Локомотив(Сф)-Беласица_20.X.-16 часа(събота)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2007 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Отново инфарктен ма4, но важното е 4е ги у6ихме накрая тея цигани!!! В4ера много жалка гледка само 200 зрители, което е недопустимо!!! Какво е оправданието-студено било имало ма4ове по ТВ!!! Айде стига!!! Оттук нататък все ще е студено и нз.......вярно Бела не е дразнител ама се видя в4ера, 4е всеки ма4 е важен и ние сме длъжни да сме там да помагаме!!! Нали в това се разли4ават ултрасите от др фенове?!! Или нещо не разбирам?
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2007 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Отново инфарктен ма4, но важното е 4е ги у6ихме накрая тея цигани!!! В4ера много жалка гледка само 200 зрители, което е недопустимо!!! Какво е оправданието-студено било имало ма4ове по ТВ!!! Айде стига!!! Оттук нататък все ще е студено и нз.......вярно Бела не е дразнител ама се видя в4ера, 4е всеки ма4 е важен и ние сме длъжни да сме там да помагаме!!! Нали в това се разли4ават ултрасите от др фенове?!! Или нещо не разбирам?


е чак 200 :roll:

ние които си тряя да ходим си ходим , в А нямаше мн хора ... там имаше само 100на
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Нед 21 Окт, 2007 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ебати мача,ебати нервите и накрая ебати радостта :lol: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2007 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

яко оргазъм !!!! секс с живониии !! как си кифих но гола на Клюна да ни жив и здрав и да иляди!!
Малко публика но агитката беше в прилична бройка дано се съберем за Варна !!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Окт, 2007 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

оргазъм ясно

не съм гледал мача,ама не е нормално с отбори като бела-цица и вихрен сандалски да трепериме-ДОКОГА?

:evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2007 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Резонен е въпросът "ДОКОГА". Имам некво бледорозово предчувствие, че и сега и на мача със Сандалски, некой правеше куркапан на бай Гроздань... :roll: :x
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2007 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Резонен е въпросът "ДОКОГА". Имам некво бледорозово предчувствие, че и сега и на мача със Сандалски, некой правеше куркапан на бай Гроздань... :roll: :x


тва е несериозно,просто не са в най-добра форма....ама и късмета е с нас вече няколко мача :wink: което си е добре!!!!Според мен през зимата би трябвало да се поработи малко върху селекцията :!: :!: и дано тоя Шпишич най-после се оправи щото си мисля,че точно той е футболиста който ни липсва!!!А и Зоран и Джилас да се отпушат,а не е зле да се пробва и Румен Рангелов щото квот съм гледал в него има хляб!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2007 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Марков и Джилас плащат картоните

Георги Марков и Владимир Джилас сами ще си платят глобите за червените картони. Защитникът и централният нападател бяха изгонени при победата над Беласица с 1:0 в събота.
Очаква се Марков и Джилас да бъдат наказани за по един мач. Това ще ги извади автоматично от състава на Локомотив за предстоящото гостуване във Варна на Спартак.
- Дали ще има допълнителни глоби за Марков и Джилас? Ако има такива, то ще го кажа първо на тях. При всички положения те ще си платят глобите за червените картони - увери Иво Тонев.
Изпълнителният директор на Локомотив (Сф) уточни, че в тима няма да има допълнителни наказания.
- Когато е нужно, санкции се налагат. Независимо че не бяхме убедителни срещу Беласица, такива засега не се предвиждат - допълни Иво Тонев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2007 16:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Драмата този път беше в "Надежда". Неочаквано, но факт. За втори път след Вихрен сега срещу Бела Локомотив (Сф) се измъкна жив от лапите на провала. Марчо Дафчев беше "червено-черният" Жиняк, но това не би трябвало да успокоява видимо спокойния Стефан Грозданов. Определено "железничарите" придобиват твърдо облика на здрав британски тим, чиято непредсказуемост е водеща черта.


бах я у непредсказуемостта ... нека я видим с/у "грандовете" :roll: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 23 Окт, 2007 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска чух, че Джилас бил наказан за ТРИ мача??! Еби го заеби!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2007 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

да джилас за 3 , марков за 2 мача ! дано най после да викне Рангелов и Шведа има каво да покажат
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2007 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах на запис по Ринг контролата с националите и тия двете момчета много добро впечатление ми направиха,определено Бай Гроздан може да разчита и на тях!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2007 18:32    Заглавие: OTZIVI ZA MACHA S BELASICA, BADESHTETO I... OSHTE NESHTO Отговорете с цитат

venci написа:
Гледах на запис по Ринг контролата с националите и тия двете момчета много добро впечатление ми направиха,определено Бай Гроздан може да разчита и на тях!!!


Така. Пак сме тук. Гледах мача с Беласица. Ужасен мач. Подценихме ги и очевидно се лигавихме....но пак се видяха старнни и много плашещи неща: първо-защитата, като изключим невероятния Савич е гола вода!!! Направо-мъртъвци без лица са това!!! Особено Жоро Марков!!! Веднаго трябва да го изгонят!!! Аз твърдя, че това е човек, който не е дал нищо на нито един отбор, къзето е играл. Второ-вижда се, че нямаме нападение. Цоко е толкова тежък и тромав, че ми се плаче-няма скорост, няма демараж, лесен за опазване...Джилас направи добро включване според мен, но е зле с краката-няма удар!!! Ама въобще няча удар!!! За Балдовалиев-нямам думи-голямо разочарование....дано да се оправи. Трето-сега се вижда, че и в халфовете се е натрупала здрава умора. И то как няма-те ни вадят всеки мач-или Марчо, или Кайо, или Димо...Ами не става така!!! ТРЯБВА ЯКА СЕЛЕКЦИЯ!!! С цялото ми уважение към всички Вас, които виждате в Рангелов и Шведа нещо-АЗ В ТЯХ НЕ ВИЖДАМ НИЩО, БРАТЛЕТА!!! Това не са играчи, с които ще бием чорбата, говедата и евреите!!! Трябват двама много бързи и техничини нападатели. Според мен-даже не е необходимо да са високи. Един нападател няма ли техника и бързина, ако ще да е бог с глава-нищо не става. За справка Джилас-добър е, но не е за голям отбор. Двама централни защитници-СПЕШНО ни трябват!!! Пак казвам - Лино, Савич и Прасковата са ОК и те играят перфектно заедно, но това са трима. Жорето и Върбанов-веднага да се махат!!!! Ама веднага!!!!

Бъдещето-то е в Балдовалиев и Златински!!! Момчетата, определено имат хляб, но трябва работа и постоянство!!! Не е зле и ние да ги подкрепим, някак...И двамата са млади и добри футболисти. Бай Гроздан май най-накрая разбра, че Златински може да играе само вътрешен халф, което е добре!!! Трябва да се освободим обаче от Рангелов, Тинков, Шведа-аз имах големи надежди за тях, но колкото пъти ги пуснат, да ви кажа-супер зле играят и изглеждат. Тук не трябва да има чувства, а разум. И разумът е ясен-тези играчи просто нямат развити и потенциал....
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Окт, 2007 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

hamlete ... може и да си прав ама с тва което имаме даже сме на върха на силите си ... с тая селекция толкова ... сега тая година наистина и да искаме да направим нещо с/у цска и левски ще е ебати сензацията ...

просто ние от нищо правим нещо ... и после как да имаме претенции с/у грандовете , не става !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 25 Окт, 2007 0:29    Заглавие: Re: OTZIVI ZA MACHA S BELASICA, BADESHTETO I... OSHTE NESHTO Отговорете с цитат

hamlet написа:
venci написа:
Гледах на запис по Ринг контролата с националите и тия двете момчета много добро впечатление ми направиха,определено Бай Гроздан може да разчита и на тях!!!


Така. Пак сме тук. Гледах мача с Беласица. Ужасен мач. Подценихме ги и очевидно се лигавихме....но пак се видяха старнни и много плашещи неща: първо-защитата, като изключим невероятния Савич е гола вода!!! Направо-мъртъвци без лица са това!!! Особено Жоро Марков!!! Веднаго трябва да го изгонят!!! Аз твърдя, че това е човек, който не е дал нищо на нито един отбор, къзето е играл. Второ-вижда се, че нямаме нападение. Цоко е толкова тежък и тромав, че ми се плаче-няма скорост, няма демараж, лесен за опазване...Джилас направи добро включване според мен, но е зле с краката-няма удар!!! Ама въобще няча удар!!! За Балдовалиев-нямам думи-голямо разочарование....дано да се оправи. Трето-сега се вижда, че и в халфовете се е натрупала здрава умора. И то как няма-те ни вадят всеки мач-или Марчо, или Кайо, или Димо...Ами не става така!!! ТРЯБВА ЯКА СЕЛЕКЦИЯ!!! С цялото ми уважение към всички Вас, които виждате в Рангелов и Шведа нещо-АЗ В ТЯХ НЕ ВИЖДАМ НИЩО, БРАТЛЕТА!!! Това не са играчи, с които ще бием чорбата, говедата и евреите!!! Трябват двама много бързи и техничини нападатели. Според мен-даже не е необходимо да са високи. Един нападател няма ли техника и бързина, ако ще да е бог с глава-нищо не става. За справка Джилас-добър е, но не е за голям отбор. Двама централни защитници-СПЕШНО ни трябват!!! Пак казвам - Лино, Савич и Прасковата са ОК и те играят перфектно заедно, но това са трима. Жорето и Върбанов-веднага да се махат!!!! Ама веднага!!!!

Бъдещето-то е в Балдовалиев и Златински!!! Момчетата, определено имат хляб, но трябва работа и постоянство!!! Не е зле и ние да ги подкрепим, някак...И двамата са млади и добри футболисти. Бай Гроздан май най-накрая разбра, че Златински може да играе само вътрешен халф, което е добре!!! Трябва да се освободим обаче от Рангелов, Тинков, Шведа-аз имах големи надежди за тях, но колкото пъти ги пуснат, да ви кажа-супер зле играят и изглеждат. Тук не трябва да има чувства, а разум. И разумът е ясен-тези играчи просто нямат развити и потенциал....


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum