Цска - Локомотив София 23.09.07 /неделя/ 18-00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DRUNKO
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:26    Заглавие: SAMO LOKO!!!!!!!!! Отговорете с цитат

TEMATA E ZBURKANA MA4A E CSKA AND A.GENOV VS LOKOMOTIV SOFIQ!!!!!!!! NEI E AFRIKANSKI POR....A GENOV PLA4E ZA ZATVOR!!!!!!!!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

http://zamunda.net/details.php?id=101233

МАЧА !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

SmAcK написа:
Ами и футболистите трябва да разберат недоволството ни.До колкото гледам на тях не им пука особено.Трябва да разберат ние какво правим за тях за да правят същото за нас.

кой го боли за публиката ... :? кой въобще го вълнува дали има или няма публика ... гигов за футболисти ен е давал пари от когато бадема си замина и мокаси ... тоя 4овек не може ли да разбере 4е не става с такива кат са6а антуинови4 ... който е с бирено корем4е ???????????не става просто така ... :evil: :evil:
Върнете се в началото
S-G
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:33    Заглавие: Re: SAMO LOKO!!!!!!!!! Отговорете с цитат

DRUNKO написа:
TEMATA E ZBURKANA MA4A E CSKA AND A.GENOV VS LOKOMOTIV SOFIQ!!!!!!!! NEI E AFRIKANSKI POR....A GENOV PLA4E ZA ZATVOR!!!!!!!!


Доста нагличко звучи при положение , че при чк на Гарсес можеше за същото да извади и двама ваши играчи ...
Върнете се в началото
loko_sf_forever
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:39    Заглавие: Re: SAMO LOKO!!!!!!!!! Отговорете с цитат

S-G написа:
DRUNKO написа:
TEMATA E ZBURKANA MA4A E CSKA AND A.GENOV VS LOKOMOTIV SOFIQ!!!!!!!! NEI E AFRIKANSKI POR....A GENOV PLA4E ZA ZATVOR!!!!!!!!


Доста нагличко звучи при положение , че при чк на Гарсес можеше за същото да извади и двама ваши играчи ...


Абе ти кой мач си гледал? Не стига че при вторият гол имаше 2 засади и 2 фаула и дузпата беше за нарушение на Велизар срещу някакъв друг от вашите ...

Не отричам обаче, че нашите бяха безумно слаби и вие напълно си залужихте победата. Глупаво е да се оправдаваме със съдията.

Все другите ни виновни: нямали сме късмет, съдията, вкарали ни нелепи голове ... С този отбор - толкова. :?
Върнете се в началото
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, поизложихме се! Ама поне се забавлявах на мача, видях се с приятелчета и бирата още не ме пуска Smile
И да паднем и да бием пак ше се напием!
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_sf_forever написа:
Те ви Гигов, те ви Бай Гроздан ...

Айде да ви е честита тройката свински кебапчета с 10 човека ...

Лузъри 8)


Абе малоумник я вземи се стегни, щото вече почва да ми писва от теб :!: Такива дървени философи като теб дето следят мачовете по интернет и т.н. и ми се правят на интересни във форума са най-големите палячовци! От първият си пост тук само плюеш дръж се по-сериозно!

За мач какво да кажа, още в началото си бях написал мнението! Страдаме от хронична липса на манталитет, играем като обречени срещу сини и червени. Не мисля, че има други виновни освен футболистите. Въпреки тежката загуба не трябва да се отчайваме и да заприличаме на животинските отбори. Всеки от нас е бил на мачове когато сме били 15-ти и ще си бъдем винаги с отбора. Горе главите!
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледайте канал 3
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Към S-G, пич, хайде да говорим след вашият домакински мач с Тулуза!!! Да не отидете пак до Калотина, за да си купите цигари и евтино уиски!!! Аре малко по-споко, още не сте шампиони, щото още не се знае кой ще спечели изборите??? А ако е ДПС - тогава ще ви чукат по комшийски!!! :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DRUNKO
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 22:26    Заглавие: SAMO SAMO LOKO SAMO SAMO LOKOOO SAMO SAMO LOKOO SOFIQQQ Отговорете с цитат

------------/¯/)
-----------/¯¯/
----------/-../
-----/´¯//'.'//´¯`·
-/´¯/-- /---// ---/¨¯\
('-(---(´--(´ -¯~/'
za jalkite 4orbari
.... ULTRAS FANS OFF LOKO SF
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/video.php?video_id=674

8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Аман от вас плачковци само туй ще кажа !
Да играхме слабо и кво ? кои западни отбори не правят слаб мач след участие в европа ?
До кога обаче след като изравним се ще се намира някой като Антон генов който да подпира по такъв нагъл начин чорбите , ебаси и аз щях да спра да играя като знам че ще се моря цял мач и един кур пак ще ми преЕБе труда !
И за последно СПОМЕНАВАМ ЗА НЯКОИ ХОРА ,ЧЕ АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЧУЯ ОТ ВАС ТАКОВА НАГЛО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ОТБОРА И ИГРАЧИТЕ НА ЛОКОМОТИВ ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЖМОЖНО ДА СПРЕТЕ ДА СЕ ОПРЕДЕЛЯТЕ ЗАД ИМЕТО НА БРИГАДИТЕ ! ИЛИ СМЕ УЛТРАСИ И СМЕ ЗАД ЛОКО И В ТЕЖЪК МОМЕНТ ИЛИ СТАВАМЕ ПУБЛИКА ТИП ГОВЕДА И ЧОРБАРИ ! КОИТО ИМА ЖЕЛАНИЯ ЗА ДЕРБИТА С АКАДЕМИК ШАНСА МУ Е ГОЛЯМ ДОСТА ПРОВИНЦЯЛНИ ОТБОРИ ИГРАЯТ ВСЯКА СЪБОТА ДЕРБИ С ТЯХ ! ЛОКОМОТИВ СЕ ОБИЧА НЕ СЕ КОМЕНТИРА ! ТУК КАТО ХОРА БОРЕЩИ СЕ ЗА УЛТРАС КУЛТУРА ИЗПОВЯДВАМЕ ТЕЗИ ИДЕАЛИ И РАБОТИМ ВЕЧЕ 7 Г ЗА ТЯХ ! КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ИМА ДРУГИ ОТБРИ И ДРУГИ ОРГАНИЗАЦИИ!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
S-G
Гост





МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=674

8)


"Железните бригади подкрепяха Локомотив докрай, въпреки загубата от ЦСКА" :shock:
Аз не ви чух да пеете второто полувреме , замо веднъж иронично - Дузпа Дузпа :roll:
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

S-G написа:
PILATA написа:
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=674

8)


"Железните бригади подкрепяха Локомотив докрай, въпреки загубата от ЦСКА" :shock:
Аз не ви чух да пеете второто полувреме , замо веднъж иронично - Дузпа Дузпа :roll:


значи ушите в пожарнат амое си ги промиеш

имам връзки,ше те уреда :lol: :lol: :evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Нед 23 Сеп, 2007 23:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Железничарите от софияяяяяяя най-велики вий сте на света

НА ЧОРБАРСКИЯ СТАДИОННННННН ЛОКОТО Е ШАМПИОН ляляляляляля
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum