РАВНОСМЕТКА-2006 година....представяне на ОТБОРА...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 21:34    Заглавие: РАВНОСМЕТКА-2006 година....представяне на ОТБОРА... Отговорете с цитат

Тука да порасъждаваме за изтеклите мачове тва лято-есен.....

ЛОКО (СФ) 15 10 3 2 31:13 33

Тва са ни показателите за първенство-от 15 изиграни мача,имаме 10 победи,3 равни и 2 загуби,бих казал доста добър полусезон-33 точки. 8)
За купата победа и загуба съответно с/у Калиакра и Симитли...

Не на последно място завършихме еврокампанията си без загуба от 6 мача-3 победи и 3 равни,2 от които срещу Фейеноорд........

Лично според мен бях свидетел на доста добри моменти донесени ми от момчетата в червено-черно,в определени срещи показаха "оня"локомотивски дух заради,който навремето са се стичали хилади хора да ги гледат............................

За мене един от най яките и инфарктни мачове спечелен точно от тоя дух е с Черно Море,невероятен мач,невнероятен обрат,навръщане ми идеше да полетя по магистралата...... :lol:

Сигурен съм,че на всички ще останат невероятните моменти от евротурнири сезон 2006 година,едва ли ще повториме такива игри в Европа някога......

Пишете кво мислите ........и.....ТВА САМО ЗА ОТБОРА ТУКА,ЗА АГИТКАТА НА ДРУГОТО МЯСТО.......... :!: :!: :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 01 Дек, 2006 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

за мене лично,супер сезон със супер мачове...от години не бях така горд с отбора си....само не искам да си спомням мача с говедата....за всичко друго само уважение и респект към отбора [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-добрият ни сезон поне от 15-16 години насам (може би след оная пролет, когато от изпадащи стигнахме почти медалите)... Но пък тогава нищо не постигнахме като краен резултат, така че по-добър и от тогава.

Със сигурност по-добър от 1994 - тогава завършихме втори, а сега трети, но: тогава говедата ни биха 8:0, а сега само с 3, тогава евреите ни биха последния кръг с 4:1, а сега измъкнахме равен, тогава не играхме евротурнири, а сега изиграхме 6 мача без загуба, тогава завършихме с 2 загуби, сега също, тогава не бяхме отпаднали за купата, но в състава нямаше нито един наш юноша (т.е. имаше, но върнали се от други отбори), а сега половината отбор са си наши хора ;)

Само респект към отбора! И най-вече към бай Гроздан!!! Имам чувството, че специално на него не му признаваме достатъчно, че е основната причина да играем така. А лично на мен точно той ми върна удоволствието да ходя на стадиона!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:

Само респект към отбора! И най-вече към бай Гроздан!!! Имам чувството, че специално на него не му признаваме достатъчно, че е основната причина да играем така. А лично на мен точно той ми върна удоволствието да ходя на стадиона!


Наистина позабравяме тренера,само уважение и благодарност за него..за мен също той е главния виновник за успеха :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 04 Дек, 2006 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина това беше един невероятен полусезон!!! Та ние до преди две години бяхме на опашката, с победи на наш терен с по 1:0 или 2:1 и реалната заплаха от изпадане??? Голямата заслуга, както казва Женди, е на БАЙ ГРОЗДАН, който успя да възроди този непримирим локомотивски дух, заради който сме на стадиона!!! Дори хипотетично, ако не бяха хиксовете с Берое и Славия, които си бяха наши победи, сега щяхме да сме още по-близо до първия в класирането. Да не говорим, че само малшанса ни лиши от още велики мигове в Европа!!! Голямо евалла на момчетата за това представяне, те заслужават само уважение!!! И стига сме се тюхкали и вайкали, че не сме ги подкрепяли докрай, че те не ни поздравявали след мач и т.н. и т.н. Който обича отбора, идва и ги подкрепя, независимо от бройката - колкото толкова!!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Дек, 2006 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

respekt za otbora,na men mi se sbadna me4tata da gledam turniri na vun i da se gordeq s otbora si.hubavoto mi vpe4atlenie ot tezi mom4eta ne moje da se razvali dori i ot otpadaneto za kupata,koeto za men be6e taka da se kaje o4akvano
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 05 Дек, 2006 18:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Този Полусезон определено е много успешен за нас.В първенството се представихме много добре,като записахме у дома 6 победи-1 равен и нито една загуба,докато предните сезони като домакини се представяхме така:
2005/06-6-0-1
2004/05-5-2-0
2003/04-3-4-0
2002/03-2-3-2
2001/02-2-3-2
2000/01-5-2-0
1999/00-6-2-0
Като домакини се представяме доста добре,но докато преди години на домакинствата разчитахме,за да трупаме точки,които да ни помогнат да влезем в 8-цата,то този полусезон спечелихме доста точки и навън,което за предните години не може да се каже:
2006/07-4-2-2
2005/06-4-0-3
2004/05-0-1-7
2003/04-2-2-4
2002/03-1-0-5
2001/02-1-1-4
2000/01-1-1-4
1999/00-1-2-4
Това е,когато цифрите говорят и боговете мълчат.Като добавим и суперуспешното представяне в УЕФА,то можем да заключим,че полусезонът е един от най-успешните ни в последните 10-15 години,а провалът в турнира на Купата на България едва ли може,да развали хубавата картина.Дано и пролетния дял бъде успешен за нас и нашите железни лъвове се укичат с медали.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
loko_mz
Гост





МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф тръгна отлично,но какво стана после?
Бяха първи,а сега са трети!:-(

Надявам се,че отборът ще се събере и ще даде всичко от себе си на пролет,за да спечели първенството!Това е напълно във възможностите на клуба и те го доказаха през есенния полусезон със силната си игра в България и Европа!Грешки винаги се допускат,но те са за да се поправят!

Отлична оценка за клуба през есента,а за пролет-трябва да са перфектни!
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

loko_mz написа:
Локо Сф тръгна отлично,но какво стана после?



Ами кво стана после,дойдоха истинските мачове с истинските отбори и разбрахме на какво ниво сме...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако се гледа като цяло на календарната 2006 спектърът е доста по-широк от описаното. Хронологично трябва да се отбележи възходът при гостуванията и реалният шанс да станем трети в миналото първенство. В УЕФА просто няма какво да се каже, защото думите са излишни - брилянтно представяне и само късмета и тъпия съдия ни лишиха от продължаване. Ама не ни и трябваше.
Това първенство просто програмата беше такава, че набрахме яко инерция, но както можеше и да се предвиди спукахме гумите. Добре че другите отбори зад нас направиха тъпи грешки или са откровени слабаци иначе можеше да не сме и в тройката.

Като цяло на отбора за 2006 мога да пиша 5-5.25. И веднага ще се обоснова защо. Въпреки че имахме много големи шансове, миналото първенство не взехме медал и до последно треперихме като оставихме други да решават съдбата ни. Тази година ОТНОВО не взехме нито един от важните си сблъсъци, като в софийските мачове имаме само две точки и то плод повече на късмет отколкото на игра. ПАК паднахме в Ловеч и ПАК говедата се подиграха с нас. Единствената перла в короната беше победата във Варна. Също много ме издразни абсолютната недалновидност на нашите шефове, които знаеха какъв маратон от мачове ни предстои, а не помислиха за късата резервна скамейка. И най-вече упрекът ми е към манталтитета в клуба който ту се афишира че бил на ниво, ту се вайкат че имат още много да гонят. :x :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

:o :shock: Евала Метъл,евала Хеви-рок ???Ти си живо доказателство ,че човек расте и се развива :wink: Напълно съм съгласен с написаното от теб. :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum