Спартак Вн-Локо Сф-28.10.07.15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то нямаше толкова за гледане, повечето интересни моменти бяха на трибуната и в автобуса!!! Много слаб мач, ако продължаваме така, не ни очаква нищо добро. Вече трети мач се измъкваме с много шанс и късмет. Иначе огромно евалла на агитката, подкрепила отбора във Варна!!! :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 22:00    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:


хей юнака аиде малко по-леко с изхвърлянията до сега си траех и не съм ти казал дума ама почваш да дразниш сериозно ако имаш да казваш нещо направи го на стадиона всички знаят кои сме и къде сме ако искаш да подкрепяш отбора пак трябва да си на стадиона щото да се правиш на разбирач пред клавиатурата е лесно :!: дали си истински фен се разбира не само по това дали "връзваш знамената" ама ние сме и затова на този хал защото си имаме предостатъчно ПУТКИ КАТО ТЕБЕ вместо публика
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 22:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Хамлете,
подбран чифут-провокатор,

разкрих те отдавна-не си интересен баце :oops:
ае у лево
с подобен стил еБАН парти и от друго ай пи трее да влизаш да се прайш на запален буфер :lol: :lol:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 22:55    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:


АЛО ЕВРЕИН Я У ЛЕВО И КЪМ СЕМКАДЖИЙСКИЯ СЕКТОР А !!!!АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ КАТО ТЕБЕ ОДИ СЕ ХВЪРЛИ ОТ НЯКАДЕ И СТИГА ПИСА ВЪВ ФОРУМА НА УЛТРАСИТЕ ПОВТАРЯМ УЛТРАСИТЕ А НЕ РАЗБИРАЧИТЕ И КРИТИЦИТЕ КОИТО СЛЕД СЕКИ МАЧ ИМАТ НЯКФИ ЗАБЕЛЕЖКИ КЪМ ЛЮБИМИЯ ОТБОР ДЕБА И СЕЛСКИЯ ГЪС !!!!!
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 28 Окт, 2007 23:39    Заглавие: Отговорете с цитат

hamlet



Регистриран на: 12 Юли 2007
Мнения: 58
Местожителство: Sofia
Пуснато на: Нед 28 Окт, 2007 21:13 Заглавие: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ...

--------------------------------------------------------------------------------

Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!"


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде!
_________________
Izlishno e da kazvam-moite kravni telca sa CHERVENO-CHERNI!!! Fen sam na otbora ot mnogo malak-otkakto imam spomeni...SAMO LOKO!!!


METal,jalko 4e to4no hamlet triabvashe da ti kaje tova.interviuta,megafoni fani se osaznai malko,ako ne sa ultrasite da sa zaedno bez tiah ti si nikoi.sa 4e hamlet e HOBOT i MRANKA4 ostavi si go tam da si dranka i tva e....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2007 8:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Не въ разбрах!? Батенце, аз съм се доказал кой съм със или без. Аре хора с един мач навънка или без него да запазят мълчина и да си се скрият в дупчиците откъдето да коментират.

Аз си стоя зад думите, колкото и на някои хора да не им харесва. Ако имат проблем - не само аз казах - знаете как да ме намерите на стадиона. Аз поне ходя.
Офф на вниманието към разните мишоци.

П.С.АБЕ НЕКОЙ ДА МИ Е ПРИБИРАЛ СУИЧЕРА НА БРИГАДИТЕ, ЧЕ МАЙ МИ ХАРТИСА У РЕЙСА... :roll: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2007 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, Павката (изхвърча ми прякора му), какво разправял снощи на майка ми, че нещо се изпонапиили, пребили (сбили) и ся целия бил потъртен? :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2007 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

А!?! Аз немам спомен за такова нещо.... :roll: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 29 Окт, 2007 9:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Глупости, не е имало никакво сбиване /пребиване/. Просто през първото полувреме Павката /Павликени/, за да помогне на Урош при един удар към нашата врата, плонжира но на трибуната и се натърти яко на бетона. Това беше всичко. :lol: :lol: :lol: Браво на цялата агитка и най-вече на новата групировка "DRINKING BOYS VETERANS"!!! :shock: :shock: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 12:30    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

plehan4o написа:
hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:


хей юнака аиде малко по-леко с изхвърлянията до сега си траех и не съм ти казал дума ама почваш да дразниш сериозно ако имаш да казваш нещо направи го на стадиона всички знаят кои сме и къде сме ако искаш да подкрепяш отбора пак трябва да си на стадиона щото да се правиш на разбирач пред клавиатурата е лесно :!: дали си истински фен се разбира не само по това дали "връзваш знамената" ама ние сме и затова на този хал защото си имаме предостатъчно ПУТКИ КАТО ТЕБЕ вместо публика



Хей плехане!!! Ще те шиба мечката-само да ти кажа!!! Путка си ти, и то недоклатена!!! Да те еба у смотаняка мършав!!! Ходи да си запалиш една факла и си я набий в гъза, а Марчо ще ти я набие до сливицито от 35 метра!!! Нещастници!!!
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
hamlet



Регистриран на: 12 Юли 2007
Мнения: 58
Местожителство: Sofia
Пуснато на: Нед 28 Окт, 2007 21:13 Заглавие: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ...

--------------------------------------------------------------------------------

Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!"


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде!
_________________
Izlishno e da kazvam-moite kravni telca sa CHERVENO-CHERNI!!! Fen sam na otbora ot mnogo malak-otkakto imam spomeni...SAMO LOKO!!!


METal,jalko 4e to4no hamlet triabvashe da ti kaje tova.interviuta,megafoni fani se osaznai malko,ako ne sa ultrasite da sa zaedno bez tiah ti si nikoi.sa 4e hamlet e HOBOT i MRANKA4 ostavi si go tam da si dranka i tva e....


Смотан!!! Хобот и Мрънкач си ти, разбра ли бе? Крив тъпан, такъв!!! Вие всичките от футбол разбирате толкова колкото Бай Гроздан разбира от геодезия....Но си прав, че си му каза на Сашко - Педераско от къде ще му дойде кривия хуй съвсем скоро!!!
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 12:41    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

shangana написа:
hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:



АЛО ЕВРЕИН Я У ЛЕВО И КЪМ СЕМКАДЖИЙСКИЯ СЕКТОР А !!!!АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ КАТО ТЕБЕ ОДИ СЕ ХВЪРЛИ ОТ НЯКАДЕ И СТИГА ПИСА ВЪВ ФОРУМА НА УЛТРАСИТЕ ПОВТАРЯМ УЛТРАСИТЕ А НЕ РАЗБИРАЧИТЕ И КРИТИЦИТЕ КОИТО СЛЕД СЕКИ МАЧ ИМАТ НЯКФИ ЗАБЕЛЕЖКИ КЪМ ЛЮБИМИЯ ОТБОР ДЕБА И СЕЛСКИЯ ГЪС !!!!!


Къде си бе, пубертет недоклатен!!!! Евреин е баща ти, а майка ти е циганака!!! Нещастник-той ще ми задава ориентири къде да гледам мачовете....Мизерник!!! На всеки мач съм сред вас и не ме знаете кой съм бе....хахахах. Смотаняци...
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 13:19    Заглавие: Re: SMESHNIK E SASHKO METALA I TOVA SI E ... Отговорете с цитат

hamlet написа:
shangana написа:
hamlet написа:
Metala написа:
Ало смехуран! Рейса до Варна с форс ли ще го пълним :!: :?: :x Форса ли ще вика за отбора или ще разпъне знамената. :!: :?: Айде като си толко "оупън" да те видя в събота в 6:00 на стадиона с шал и шише в ръцете...

Аман от дебили дето само знаят да викат "Да живей!" :evil: :x :evil:


Смешко смешен си ми ти Саше! И комплексар! Повече няма да се занемевем с теб! Аз Ви пожелавам успех, ти ми се правиш на отворен и мъж! Смешник! Ти като разпъваш знамена какво си мислиш бе?! Че Локомотив почва и свършва с теб ли бе? Ливада такава! Я ходи се пери некъде! :lol: :D :lol:



АЛО ЕВРЕИН Я У ЛЕВО И КЪМ СЕМКАДЖИЙСКИЯ СЕКТОР А !!!!АМАН ОТ РАЗБИРАЧИ КАТО ТЕБЕ ОДИ СЕ ХВЪРЛИ ОТ НЯКАДЕ И СТИГА ПИСА ВЪВ ФОРУМА НА УЛТРАСИТЕ ПОВТАРЯМ УЛТРАСИТЕ А НЕ РАЗБИРАЧИТЕ И КРИТИЦИТЕ КОИТО СЛЕД СЕКИ МАЧ ИМАТ НЯКФИ ЗАБЕЛЕЖКИ КЪМ ЛЮБИМИЯ ОТБОР ДЕБА И СЕЛСКИЯ ГЪС !!!!!


Къде си бе, пубертет недоклатен!!!! Евреин е баща ти, а майка ти е циганака!!! Нещастник-той ще ми задава ориентири къде да гледам мачовете....Мизерник!!! На всеки мач съм сред вас и не ме знаете кой съм бе....хахахах. Смотаняци...


ахахахах Чифут наебан ако те намеря ЩЕ ТЕ ЗАКОЛЯ КАТО КУЧЕ БЕ МАМКАТИ ДЕБА !!!!!!нали знаеш рано или късно ще те намериме и щи избодеме очите деба и евреиската путка !!!!а и откаде разбра че майками е циганка а :lol: :lol: ахахахах Деба и бастуна мухлясал !!!!!!!!
Върнете се в началото
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

ААААА БЕ ЕЙЙЙЙЙЙ НЕМА ЛИ АДМИНИСТРАТОРИ ТУКА ПИТАМ АЗ. НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГО БАННЕ ТВА КОПЕЛЕНЦЕ ХАМЛЕТ. СПИТЕ ЛИ КВО СТАА.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavi



Регистриран на: 18 Окт 2006
Мнения: 226

МнениеПуснато на: Вто 30 Окт, 2007 13:28    Заглавие: Отговорете с цитат

в сабота идвам на ма4 искам някои да ми го посо4и тоя да му пока6а за кво става вапрос
_________________
1929
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum