Kade si vqrna ti ljubov 4erveno-4erna(remix 2006)
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 12:50    Заглавие: Kade si vqrna ti ljubov 4erveno-4erna(remix 2006) Отговорете с цитат

Te4e 8mata minuta na ma4a v Blagoevgrad,a agitkata ot 150 selqka,koito i te ne znaqt ot koi otbor sa,zapo4va da skandira kum nas-SME6NI STE!SME6NI STE!Taka zavur6i uj golemiq sezon 2006 za ultras loko-tujno,bolno,sme6no......!I ako tova ne se otnasq v palna stepen do tezi 10tina mom4eta drali garla do posledno na st.Hr.Botev,nqma kak da ne se otnasq do drugite 15tina na6i kibika do6li da si poburkat v nosa v slan4eviq sledobed i za tezi drugite koito se imat za 4ast ot 1 ideq-ideqta ultras loko,koito po 1 ili druga pri4ina zapo4naha da idvat ot dujd na vqtur po ma4ovete.Da na6ata agitka be6e sme6na vav Varna,be6e sme6na i v Love4,no togava nqkoi se opravdavaha s turnirite.No kakvo opravdanie imame kato agitka i publika v ma4ovete s Botev i Beroe,za po-slabiq support sus Slaviq otkolkoto prednata godina,i nai-nakraq mega izdunkite Kaliakra i Pirin-Simitli
Edna agitka trqbva da se dokazva vav vsi4ki ma4ove,a uvajenie se pe4eli kakto sre6tu Feyenoord taka i sre6tu kaliakra,pirin-simitli i 4ernomorec ot neznam kade si
Za sajalenie se polu4i taka,4e poslednite ma4ove nalqha mnogo lajici katran v kacata s meda,a posledniqt ma4 be6e kraqt,za6toto ot istinata kazana ot nqkakvi si selqci,koito dori si promeniha klubnata prinadlejnost nai-mnogo boli.Ot tuk nasetne az za sebe si kazvam basta-Nqmam namerenie da stavam za sram zaradi vsi4ki NAS
I nakraq pomislete-kakvo davame na na6iq ljubim otbor za da iskame ot nego
I dali dogodina 6te prodaljim v sa6tiq duh na mega vajnite za agitkata gostuvaniq na Botev,Loko Pd i Spartak Vn
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

търо не се ядосвай който го боли за отбора ЩЕ ДОЙДЕ както направихме ние срещу СИМИТЛИ 25 4овека у автобуса 7 СЕ СКЪСАХМЕ ДА КРЕЩИМЕ ЗА ЛОКО А НЕ ЗАРАДИ НАС И НАКРАЯ СЕ ПРИБРАХА КАТО ПУТКИ И ДОРИ НЕ ДОЙДОХА ДА НИ РАКОПЛЯСКАТ от на4алото на сезона 1-път не доидоха целия отбор да ни плесне 2 пати а ние се скъсваме да ги подкрепяме ве4е незнам........

п.с.ФОРЗА ЛОКО КУР ЗА СЛАФИЯ КУР ЗА СИМИТЛИ
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 14:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Търо драматизираш! На тези неща трябва трезв анализ, а не емоционални излияния. Жалко че сега покрай детето нямам грам време да седна да пиша иначе имам МНОООООГО за казване.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 16:54    Заглавие: Re: Kade si vqrna ti ljubov 4erveno-4erna(remix 2006) Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Te4e 8mata minuta na ma4a v Blagoevgrad,a agitkata ot 150 selqka,koito i te ne znaqt ot koi otbor sa,zapo4va da skandira kum nas-SME6NI STE!SME6NI STE!Taka zavur6i uj golemiq sezon 2006 za ultras loko-tujno,bolno,sme6no......!I ako tova ne se otnasq v palna stepen do tezi 10tina mom4eta drali garla do posledno na st.Hr.Botev,nqma kak da ne se otnasq do drugite 15tina na6i kibika do6li da si poburkat v nosa v slan4eviq sledobed i za tezi drugite koito se imat za 4ast ot 1 ideq-ideqta ultras loko,koito po 1 ili druga pri4ina zapo4naha da idvat ot dujd na vqtur po ma4ovete.Da na6ata agitka be6e sme6na vav Varna,be6e sme6na i v Love4,no togava nqkoi se opravdavaha s turnirite.No kakvo opravdanie imame kato agitka i publika v ma4ovete s Botev i Beroe,za po-slabiq support sus Slaviq otkolkoto prednata godina,i nai-nakraq mega izdunkite Kaliakra i Pirin-Simitli
Edna agitka trqbva da se dokazva vav vsi4ki ma4ove,a uvajenie se pe4eli kakto sre6tu Feyenoord taka i sre6tu kaliakra,pirin-simitli i 4ernomorec ot neznam kade si
Za sajalenie se polu4i taka,4e poslednite ma4ove nalqha mnogo lajici katran v kacata s meda,a posledniqt ma4 be6e kraqt,za6toto ot istinata kazana ot nqkakvi si selqci,koito dori si promeniha klubnata prinadlejnost nai-mnogo boli.Ot tuk nasetne az za sebe si kazvam basta-Nqmam namerenie da stavam za sram zaradi vsi4ki NAS
I nakraq pomislete-kakvo davame na na6iq ljubim otbor za da iskame ot nego
I dali dogodina 6te prodaljim v sa6tiq duh na mega vajnite za agitkata gostuvaniq na Botev,Loko Pd i Spartak Vn


Сълзи не ми останаха от твойте постове :roll: 8)
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 02 Дек, 2006 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Много болна тема! Това е цялата истина написана от ТЪРО, човека който на 31 години прави и невъзможното да е на всякъде с отбора и да се дере докрай! В това число слагам още максимум 5-6 човека и дотам!!! Хора-какво правим? Докога така!!! ПИСНА МИ!!! И аз мога да си седна и да се правя на "Дора Габе"!!! И в последните мачове го заявих на някои хора, които за съжаление нямат вина че публиката ни е кълъфска!!! Кажете докога ще викат само 12 души? Абе незнам ама в годината на най-доброто представяне на тима да се излагаме и то мега срам!!! С Ботев - ТАШАК с Ловеч 100 души от които 23 викахме и тлн!!!! Думи нямам....!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Дек, 2006 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще отвора тема в частния форум там да пообсъждаме.......... :wink:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 20:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Bolkata v Blagoevgrad ne e zaradi tolkova malkata 4islenost,6toto i 20 du6i sme pravili dobri agitki,a za6toto ne stiga deto bqhme malko,ami i 15 du6i bqha do6li da si burkat v nosa
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Дек, 2006 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Bolkata v Blagoevgrad ne e zaradi tolkova malkata 4islenost,6toto i 20 du6i sme pravili dobri agitki,a za6toto ne stiga deto bqhme malko,ami i 15 du6i bqha do6li da si burkat v nosa



Мсегааааа...я да поразсъждаваме малко над причините за този феномен. Да сметнем че главата "численост" сме я отметнали (което далеч не е така, ама го казвам, за да опростим модела за дискусия) и да приемем че събираме на гостуванията нелоша бройка с предпоставки да стане някакъв що годе добър съпорт. Защо обаче не се получава:

1. Състава на ходещите в прованса - каквото и да се лъжем не винаги най-качественото се кара там. Има доста народ от фенклуба,които са отишли просто да се напият,ама не и да викат.

2. Малоумното викане в рейса(влака). Не знам докога по тоя дебилно бабаитски начин ще си хабим гласовете,а после нищо.

3.Малкото/многото алкохол - много точно трябва да си уцели всеки ваксата, за да му дойде ищаха за викане.

4. Разположението на сектора - не трябва да се разпръскваме на 100 страни, защото това ебава майката на секво стройно викане.

5. Говоренето по време на мач - некои хора не мое им затвориш устите, ама не че викат ами си разпраат вицове. Видим ли такива - веднага треа да се санкционира. Тука идва и ролята на човека с мегафона.

6.Може би най-важното - много грешим в репертоара си за гостуванията. Трябва да се залага на повече скандирания и елементартни мелодии и песни, а не да се раздаваме в некви сложнотии. Едва ли всеки път може да надвикаме местните, така че и тук трябва тактика.

Аз така виждам нещата на първи поглед. А тва за отказването.....моля ви се. Казал съм ви сто пъти че единствения сигурен начин нещо да не стане е да не опиташ. Верно много сме пробвали и не мисля че имаме само провали, така че има смисъл да се продължава.... :wink: Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Дек, 2006 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Sashe kak da gi sabere6 be brat4e,kato te sa si do6li s naglasata da ne vikat.V Blagoevgrad kak li ne im se molihme da doide pri nas.Vsi4ko se prusna nastrani ot 7-8te 4oveka deto vikahme vse edno sme bolni ot prokaza.Respekt edinstveno za 4i4o vi Pavlikeni.4ovekut e na 60 godini i ne sprq da vika cql ma4
Za sajalenie e istina,4e na6ata publika strada ot nqkakuv stra6en kompleks.Za primer na voleibola s Levski sa6tite hora ne moje6 da gi poznae6 skasaha se ot vikane,a za takiva ma4ove kato Pirin komentara e,4e tiq sa umreli i moje i da ne vikam,ili da ne idvam.Za sajalenie takava ni e darjavicata,horata sa palni s kompleksi
V drugite darjavi horata hodqt na ma4 zaradi otbora si bez zna4enie sre6tu koi toi igrae.
Az ne hodq na ma4 6toto 6te igraem sre6tu Feyenord,Makadoniq ili Kavarna.Az hodq za6toto 6te igrae ljubimiq mi otbor,ako 6te sapernika da e Lisi4a dupka(Gorno Nanadolni6te)Za sajalenie tva se otnasq za mnogo malko hora(dobre,4e vse pak,4e gi ima)
A tva,4e horata tuk sme drebni du6ici-dokazva napadkite kum men,4e edva li ne hodq na ma4ove da si merq pi6kata s nekoi.
Horata koito me poznavat po-dobre,znaqt kakva obida za mene e tva,i sum re6il 6tom puk tolkova pre4a na nqkoi hora s idvaneto si da ne sqdam pove4e v agitkata,i dori mi idva na um da se otkaja ot tiq brigadi,deto vse ne6to im e nakrivo
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Дек, 2006 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:

V drugite darjavi horata hodqt na ma4 zaradi otbora si bez zna4enie sre6tu koi toi igrae.



в другите държави където и да погледеш публиката на мач не е под 15 хиляди души ... работата е там че нямаме публика ... ако имахме нормална за бг публика от 5 хил средно на мач щяхме да сме голяма агитка и голяма организация ... и нямаше да зависим от някакви фенклубове и дъртаци на 100 години ... там е работата ... за тва тряя да се работи в/у тва ... като погледнете ... ние средно на мач имаме по 500 души на мач а агитката ни е по 50 души ... а кво ще кажем за берое които имат 5 хил и 50 агитка ... все пак има някаква надежда , но докато не ни дойде някаква публика от която да доидат читави хора с които може да се прави лудници по стадионите няя да можем да водим мн хора и да викаме цял мач ... !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно ще кажа само , преди и аз водих тази безмислена война срещу това :Да се прави подкрепа само срещу тъй наречените грандове и измислени съперници като Славия например , а с Ботев и Локо Пд да си мълчим и бъркаме в дупето или да им викаме селяни!! Но калъвщината си е калъвщина! Не можем да избягаме от комлексите си и това е и как тогава да се развиваме? Преди доста години това да си Локомотивец беше престижно нещо и тогава не взимахме дербитата с Левски и Цска ,но на тези измислени грандове им трепереха гащите когато идваше мач с Локо !!! Сега е друго изгуби се това да се гордееш с отбора , стигна се до нихилизми да искаш да правиш бойкот след толкова успешен сезон? Честно казано всяка една агитка на отбор от В или С серии в Италия ще ни се изсмее! Разберете едно ние сме си избрали един отбор и една кауза и за да сме сериозни трябва да сме зад нея независимо падаме или бием!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Но калъвщината си е калъвщина! Не можем да избягаме от комлексите си и това е и как тогава да се развиваме?

Абе стига с тая калъвщина, стига с тия комплекси...Бля бля бля! Докога ше си плямпаме едно и също нз :roll: Ся на приказки сички сме велики :? Само едно ше те питам - а не е ли комплексарско да те интересува кой ше ти се изсмее и за какво?! Има малка разлика между нас и всички отбори в Италия без значения от коя дивизия са - и тя е, че там няма значение срещу кой отбор играеш, винаги се играе на 100%! Мене не ме дразни факта, че сме паднали от Левски - верно имаме само 3 загуби тоя сезон! Дразни ме фактът, че винаги сме примирени, че винаги гледаме един и същи мач на Герена!За мене това е пораженческо! Ти казваш, че преди години е било гордост да си локомтивец!Мен и сега не ме е срам, винаги съм си го казвала от кой отбор съм 8) Просто ми писна да се задоволявам със средняшкия манталитет на моя любим отбор!Аз съм си от Локомотив откакто се помня и никога не съм си променяла клубната принадлежност, а според мен дори това само по себе си означава, че винаги съм била зад каузата, както ти се изрази :wink:
Добър сезон- спор няма!!!Но не е ли истина че дори за влизането в купата на уефа треперхме до песледно дали цска ше бие за купата, вместо да си опечем работата с третото място и да се приключи :wink: Ама не - пак не можахме да биеме нито Литекс там, нито Цска, нито Левски :cry:

Що се отнася до комплексите - явно сички страдаме от такива, щом ни пука кой кво ше каже за нас, кой как ше ни се смее! В края на крайщата никой не може да ме задължи да правя нещо ако аз не искам! А мисля, че на стадиона сме се събрали заради ЛОКОМОТИВ! Ако някой др е там заради нещо др значи е мн зле :wink: Това е отборът, който ни е събрал заедно, благодарение на който се познаваме!!! И затова си мисля, че вместо непрекъснато да се караме и да си говориме кой е по-по-най, просто трябва да се забавляваме! Щотот тия постоянни нападки водят дотам, че отдръпват хората, а мисля че това не е в плюс на никой - нито на отбора, нито на нас като фенове! Всеки дава каквото дава на отбора доброволно и такива изказвания от рода на аз съм дал еди кво си ма те не ме оцениха, са меко казано комплексарски :wink: На стадиона не отиваме да се доказваме а да подкрепяме отбора, поне аз мисля така...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Що се касае за това което Цвети казва съм 100% съгласен с това че трябва да сме критични, да искаме повече, да не се примиряваме с малкото и да сме ръжен на клуба да върви напред и нагоре. Затова съм за протести когато са навременни и заслужени, за активното отношение към събитията съм, а не за логиката "Радвайте се на това, че лани бехме и по-зле".
Колкото за комплекси,калъфщина, нападки и т.н. Това пичове е нашата фенска действителност и ние не трябва да бягаме и да се крием от нея под девиза "ЛОКО НАД ВСИЧКО". Комплекси има в нашата публика, да - ще търсим начин да ги надмогнем. Калъфщина има - ще се борим с нея както можем и то непримиримо! Нападки и обвинения има - ще търсим градивният им елемент, защото само в сблъсъка на идеи се ражда напрадък.

А че някой го взимал на личностна основа и се бил отдръпнал - проблемът си е негов. Поредният слаб характер. Ние сме преди всичко ултраси на тоя отбор и после приятели и кво ли още не. Ако някой го обвиняват че е слаб фен, нека да не го приема на лична основа. Аз поне така се старая да го правя. Хиляди пъти съм ви казвал - подхождайте към фенството професионално, а не емоционално. Така ще си опазим приятелството, ама ултрата си е на първо место.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

не трябва да бягаме и да се крием от нея под девиза "ЛОКО НАД ВСИЧКО".



Нямах предвид да се криеме или да бягаме, мисълта ми беше, че ако нямше ЛОКО, нямаше примерно да се създадат ЖБ. Ето защо трябва да се забавляваме с това, което правиме, а не имам чувството тука, че едва ли не някои хора са готови да умрат заради Локомотив, като някви Ботевци :roll:

Колкото до отдръпването - дотука чух мн хора да казват отказвам се и вече не ми пука, но не мисля, че те са слаби характери! Просто тука при нас всеки обръща всичко едва ли не на личностна основа!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам докога ще дъвчем едно и също!?!? Били се отказали заради некой си - еми тогава тоя некой си ги е победил. Бил некой ти казал че си страхливец, несериозник или авантаджия. Ами обори го! Докажи че не е така! Щото мене ама абсолютно никой и нищо не могат да ме накарат да се откажа. Нито другите от агитката,нито шефове на клуб, нито жена, ми нито никой. Неам време да идвам на сички мачове - ще помагам за подготовката. Не мога да идвам в прованса - ще си давам колата некой друг да оди. Не мога да идвам на срещи - ще давам пари за каквото е нужно. Не мога да агитирам хората лично - ами ще го правя по нета. Комбинациите са много стига да имаш желание.

Затова ще си казваме нещата в лицето, ще се критикуваме, ще сблъскваме идеи и възгледи, за да държим агитката жива. Затова не ми говорете че трябва да затваряме тази или онази тема. Ако трябва не 15 ами и 150 страници да стане, ще въртим докато не стигнем до някакво решение или поне не пробваме наистина всичко. :evil: 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum