ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - Левски София 24.11.07 14-00 !
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2007 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Абе всички вестници тръбят как говедата се насрали от нас, ма май накрая пак ние ще метем акото.... 8) :evil: :roll:


тва бате постоянно го пише ... и все излизат от кризи и тн ... тва е така щото се възлагат надежди за наще ... и както винаги ... рук
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Ное, 2007 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

некви циркове пак се разиграват да лаят кучетата,а.к.а. медиите :twisted: :roll:

Локо (Сф) и Левски се хванаха за гушите





Ръководствата на Локо (Сф) и Левски се скараха преди предстоящото дерби между двата отбора в края на седмицата. Напрежението между „Надежда“ и „Герена“ възникна заради отказа на „железничарите“ да отложат двубоя за неделя. Искането на Левски бе продиктувано от това, че от състава на шампионите има много национали в мъжкия и младежкия отбор, които ще играят съответно днес и утре.От офиса на Левски бяха внесли молба в БФС с искане за отлагане на дербито с един ден. За целта обаче по наредба се изисква съгласието и на двата клуба. Столичните „железничари“ обаче категорично отказали да правят промени в графика си. „Не ни интересува, че в Левски имат проблеми. И ние имаме, но искаме мачът да се играе тогава, за когато е насрочен“, е бил отговорът от „Надежда“. Все пак официалното заседание на Комитета по организиране на състезанията е днес и не е изключено в крайна сметка да бъде взето решение за отлагане на двубоя.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Лусио готов за игра, травмата на Бензукан се оказа сериозна



Левият защитник на Левски Лусио Вагнер ще бъде готов за дербито от 13-ия кръг на "А" група срещу Локомотив София. Двубоят е в събота от 14:00 часа на стадион "Локомотив".

Вагнер получи мускулна травма на тренировка на националния отбор на България преди пет дни и оттогава се готви на облекчен режим. Натурализираният бразилец, премина медицински изследвания тази сутрин, а резултатите са добри. Пообяд той проведе кондиционно занимание с треньора Ясен Екимов.

Състоянието на френския халф Седрик Бардон, който е с контузия на бедрото от контролата срещу Вихрен от миналия петък, също се подобрява. Полузащитникът беше тази сутрин в "Пирогов", където направи ядрено-магнитен резонанс. Резултатите от прегледа са положителни, но все още участието на Бардон в двубоя с Локомотив (София) е под съмнение. Французинът не тренира днес.

Опасенията за сериозността на травмата на Шакиб Бензукан пък се оказаха основателни и той със сигурност пропусна дербито с Локомотив.

Бензукан е с мускулна травма в задната част на лявото бедро, която получи при гостуването на Мароко на Ботсвана в олимпийски квалификация през уикенда (0:2). Надеждите са, че африканецът ще бъде готов за игра за вечното дерби с ЦСКА на 2 декември.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Накрая ше се окаже че всичкото стадо е на линия, а ние без Марчо ще си бъркаме в носа.

Ама НФК-то кво плакатче беха барнали вчера за мача... :lol: 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Мача за мен е X
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Мамалееееее...скийте го Наглеций: :roll: :lol:

http://www.sportal.bg/news.php?id=74614
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Мамалееееее...скийте го Наглеций: :roll: :lol:

http://www.sportal.bg/news.php?id=74614


що пък да е Наглеций Металяшко ...

човека си казва че ще бием , ега ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Баш тоя дето е виновен за поне 30% от загубите ни от говедата, ще ми говори за победа... :? 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Баш тоя дето е виновен за поне 30% от загубите ни от говедата, ще ми говори за победа... :? 8)


е кво да каже -

"ами,отиваме за загуба както всеки път,продавам мачове" хаха :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

абе Рендето когато играе,играе в Благоевград беше супер!!!!А и мачове не продава без знанието на BOSS :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
абе Рендето когато играе,играе в Благоевград беше супер!!!!А и мачове не продава без знанието на BOSS :wink:


естествено,че мачовете се продават отгоре :!:

кой кво плакатче е дигал и къде?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

3:0
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 18:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
3:0


:lol: :lol: :lol: много се изхвърли :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 21:59    Заглавие: MNENIE Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Ако се играе на 100% ще ги бием,дори и с половин гол !Обаче се притеснявам от Гигата и рендето . и още двама .. :twisted: :evil: :shock: Справка :май тая година... :roll:


Съвършенно прав си!!! Много ме притеснява Рендето, Антунович и...Гигата!!! Тия Гигата и Батков This British Homo Sexual са си големи дружки-публична тайна е-заедно прибраха комисионната за хеликоптерите за армията и не съм оптимист. За Марчо-нема смисъл да го хабиме и напъваме с говедата! Нека за шибаните евреи да е готов и да им уплете поне два фала от 35 метра!!! Само Локо!!! Много разчитам на Златинеца....
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Ное, 2007 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

нз ама са като гледах клипа за мача по канал едно и дадоха изравнителния гол ... и направо ебати кефа ми стана ... :twisted:

нямам търпение ...

дано всичко стане перфектно ! Smile

:twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum