Локомотив София-Вихрен Сандалски-28.09.07 петък 17-00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

sportni.bg:

Цитат:
Така в отсъствието на своя президент Николай Гигов, който е по бизнес дела в чужбина, отборът на Локомотив (София) прибави нови три точки към актива си, а Вихрен остави отлични впечатления с играта си.
...
След мача:
Николай Гигов, президент на Локомотив София: "Стига сте се занимавали с глупости, за каква смяна на треньора говорите?! Две седмици се пишат небивалици и отборът работи под стрес. Аз съм назначил Стефан Грозданов и само аз мога да реша до кога той ще работи. Отборът игра безобразно, но това го отдавам на факта, че от доста време не бяхме записвали две поредни загуби. Каквото имаше да казвам, го казах на момчетата в съблекалнята - така, както правя винаги".


:roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

едно мнение във форума на sport1.bg, с което за съжаление не мога да не се съглася...

Цитат:
Kolkoto za fenovete na Lokomotiv- ne gi li e sram. Edin pataklama6ki otbor sabral sulyo i pulyo se prevarnaha 6to gode v otbor spe4eliha bronz v 6ampionata igraha s dostoynstvo v Evropa i prodadoha igra4 za nqkolko miliona evro. Vsi4ko tova blgodarenie na umeniqta na Grozdanov. A fenovete koito taka i vednaj ne napalniha stadiona za da podkrepqt otbora sega poiskali ostavka. Hem ste neblagodarnici hem ste neveji. Sram ste.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

чак сега видях на повторение това говедо шейтанов какъв шут би на караджинката. сега ако не го накажат еби му майката
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 29 Сеп, 2007 18:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Kudravia написа:
чак сега видях на повторение това говедо шейтанов какъв шут би на караджинката. сега ако не го накажат еби му майката


а караджинката как почна да се върти :roll: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 30 Сеп, 2007 6:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
едно мнение във форума на sport1.bg, с което за съжаление не мога да не се съглася...

Цитат:
Kolkoto za fenovete na Lokomotiv- ne gi li e sram. Edin pataklama6ki otbor sabral sulyo i pulyo se prevarnaha 6to gode v otbor spe4eliha bronz v 6ampionata igraha s dostoynstvo v Evropa i prodadoha igra4 za nqkolko miliona evro. Vsi4ko tova blgodarenie na umeniqta na Grozdanov. A fenovete koito taka i vednaj ne napalniha stadiona za da podkrepqt otbora sega poiskali ostavka. Hem ste neblagodarnici hem ste neveji. Sram ste.


Бе ние не сме А сектор и точка по въпроса :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 30 Сеп, 2007 18:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя мач ми съкрати живота! :x :x :x Не стига че там дето бех немаше грам обхват и треаше да си връзвам слушалките на плеър за една метална ограда, за да лови нещо, ами и наще ми скъсаха нервите! Отначало си викам - лежерно 1:0 ама после пускам - 1:2! Изстинах. На следващите два гола съм викал като ненормален.

Чувам че некои клафундери от "А" сектор викали "Оставка". Не е ли време да им разясним че им остава един шамар живот.
Иначе е видно че в отбора става некъф куркапан, ма пак само стигаме до слухове... :? :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Нед 30 Сеп, 2007 19:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тоя мач ми съкрати живота! :x :x :x Не стига че там дето бех немаше грам обхват и треаше да си връзвам слушалките на плеър за една метална ограда, за да лови нещо, ами и наще ми скъсаха нервите! Отначало си викам - лежерно 1:0 ама после пускам - 1:2! Изстинах. На следващите два гола съм викал като ненормален.

Чувам че некои клафундери от "А" сектор викали "Оставка". Не е ли време да им разясним че им остава един шамар живот.
Иначе е видно че в отбора става некъф куркапан, ма пак само стигаме до слухове... :? :roll:

И НА МЕН НАЩЕ МИ СКЪСАХА НЕРВИТЕ С ТОЯ МАЧ .КОГАТО НИ ВЧАРАХА 2 ГОЛ КАЗАХ СИ КРАЙ 3 ЗАГУБА ЗА Е 1 СЕД. УЖАС!!НО ДОРЕЧЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА АГИТКАТА ДО НЯКЪДЕ СЕ СЪВЗЕХА :D
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum