Литекс-ЛОКО(СОФИЯ)-07.10.07(неделя)-18 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

ако некой ми беше казал миналата седмица,че от 2-те гостувания на Рен и Литекс ще запишеме победа и равен щех да го обява за луд :lol:

ЖЕЛЕЗНИ ЮНАЦИ 8)

страшно второ полувреме,откъде го извадихме тоя въздух не знам...

аве некой снима ли тея факли?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 12:21    Заглавие: Отговорете с цитат

ей супер супер,доволно ... ! като гости обаче нямаме победа ... трябва да се промени това ! :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

селяните умират от яд че не са ни били 8) 8) 8) . чета техния форум и се счупвам от смях. мамата им се ебава.те си мислели че могат да станат шампиони. :lol: :lol: :lol: отрязахме им шампионските амбицийки ми се струва едва ли не [smilie=spank.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте да ги помелим първо и после да се радваме Smile
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Misma написа:
Дайте да ги помелим първо и после да се радваме Smile


дори и при тоя резултат си остават претенденти ... 5 точки от преки съперници у дома е добър резултат ... ние надали ще го направим !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 17:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Misma написа:
Дайте да ги помелим първо и после да се радваме Smile


дори и при тоя резултат си остават претенденти ... 5 точки от преки съперници у дома е добър резултат ... ние надали ще го направим !


да ние ще си вземем повече
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 18:08    Заглавие: ИЗВОДИТЕ ОТ МАЧА С ЛОВЕЧ Отговорете с цитат

Момчета, видя се че са останали запаси ако не от друго, то поне от мъжество!!! И в мача с рен ив мача с литекс, отборът не демонстриратолкова стойност, колкото определено дух и воля, което е и най-важното!!! Поздравявам всички играчи и вас, Железните за успехите!!!

Ще си кажа обаче неща, които мисля и ми непревиха впечатление: мача с Рен-Цоко се представи добре, което ме изненада, НО...да не зебревяме-имаше подценяване, имаше късмет, а и 2 гениални паса на Кичо!!! Цоко ПАК КАЗВАМ: за мен той е свършил!!! За мача с Литекс: видя се, че защитата с Прасковата и Лино е 100 пъти по-добра от Жоро и Върбана!!! жорката и Върбана са за Б групичката-това е сигурно. Много ме притеснява формата на "новите звезди"-и Балдовалиев и Златински са супер зле....особенно Златински-направо не мога да го позная....Другото е, че той за мен краен халф не може да играе, защото няма бързина-трябва да го мъчим вътрешен халф!!! За Балдовалиев-толкова е талантлив....и в същото време адски страхлив в единоборствата и непостоянен....Ако не се работи с него-нищо няма да стане!!!!

Това е за сега!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Е как да не е плашлив бе! Той е 50 кила с акордеон в ръцете.

И не знам дали Цоко е свършил, ама ти кога ще свършиш? :shock: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Misma
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 21:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Е как да не е плашлив бе! Той е 50 кила с акордеон в ръцете.

И не знам дали Цоко е свършил, ама ти кога ще свършиш? :shock: :lol:


Този въпрос е доста... двусмислен... да се надяваме , че нито Хамплет, нито Цоко ще свършат скоро...
А като се замисля как в Ловеч не сме взимали никога победа... 1: 1 си е повече от добре , според моето скромно , женско мненийце .
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

метал сложи снимките от мача !!!!!!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
метал сложи снимките от мача !!!!!!!!


Стига си ревал. Има си уебмастър за тая работа. Има си и сайт.

Сега и аз да кажа няколко думи за този мач. Като мач не беше никак лош. Като се махне първия тотално баламски гол, който беше копие на тоя на говедата мисля че стояхме много добре. Играхме динамично, с добре преливане, без много фалове. За пореден път се доказа че нямаме остър нападател. Натискът беше по-скоро хаотичен. За мен имаше и втора дузпа за игра с ръка, но нямаше кой да я даде.

Ма айде стига съм звучал като човек от "А" сектор. :roll: :lol: За мене тоя мач като агитка бяхме посредствени. Първо като цяло хората бяха на половина от това което трябваше да бъдем. Второ фалът със знамената - това не трябва да се повтаря защото е срамота. :oops: За пеенето - немам думи. Пълен ташак. Водих в 90% от времето и по едно време отровено побеснях. Ебати апатията, ебати неверието. Некой си зяпа мача, друг си говори, трети си пращи едър-печен. Добре че изравнихме та малко живнахме.
А дисциплината - мале мила! Тупаните си пречат един друг, факлите всеки си ги пали кога си иска, сульо и пульо се катери по оградите и позира. Ташак!

В тази връзка в частния ще инициирам една дискусия за тарторите и има ли такова животно при нас, защото вече ми призлява от някои явления.... :x :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 08 Окт, 2007 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"], факлите всеки си ги пали кога си иска, сульо и пульо се катери по оградите и позира. Ташак!quote]

за факлите сичко си мина като конец са че някои си пали когато изка си е за него ;),а за тфа че се бехме качили на оградата голема работа ;)
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 09 Окт, 2007 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Премии за историческо равенство в "Локо" (Сф)

ЯВОР ЕВТИМОВ

Извънредни премии ще получат футболистите на "Локо" (Сф), въпреки че отборът не победи "Литекс" в дербито на VIII кръг на "А" група. Мачът в Ловеч в неделя завърши 1:1.
"Играхме по-добре през второто полувреме. В крайна сметка и "Литекс" имаше мач в Европа в четвъртък и бяхме в равностойна позиция, но ние все пак бяхме по-свежи - коментира изп. директор на "Локо" Иво Тонев. - А премия ще има, понеже за първи път от доста време си тръгваме от Ловеч непобедени."
Всъщност в цялата история на мачовете между двата тима в града на люляците това е втора точка за "червено-черните". Предишният път бе през април 1995 г., когато тогавашният ЛЕКС и "Локо" направиха 0:0. След това ловчанлии записаха 11 поредни победи у дома.
"Ние отдавна сме равностойни на преките съперници, но губим заради липса на самочувствие. Е, до края има още много мачове, които трябва да спечелим. Както, разбира се, и "Литекс", и "Левски", обобщи Тонев. Треньорът Стефан Грозданов пък похвали рефера Стефан Спасов, че с отсъжданията си "не е ощетил нито единия отбор".
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Чет 11 Окт, 2007 15:33    Заглавие: METAL, METAL.....PORASNI! Отговорете с цитат

Metala написа:
Е как да не е плашлив бе! Той е 50 кила с акордеон в ръцете.

И не знам дали Цоко е свършил, ама ти кога ще свършиш? :shock: :lol:


Какво да кажа, ....Сашката пак е пресалил със содата за хляб и се е изхвърлил като чикия на мокър песък!!! Ама нейсе....Мойте постове НЯМА, АМА НИКОГА НЯМА да бъдат свързани с това как се развяват знамена, как се вика и кво се прави....това оставям на ЖЕЛЕЗНИТЕ, които действително страхотно подкрепят отбора, НО не мога да приема да не мога да си кажа мнението за играта-това мисля, че е мое право....
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Чет 11 Окт, 2007 16:17    Заглавие: Re: METAL, METAL.....PORASNI! Отговорете с цитат

hamlet написа:
Metala написа:
Е как да не е плашлив бе! Той е 50 кила с акордеон в ръцете.

И не знам дали Цоко е свършил, ама ти кога ще свършиш? :shock: :lol:


Какво да кажа, ....Сашката пак е пресалил със содата за хляб и се е изхвърлил като чикия на мокър песък!!! Ама нейсе....Мойте постове НЯМА, АМА НИКОГА НЯМА да бъдат свързани с това как се развяват знамена, как се вика и кво се прави....това оставям на ЖЕЛЕЗНИТЕ, които действително страхотно подкрепят отбора, НО не мога да приема да не мога да си кажа мнението за играта-това мисля, че е мое право....

Ти си казвай мнения колкото желаеш!Друго е обаче на кой тук му дреме за твойте мнения!Май на никой!
Явно обичаш да си губиш времето!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum