Спартак Вн-Локо Сф-28.10.07.15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2007 9:15    Заглавие: POZELANIE Отговорете с цитат

Metala написа:
Ra4mO написа:
тряя се напълни рейса че си ебало мизерията ...

Ами айде записвай се.


ПОСЛЕДНО МАЧЪТ ОСТАВА ЗА 27.10. (СЪБОТА) ОТ 14:30. :!: :!: :!:

Това означава че ако се мобилизираме ще сме си в София преди 12:00, Те тогава и времето сменят, така че ще може да си отспим. 8)


MAY THE FORCE BE WITH US!!!!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2007 9:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2007 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Само победа задоволява Спартак срещу Локо (Сф)
:roll: :roll: :roll:

"Очаквам в събота срещу Локомотив (София) да затвърдим добрата си игра от последните мачове и ще търсим единствено победа, друг резултат не ни задоволява", категоричен бе на пресконференция наставникът на Спартак (Варна) Атанас Атанасов. Той коментира още, че футболистите му излизат срещу сериозен отбор с качествени играчи. "Доказваме от мач на мач, че сме фактор в първенството и всеки трябва да се съобразява с нас", заяви още Атанасов.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 27 Окт, 2007 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

0:1 и с оглед равния на ловешките селяци мисля, че това беше добър кръг за нас. Кофти, 4е евреите и Пирин се измъкнаха накрая ама какво да се прави. За съжаление неможах да пътувам до Варна-момчетата които са били ще разказват като се върнат.

АЙДЕ НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ЛОКОМОТИВЦИ! [smilie=dunceblock.gif] 666 [smilie=superkewl.gif]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Съб 27 Окт, 2007 22:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато в последните минути първо евреите вкараха гол, после и Пирин биха, а нашият мач още вървеше, щях да получа удар... Толкова хубаво беше две минути преди края... И все пак браво на нашите де - и на отбора, и на пътувалите! ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 6:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Е ти луд ли си нема такова скучно пътуване. Всеки си сложи слушалките и се сдуха. Особено Пилата и Косьо. :lol: А Метала и Коцето не се напиха изобщо. Не знам кво става с тая агитка. Замислете се, защото много слабо се представихме, и сме застрашени Drinking Boys Veterans да ни бият по пиене и простеене. :lol:

П.С. На всички много ни липсваше Барбука, искахме неистово да води неговите уникални монолози, ама нейсе...
Върнете се в началото
atomic
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам защо, но и при нас липсваше всякакво насторение в агитката, както сте и видяли. Иначе и времето и мача бяха добри.
За съжаление се възползвахте от глупавата грешка на защитника още в началото и за цял мач имахте само два удара, докато нашите натискаха и имаха към 10 удара, някои опасни, но така и пожела да влезе. Кофти късмет и добър Урош.
Дано си върнем загубените точки срещу еврейската сган другата събота.
Върнете се в началото
bufibuf
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

atomic написа:
Не знам защо, но и при нас липсваше всякакво насторение в агитката, както сте и видяли. Иначе и времето и мача бяха добри.
За съжаление се възползвахте от глупавата грешка на защитника още в началото и за цял мач имахте само два удара, докато нашите натискаха и имаха към 10 удара, някои опасни, но така и пожела да влезе. Кофти късмет и добър Урош.
Дано си върнем загубените точки срещу еврейската сган другата събота.


ще си върнете 4 гола или нагоре!Искам да дойдеш и да ми го кажеш в очите това за еврейската сган, напикан пубертет!!Вие сте пътници и това ме радва, ще ви размажем морски!
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeee, стига we, спартачелетата са пТичове, чиж Цръно мОре нещо ми лазат по нервите напоследък...


А виж там за еврейската сган, не се дуй много, че току верно земат да додат да си "говорите" :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

супер екскурзия ... горе долу добра посещаемост ... гарнирана с победа - :D

кво повече ! 8) 8) 8)

остава сега Спартак да победи Славия ... е тогава ще е празник ...

дано бием Видима

FORZA LOKO SF !!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
Eeee, стига we, спартачелетата са пТичове, чиж Цръно мОре нещо ми лазат по нервите напоследък...


А виж там за еврейската сган, не се дуй много, че току верно земат да додат да си "говорите" :P
Гагаузите в А група ,а Еклерите в Б [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич, къде ми е главата?! :shock:

Дейба тва вино на Ветеранс ми еба майката :? . Както винаги качествен трип. Много смях и танци....И зехме че бихме... 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

ааааааааааа лудница беше тая екскурзия :twisted: нема такъв смях :lol: :lol: АНДРО по често да идваш на гостувания та да е ЛУДНИЦА В ЗАДНАТА ЧАСТ на рейса :lol: :lol: :lol: Метала се напи като свиня както винаги кацето също абе ЛУДНИЦА !!!! 8) 8) 8).Ето и малко снимки Smile









Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 20:13    Заглавие: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 21:18    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:


Началник дръж се естествено, ако обичаш! Ако толкова има какво да си кажете, знаеш го кой е отиваш на стадиона и си го казваш, ОК?

П.С. Абе от групата във Варна някой въобще гледал ли е мача? Дееба това пиене :lol:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum