Локомотив София-Вихрен Сандалски-28.09.07 петък 17-00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Без премии в Локо (Сф) за срещата с Вихрен



Антунович резерва срещу санданчани

След неуспешната серия в "А" група и евротурнирите, футболистите на Локо (Сф) излизат на стадиона в квартал "Надежда" срещу Вихрен.

Момчетата на Стефан Грозданов все още не са загубили точка на собствен терен и със сигурност ще се опитат да продължат тази традиция. Ръководството на "червено-черните" не глоби нито един играч за двете загуби с по 1:3 от Рен и ЦСКА.

За сметка на това от клубната управа заявиха, че дори и да бъдат спечелени трите точки срещу санданчани, премии няма да има. Това е един вид компенсация на глобите, които е трябвало да бъдат наложени за последните две поражения.

"Решението е съвсем в реда на нещата, след като не се представихме по най-добрия начин в тези мачове. Срещите с ЦСКА и Рен бяха от изключително значение, а ние ги загубихме", коментираха част от играчите на Локо (Сф).

Срещу Вихрен Стефан Грозданов няма да може да разчита на трайно контузения хърватски халф Виктор Шпишич, както и на наказания за една среща бранител Аделино Лопеш.
Така в защита "червено-черните" отново ще действат с трима бранители. Нападателят Саша Антунович ще остане резерва за сметка на Владимир Джилас.
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
DRUNKO
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 11:18    Заглавие: ....... Отговорете с цитат

nqkoi 6te mi kaje li kakvi sa cenite na biletite....????
4e iskam da vzema malko priateli na ma4a a nz kakvo da im kaja otnosno biletite?
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 11:20    Заглавие: Re: ....... Отговорете с цитат

DRUNKO написа:
nqkoi 6te mi kaje li kakvi sa cenite na biletite....????
4e iskam da vzema malko priateli na ma4a a nz kakvo da im kaja otnosno biletite?


2-3 lv ;)
Върнете се в началото
DRUNKO
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 11:35    Заглавие: Re: ....... Отговорете с цитат

shangana написа:
DRUNKO написа:
nqkoi 6te mi kaje li kakvi sa cenite na biletite....????
4e iskam da vzema malko priateli na ma4a a nz kakvo da im kaja otnosno biletite?


2-3 lv ;)


evalata...mersi mnogooo!!!
LoKo NaPrEd NiE sMe S Teb!!!!
Върнете се в началото
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано Едо днес свиква по-бързо с обстановката в Надежда ,където май ще му е бъдещата работа.Незнам ,но ако паднем от Рен и Литекс ,това ще са си 5 поредни загуби ,нещо което не сме правили от...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 19:09    Заглавие: Отговорете с цитат

ПЪРВОТО ПОЛОВРЕМЕ НА МАЧА АГИТКАТА БЕШЕ МНОГО ЗЛЕ ВСИЧКИ СЕДЯХА ПОД КОЗИРКАТА И НЕ ПЕЕХА ,ВТОРОТО КОГАТО ГУБЕХ МЕ МЕДАЛА СЕ РАЗВИКА ДА СЛИЗА МЕ ТАМ КЪДЕТО НИЕ МЯСТОТО ДОЛУ ДА ВИКА МЕ ЗА ДА СПЕЧЕЛИ МЕ МАЧА И ТАКА И СТАНА.
ЛОКО НЕ МОЖЕ БЕЗ НАС АГИТКАТА СИ!!!
БРАВО НА ВСИЧКИ КОЙКО ПЯХА ДО ПОСЛЕДНОИ НА МЕДАЛА И ЧИКО И.......НА ВСИЧИ НА ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ И ФЕН КУБА
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ.....
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Majestic
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

cveti написа:
ПЪРВОТО ПОЛОВРЕМЕ НА МАЧА АГИТКАТА БЕШЕ МНОГО ЗЛЕ ВСИЧКИ СЕДЯХА ПОД КОЗИРКАТА И НЕ ПЕЕХА ,ВТОРОТО КОГАТО ГУБЕХ МЕ МЕДАЛА СЕ РАЗВИКА ДА СЛИЗА МЕ ТАМ КЪДЕТО НИЕ МЯСТОТО ДОЛУ ДА ВИКА МЕ ЗА ДА СПЕЧЕЛИ МЕ МАЧА И ТАКА И СТАНА.
ЛОКО НЕ МОЖЕ БЕЗ НАС АГИТКАТА СИ!!!
БРАВО НА ВСИЧКИ КОЙКО ПЯХА ДО ПОСЛЕДНОИ НА МЕДАЛА И ЧИКО И.......НА ВСИЧИ НА ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ И ФЕН КУБА
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ.....

добро изказване :!:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха ебати мача ... след 1-2 почнах да мечтая за равенство !

е това е много важен мач за нас ... дано си вземат поука !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат




_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rastata
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, а какво сте викали ОСТАВКА? Как може бе? Бай Гроздан направи невъзможното за тоя отбор, а сега някви хора да го псуват. Да не би семкарите от А да са викали оставка?
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Rastata написа:
Абе, а какво сте викали ОСТАВКА? Как може бе? Бай Гроздан направи невъзможното за тоя отбор, а сега някви хора да го псуват. Да не би семкарите от А да са викали оставка?


явно тея от А сектор ... ?!

Драматична победа за Локо (Сф) срещу Вихрен


Локомотив (София) постигна драматична победа с 3:2 срещу Вихрен на стадиона в квартал "Надежда" в мач от седмия кръг на "А" група. Първото полувреме мина при равностойна игра и сравнително ниско темпо. Отборът на Стефан Грозданов очевидно не бе достатъчно мотивиран за срещата и не създаде сериозни опасности преди почивката. Въпреки това в самия край на първата част Саша Антунович откри резултата. Сръбският нападател се възползва от центриране на Димо Атанасов и след удар с глава се разписа.

"Железничарите" очевидно бяха решили, че са си свършили работата и бяха наказани през второто полувреме. В рамките на пет минути гостите отбеляха две попадения. Първо Сантош изравни след груба грешка на защитата на Локо (София), а в 61-ата минута Мириам изведе Вихрен напред. Тимът на Стефан Грозданов се хвърли да обръща мача и в крайна сметка успя. В 79-ата минута влезлият като резерва Пламен Крумов израви. Резервата на гостите Рудолфо Лима падна на тревата и докато неговите съотборници очакваха спиране на играта, топката попадна в непокрития Крумов и той не остави шансове на вратаря на Вихрен. Контузеният Лима бе заменен и откаран с линейка в болницата, а две минути по-късно най-добрият играч на Локомотив от началото на сезона Марчо Дафчев от пряк свободен удар донесе победата на домакините.

Преди обрата част от публиката в сектор "А" викна "оставка" по адрес на наставника на Локомотив - Стефан Грозданов.

ЛОКО (СФ) - ВИХРЕН 3:2

1:0 - Антунович (45)
1:1 - Сантош (55)
1:2 - Мириам (61)
2:2 - Крумов (79)
3:2 - Дафчев (82)

ЛОКОМОТИВ (СФ): Голубович, Д. Дончев, Марков, Савич, Ив. Димитров (62 - Крумов), Караджинов, Дафчев, Атанасов (57 - Коилов), Златински, Балдовалиев (72 - Пасков), Антунович

ВИХРЕН: Шейтанов, Симоеш, Дяков, Христозов, Тренков, Георгиев, Тешейра (55 - Св. Петров), Иривертон, Сантош, П. Димитров, Мириам (70 - Лима (80- Величков))

Стадион "Локомотив" - 3000 зрители :roll: :roll:

Главен съдия: Георги Игнатов
Жълти картони: Пасков (Л), Тренков, Сантош (В)

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Изтрадана,но много важна победа,дано се прекъсне черната серия и другия кръг в Ловеч добра игра и победа!!!САМО ЛОКО!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Сеп, 2007 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати лигнята тоя мач. Хахахаха евала за Рачмо! 8) :lol: Иначе и футбалерите се лигавиха ма ше се опрайме. Да се надяваме за нещо от Латекса иначе стаа сложно.
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 6:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Rastata написа:
Абе, а какво сте викали ОСТАВКА? Как може бе? Бай Гроздан направи невъзможното за тоя отбор, а сега някви хора да го псуват. Да не би семкарите от А да са викали оставка?


Георги Пешев и Надежда Кърликова 7ДНИ Спорт написа:
Локо (Сф) излъга 3:2 Вихрен
Феновете в Надежда искат оставката на треньора


Локомотив (Сф) измъчено победи с 3:2 Вихрен в "Надежда". Гостите водеха 2:1, но столичани измъкнаха трите точки с голове в 83-ата и 85-ата мин. Малко преди края на мача от сектор "А" се чуха викове "Оставка" по адрес на треньора Стефан Грозданов. На снимката: Вратарят на Вихрен Георги Шейтанов и защитникът Едуардо Шимоеш са притиснали Саша Антунович


Локомотив (Сф) излъга 3:2 Вихрен. Домакините могат да са доволни, защото взеха мача щастливо. С играта си обаче те не показаха, че заслужават трите точки. Точни за победителите бяха Антунович (45), Крумов (83) и Дафчев (85), а за тима от Сандански - Сантош (60) и Мириан (65).
Първото положение в мача бе в 20-ата мин. Марчо Дафчев центрира от корнер, но Саша Антунович от 3 м стреля в аут. Отговорът на Вихрен бяха далечни удари на Паоло Тешейра и Пепи Димитров, отразени блестящо от вратаря Голубович. След три поредни ъглови удара пред Шейтанов Локо вкара. Марчо Дафчев центрира и Саша Антунович от малкия пеналт с глава направи 1:0. Голът падна във втората минута на добавеното време, съдията Георги Игнатов бе дал само една. (shades of CSKA някой?) Това вбеси Едуард Ераносян, който поиска обяснение.
В 60-ата мин Еривертон изведе Уго Сантош сам срещу Голубович и бързоногото крило с помощта на дясната греда изравни 1:1. Пет минути по-късно Вихрен нанесе втори удар. Пепи Димитров проби отдясно, центрира остро към Мириан, който разстреля Голубович. Четвърт час преди края феновете в Надежда започнаха да скандират "Оставка" по адрес на Стефан Грозданов. Специалистът си навлече гнева, защото замени Балдовалиев с Пасков. В 83-ата мин Локо изравни чрез Крумов. Две мин по-късно Дафчев изпълни перфектно фаул - 3:2.


Мисля, не е ли време да излезем в открута конфронтанция с тия плужеци които, явно, дори не заслужават да са на стадиона? :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 7:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Грозданов:
Дойдох да спася отбора, класирах го в Европа

Треньорът на Локо Cтефан Грозданов изневери на спокойния си стил. Той отговори така на въпрос за оставката му.
- Ще ви кажа нещо. Аз нямам никакъв проблем. Мисията ми е минала отдавна, изпълних я дори с екстри. Тук съм 3 години. Дойдох да спасявам отбора, а го класирах два пъти в евротурнирите. Някои хора дълго чакаха да ми поискат оставката. Днес отново не им се удаде, май щяха да получат удар. Хайде, чао - с тези думи Грозданов напусна залата.
Преди това той сподели мнението си за мача:
- Досега не съм виждал отбора си толкова дезорганизиран. Ще гледам запис, някои могат да получат по-малко възможности.

8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum