Kade si vqrna ti ljubov 4erveno-4erna(remix 2006)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Нападки и обвинения има - ще търсим градивният им елемент, защото само в сблъсъка на идеи се ражда напрадък.

Напредъкът и новите идеи могат да се родят в нормални спорове, в сблъскък на идеи, защо трябва да става чрез нападки и обвинения??? Още повече, че нападките и обвиненията ни са на личностна основа и това не можеш да го отречеш. Мога да ти дам примери как един човек изказва две противоположни и отричащи се мнения само защото "спори" с различни хора...

Metala написа:
Хиляди пъти съм ви казвал - подхождайте към фенството професионално, а не емоционално. Така ще си опазим приятелството, ама ултрата си е на първо место.

:shock: :shock: :shock:
"професионален фен/ултрас" ??????????????? :roll:
пак не позна - ЛОКОМОТИВ е на първо място :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Жена, жена.... личи си че не ги разбираш докрай работите. Нападки разбира се има личностни и точно това е жалкото. Жалкото е и че като стане сблъсък на идеи, мнозинството слабоподготвени във фенската част хора прибягват именно до лични нападки като доводи, защото просто нямат други. Наистина разликата е тънка, но трябва да се прави. Давам прост пример за да поясня:

Фенска нападка е че фенът Х си позволи да присвои временно общи пари предназначени за важна за агитката дейност, докато личностна нападка е че пак въпросният не си плаща дълговете и е пословичен авантаджия. Едното вреди на имиджът му като фен, второто като човек, което са две различни неща.

Що се касае за професионализЪма - Жена не ме разбирай в буквалния смисъл на думата, макарче духът е същият. Идеята ми е че например за мен харесването с колегите в офиса е само приятна, но не и задължителна есктра. Преди всичко аз трябва да си свърша работата перфеткно, клиентите ми да са доволни и най-вече да си прибера кинтите. А, който иска да си превежда тоя пример на фенски език.

Като за финал - Жена, лозунгите са много хубаво нещо, ама зад всеки красив лозунг се крият достра прозаични неща, без които нито една иделология не е минала. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Жена, жена.... личи си че не ги разбираш докрай работите. Нападки разбира се има личностни и точно това е жалкото. Жалкото е и че като стане сблъсък на идеи, мнозинството слабоподготвени във фенската част хора прибягват именно до лични нападки като доводи, защото просто нямат други. Наистина разликата е тънка, но трябва да се прави. Давам прост пример за да поясня:

Фенска нападка е че фенът Х си позволи да присвои временно общи пари предназначени за важна за агитката дейност, докато личностна нападка е че пак въпросният не си плаща дълговете и е пословичен авантаджия. Едното вреди на имиджът му като фен, второто като човек, което са две различни неща.

Що се касае за професионализЪма - Жена не ме разбирай в буквалния смисъл на думата, макарче духът е същият. Идеята ми е че например за мен харесването с колегите в офиса е само приятна, но не и задължителна есктра. Преди всичко аз трябва да си свърша работата перфеткно, клиентите ми да са доволни и най-вече да си прибера кинтите. А, който иска да си превежда тоя пример на фенски език.

Като за финал - Жена, лозунгите са много хубаво нещо, ама зад всеки красив лозунг се крият достра прозаични неща, без които нито една иделология не е минала. :wink:


Метларов, разбирам те напълно. Аз например почти винаги изказвам мнения против твоите и то не защото имам нещо против теб като личност, а защото вижданията ни са тотално противоположни. (Обратното също важи) И от подобни спорове наистина биха могли да се родят някакви идеи...

Аз ти давам друг пример - може ли да се постне класирането по броя на мачовете; трима човека да си кажат мнението, че от това няма полза и това е само "мерене на пишки" кой на колко мача е бил, при това без никой да спомене постналия класирането, и той да се обиди, че хората не го уффажавалллиии и да напуска агитката и т.н. и т.н.???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Метъл,ква "градивна"критика моеш да приложиш?

Народа не зна е кво е това,яде ли се пие ли се?Почва да се сърди,

и да обяснява кво бил направил,пичка му лелина,аз отивам на мач не да се доказвам и показвам,
докато се прави нещо по задължение нищо няма да стане......


И моля кой кво прави,да не се изтъква щото това е хоби и пожелание,не задължение,

че ми писна дедовия...

А и колко народ изобщо от ТРИБУНА В знаят кво е УЛТРА изобщо и от тук пишещите и четящи.....
май много малко

Щото като гледам кви глупости се говорат :twisted:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Жена, жена.... личи си че не ги разбираш докрай работите.



Нали ти си тука да ни разясниш, понеже си вещ по всички въроси
Върнете се в началото
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

не разбирам какво се засягат някои хора ? от постването на мачове , от мнения на мен и на други хора ? тук просто си изказваме мнението по наболели въпроси и вижданията ни за тях , почна да ми заприличва на старата поговорка ,, Гузен, негонен бяга "! Нито имам лично отношение към Жения или към Цвети , просто изразявям мнението си ! Постването на мачовете е за цел всеки да види кад е по посещаемост и да си помисли според възможностите да даде повече за другия сезон , коментара на Търо е правилен като не е нападка към никой! болно е ,че някои хора освен че не идват на мачове с нищот друго не помагат ! Казвам го не за да обидя някого , а за констатация ТОВА Е ЦЕЛИЯ ШИБАН ПРОБЕЛМ ДОСТА ХОРА СА МНОГО СИЛНИ В ИЗЯВИТЕ СИ ТУК И НА МАСА НО НИКАКВА ПОМОЩ В ЖИВОТА НА ТОЗИ ЖИВ ОРГАНИЗЪМ- АГИТКАТА. Не мога да разбера доста от малдите с свободно време защо не са активни ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
не разбирам какво се засягат някои хора ? от постването на мачове , от мнения на мен и на други хора ? тук просто си изказваме мнението по наболели въпроси и вижданията ни за тях , почна да ми заприличва на старата поговорка ,, Гузен, негонен бяга "! Нито имам лично отношение към Жения или към Цвети , просто изразявям мнението си ! Постването на мачовете е за цел всеки да види кад е по посещаемост и да си помисли според възможностите да даде повече за другия сезон , коментара на Търо е правилен като не е нападка към никой! болно е ,че някои хора освен че не идват на мачове с нищот друго не помагат ! Казвам го не за да обидя някого , а за констатация ТОВА Е ЦЕЛИЯ ШИБАН ПРОБЕЛМ ДОСТА ХОРА СА МНОГО СИЛНИ В ИЗЯВИТЕ СИ ТУК И НА МАСА НО НИКАКВА ПОМОЩ В ЖИВОТА НА ТОЗИ ЖИВ ОРГАНИЗЪМ- АГИТКАТА. Не мога да разбера доста от малдите с свободно време защо не са активни ?


Понеже ме споменаваш поименно, се чувствам длъжен да отговоря :lol:

Всъщност не разбирам защо споменаваш "името" ми и го свързваш с това, че някои хора се засягат. Аз лично от никой за нищо не съм се засегнал. Аз си споря тук - по принципни въпроси - защото, както казва Метала, в спора се раждат идеите. Аз си споря за принципи, а не с определени хора. С Метала може да не съм съгласен за нещо, но съм съгласен за друго. Споделям мнението на Младен за класацията за мачовете, но спорим за юношите. И т.н. и т.н.
Ако има някои засегнали се, това си е техен проблем. Или са хора със слаби нерви (характери, както пише Метала), или са хора, които не търпят критика.

Ако аз лично бих се възпротивил срещу нещо (не засегнал), това е нравоучителния тон в стил "класната/дружинна ръководителка". Просто не съм пионерче, чавдарче или там квото имаше още, за да ми се държи такъв тон. Ако някой иска да се държат с него така, си е негов проблем. Аз не искам.

За класацията си казах мнението много отдавна и няма смисъл да предъвкваме това отново и отново. Аз лично си знам на колко мача съм бил и няма нужда от такава класация, за да си го припомням. Това си е лично мое мнение и не виждам защо някой трябва да се засяга от него (цитирам). А точно това се получи...

Специално срещу теб пък нищо никога не съм казвал, освен че понякога съм те бъзикал за начина на писане ("всеки да види кад е", "с нищот друго", "ПРОБЕЛМ", "доста от малдите" и т.н.), което мисля, че не е обидно. И освен че "намекнах" иронично да не нападаш хора, казали, че са болни, след като миналата година на същия мач ти не дойде със същия аргумент. И ако това трябва да бъде последвано от позвънявания и pm-и... :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Нито имам лично отношение към Жения или към Цвети , просто изразявям мнението си !?



А защо си мислиш, че съм си го помислила, или че аз имам отношение към някого!!!Нещо ни бъркаш с Женя с някой, пък и не ние се сърдиме или напускаме, защото някой си е изказал мнението против класацията!Лично аз не съм гузна за абсолютно нищо - дошла съм където съм могла и колкото съм могла! Щом искате правете си класации, но за мене е смешно! Тая класация няма да ме накара да идвам повече или по-малко!!!Колкото толкова! Щом не покривам изискванията ви, вие сте ръководство, освобождавате ме и готово
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Фенска нападка е че фенът Х си позволи да присвои временно общи пари предназначени за важна за агитката дейност, докато личностна нападка е че пак въпросният не си плаща дълговете и е пословичен авантаджия. Едното вреди на имиджът му като фен, второто като човек, което са две различни неща.

Браво бе Дебел що неизмислиш рубрика дебелия вижда всичко :lol:

за грешката ми съм осъзнал и съм си зел поука ма ти се знаеш едно да баеш щото човек като има проблеми не си гледа пазвата а бяга от тях чрез интернет 666

вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене [smilie=huggles.gif]


като гледам твоя имидж дълбоко изостаа и отдавна е изтъркан тип а ла Чегевара да решиме дневния ред на текезесарската бригада

no respect no change f... off :arrow:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаааа....гузният явно отново побегна негонен, но това е нормално. :lol: Беше хубаво ако искаш да ми казваш нещо да ми го кажеш на лични, щото останалите не са длъжни да ти четат оправданийцата. :wink:


Но за да се върнем към темата - Чико се е опитал да синтезира нещата, които може би с една дума бих перефразирал като "дисциплина". Първо личностна и оттам организационна. Просто тя е в основата на всяка силна организация, колкото и някои да си измислят оправдания да не я спазват.
Цъкате с езици пред разните му хореографии, мощни скандирания ала бала, ама не си давате сметка че зад това стои стройна и дисциплинирана организация. :? :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Съб 09 Дек, 2006 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:


вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене

коЙ примерно?
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Дек, 2006 20:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Blago написа:
Zaspalan написа:


вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене

коЙ примерно?



Аре пак почнахме с личните глупости! Нема значение как и кои.

Що се касае за градивнита критика - ами идеята е поне некой ако е отгледал малко съвест да му заработи и да вземе да се засрами. Щото все пак си мисля че не сме чак такива дебелокожи дебили че от нищо да не се трогваме... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 09 Дек, 2006 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Blago написа:
Zaspalan написа:


вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене

коЙ примерно?

аз кой ! :twisted:
Върнете се в началото
Psihi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
Blago написа:
Zaspalan написа:


вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене

коЙ примерно?

аз кой ! :twisted:


За теб един съвет от по-големия - по-малко говори повече върши работа. Много си нахъсан за всичко и това е хубаво само, че си вкарай енергията в работа, а не толкоз да пишеш наляво и надясно разни работи които нямат много значение :D . Не се обиждай просто това е съвет. А ако ти трябва помощ или съвет за нещо каквото и да е знаещ как да ме намериш..... :wink:
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 19:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Blago написа:
Zaspalan написа:


вредяло ми на имиджа хахах има хора които ми знят имиджа и явно не им вредя а леко почват да приличат на мене

коЙ примерно?



ти не си споко а и неща [smilie=smack.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum