три сносни положения.И какво?Нищо!Според мен си играхме прилично,като се има предвид с кой и къде играем,но не можеш да очакваш,че цял мач на Амстердам Арена няма да получиш поне един гол.Техните офанзивни футболисти са сред най-добрите в света.Просто ние също трябваше да отбележим,защото защитата им пък не е защитата,която би могла да спре Бербата и Мартин.Иначе утре се очертава интересен мач при маладьожите.
Върнете се в началото
boxera
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

За всичко ок ама за Вагнер , Телкийски и Томата не съм съгласен да ги пускат.Вагнер никога не е бил футболист, Мечо -слаб слаб никва форма ,а иначе имаше добри игри , Тома по добре вместо него да играе Желев. И аз мисля ,че Марчо мое да замести Телкийски.Друг е въпроса че в групата беше Чавдар ,ама това са игричките на менажери пр.
Върнете се в началото
boxera
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

kakinkatamieli написа:
Какво да кажа.Иванков не веднъж ни е е дънил и ще продължава да ни дъни,ако остане в националния.Вагнер няма нито един сносен мач в националния,а грешките му са пословични.Те двамата са ясни.Но не мога да разбера как така от еди колко си гола за националния,Бербатов има едва един-два,които са били срещу силни отбори.Вярно,че в защита сме слаби.Ама няколко дни всички футболисти приказват,как се надяват да имаме също толкова положения колкото срещу Уелс.Ха!Холандия не е Уелс,Амстердам не е Бургас,и все пак и все пак имахме поне три сносни положения.И какво?Нищо!Според мен си играхме прилично,като се има предвид с кой и къде играем,но не можеш да очакваш,че цял мач на Амстердам Арена няма да получиш поне един гол.Техните офанзивни футболисти са сред най-добрите в света.Просто ние също трябваше да отбележим,защото защитата им пък не е защитата,която би могла да спре Бербата и Мартин.Иначе утре се очертава интересен мач при маладьожите.


Искам да ти кажа че Бургас с Уелс бяха три пъти по слаби отколкото с Холандия.Бях на тоя мач на стадиона и ако бяха играли и Холандия так щяхме да паднеме с 3 нагоре. :wink:
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 19:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Я едно различно мнение за Пеев:

Цитат:
Първо, Пеев игра като халф-бек за да помага на Кишишев с Бабел, а второто полувреме помагаше на Вагнер и сам видя, че 2-то полвуреме нямаше пробиви в зоната на Лусио. Второ, може да е всякакъв, но подаде ли голов пас на Бербватов?! Подаде! Оставаше само Бербо да вкара и всички да сме доволни, но не вкара и сега естествено трябва да плюем Пеев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 10 Сеп, 2007 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе каквито и да са си мисля че Кайо и Марчо поне щяха да се борят, а не само да манекенстват. Щото понякога желанието е по-важно от моженето. 8) :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 11 Сеп, 2007 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Марчо хич не ми е от любимците, но в националния не само има място, а е за титуляр. Кайо е пич и ако е в национала, ако трябва ще схруска някой, а няма да трепери и да се крие като някои "големи футболисти".
Да се стягат момчетата при отстраняване на Рен вече няма как да не ги забележат и ще са там където трябва - в националния отбор :!:
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 15 Сеп, 2007 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Гигов: В Локо има два средни опорни

Собственикът на Локо Николай Гигов разкри, че в отбора има играчи, достойни за националния отбор.
- Несериозно е изказваенто на Димитър Пенев, че не може да намери среден опорен. Марчо Дафчев и Калоян Караджинов отлично биха се справили - каза Гигов. - Очаквани три точки, истинското мерило ще са двубоите с Рен.

Гъгсън нещо остроумничи... :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 15 Сеп, 2007 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък на пук на вси4ки съм против това да имаме национали :!: предпо4итам да играят на ниво за локо отколкото да се мъчат в националния 8) не забравяйте че графика ни е тежък и ще доиде момента в който ще почнеме да издишаме не са и за пренебрегване и контузиите (справка балдовалиев) пък и не на последно място тоя национален отбор ми е през к..а :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum