ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - Левски София 24.11.07 14-00 !
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 8:20    Заглавие: Отговорете с цитат

МНОГО СИЛЕН МАЧ НА ОТБОРА !КОЙТО И КАКВОТО ЩЕ ДА КАЗВА.ГОЛЕМИ ЛИНО,ИВО ИВАНОВ,ЗЛАТИНСКИ !!! [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] ТОЯ ПЪТ СТАБИЛЕН УРОШ,САВИЧ,ДОНЧЕВИЯ(за първи път да ми хареса).Изневериха донякъде Кайо и Кичо но другия мач ще има да се доказват.ТОЯ ПЪТ БАЙ ГРОЗДАН НАЛУЧКА СЪСТАВА И ИМАХМЕ ПРИЛИЧНА ФИЗИОНОМИЯ !!! :shock: :lol: ЗНАЧИ МОЖЕЛО(И ТРЯБВА ВСЕКИ ПЪТ МАЙ !) И БЕЗ ЦОКО,КОИЛОВ,ДИМО,Рендето идр. ИДВА НОВ ВАЖЕН МАЧ С евреите И ТРЯБВА ДА СМЕ НА МАКС,ЩОТО СЕГА (като бройка) НЕ БЯХМЕ !НО ПЪК СИ ВИКАХМЕ ДОБРЕ И ГИ НАДВИКВАХМЕ мръсните говеда ПРЕЗ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ !!! :wink: :lol: БИЙ ГОВЕДОТО РОГАТО БИЙ,БИЙ,БИЙ !!! :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Видя се, че като се хвърлиме здраво нещата се получават!!! Можеше и да ги биеме, но трябва да се има предвид, че без Марчо и с тоя смешен съдя толкова!!!
Важното е, че не загубихме преди мача с евреите!!! Сега момчетата ще са в настроение и ше излъжеме евреите!!! Ще бъде тегав мач и трябва здрава подкрепа!!! С евреите мач трябва да сме на макс, но жалко че има хора дет ще го дупчат тоя мач, но те си имат обективни причини!!!
Иначе вчера хореото беше мнооо якккоо! Канал 3 го дадоха супер беше!!! И подкрепата беше на ниво само накрая кат ни понатиснаха и агитката малко позъспа, но кат цяло лично аз съм мн. доволен!!! :P
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Eдин престъпник ни закопа,както и всеки път когато играем сре6ту синио-4ервената сган.дузпата бе6е 600%.за тези 11 години престъпните рефери ни изядоха поне 3 та победа над рогатите.незнам дали 6те доживея някога да ги бием.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър здрав мач, Благодаря лично на момчетата !!!
Съдията кво да го Коментирам :twisted: когато играем мъжки със сганта все ни режат ! търо го каза поне 3 победа ни осират :evil:
но си пролича :
1.Имаме не лоша агитка - подкрепа цял мач , младите перфектни с хореото, фен клуба този път и те викаха яко
2. Имаме отбор който вчера игра като колектив - ако се стегнем няма кой да ни бие в Бг
3. Имаме преди всичко добър треньор който вчера ме учуди със смелата си тактика и състава който извади като титуляри
4. И най радващото - имаме нови млади играчи този път Затински игра много добре, ПЕРФЕКТНИ ЛИНО , ИВО ИВАНОВ И ДЖИЛАС- само трябва да са сериозни през целия мач ! УРОШ И ДАРКО - ПРОФЕСОРИ !
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

евала на пичовеете подготвили хореото 8) доста добре стана,по Бтв видях малко дадоха [smilie=coolup.gif]

да благодарим на ръководството че тоя мач се игра,отбора-ГОЛЕМИ
Иво Иванов ми скри шапката,

за нас си добра агитка.... 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 11:09    Заглавие: ЛОКО - Левски Отговорете с цитат

Има ли го някъде качен мача? Давайте линкове ако знаете.
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 12:48    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
евала на пичовеете подготвили хореото 8) доста добре стана,по Бтв видях малко дадоха [smilie=coolup.gif]

да благодарим на ръководството че тоя мач се игра,отбора-ГОЛЕМИ
Иво Иванов ми скри шапката,

за нас си добра агитка.... 8)


ех дееба дайте да намерим някакви снимки ...

аз още не съм го видял :cry:

иначе , като бройка малко ,но добра подкрепа ...

е толкова публика трябва да сме и така трябва да подкрепяме отбор с/у всеки отбор ... но да се надяваме с времето нещата да се променят ...

кво да се праи :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя метушката по спортен свят :shock: 8) 8) 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
тоя метушката по спортен свят :shock: 8) 8) 8)


да знам нали ми каза да го гледам 1000 пъпи по скайпа :lol: :lol: 8) 8)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
тоя метушката по спортен свят :shock: 8) 8) 8)


Аз бех заспал и по едно време се събуждам и чувам Джуджес да си говори с Крум Савов. Мислех си че сънувам.
Ама тва журналята са си ебали майката като говеда или чорбари не бият. То е реване, омаловажаване, тръшкане, подигравки.
Абе да си ебават майката платените клакьори. Нека ги боли... :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

e кво каза?

иначе четете М.Мач,нема такъв смех.тоя където го е писал нз дали има 8 клас :x

http://www.meridianmatch.bg/?catid=1&id=17118
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо вкара Левски в глух коловоз
Двата тима топят съдията Кольо за грозно 0:0



Капитанът на Локомотив (Сф) Кристиян Добрев (вляво) и сътборникът му Дарко Савич за пореден са заклещили Валери ДомовчийскиЛевски продължи да тика титлата в ръцете на вечния си съперник ЦСКА с поредния си провал срещу по-сериозен съперник. Локомотив (Сф) стана поредният тим, който изяде точки на "сините" и ги вкара в глух коловоз седем дена преди мача им на "истината" с "армейците". В грозен двубой "червено-черните" и шампионите направиха мижаво 0:0 край Илиенци. Двата тима спукаха топката, ритаха се като коне, а накрая се хванаха и за гушите. Халфът на символичните домакини от "Надежда" Иво Иванов провокира в продължението Лусио Вагнер и двамата се сбутаха. Реферът Кольо Данев не се поколеба и им показа червени картони. За това ще си изпати здраво, защото и двата отбора скочиха срещу него с жалби. Освен картона на Иванов Локо претендират и за дузпа. При контра през второто полувреме Топузаков влезе с шпагат в пеналта на Джилас. Нападателят се строполи, но получи жълт картон за симулация. През първата част вратарите Урош Голубович и Георги Петков едва не заспаха. Шампионите тръгнаха като ужилени да търсят трите точки, но Локо ги спря със здрав бетон. Не помогна и новото попълнение Зе Суареш, който разочарова. Вратарят на Локо (Сф) Голубович пък стана герой в последните минути. Първо закотви топката на голлинията след удар с глава на Топузаков, а в 85-ата изби шут на Йовов. Агитката на "червено-черните" прие точката като победа и заформи заря с фойерверки пред входа за съблекалните. :lol: :lol:

ahahah
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахаха

хохохохо

бах я у зарята ... :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Нед 25 Ное, 2007 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера изиграх ме един добър мач ,но мисля че малко не ни достигна за да ги биеме.може би ако МАРЧО ИГРАЕШЕ щяхме да ги биеме. В последните 15 минути бяха мн изнервени УРОШ извади отбора за пореден път .
Последния път когато сме завършили равен с левски при същия резултат е било през 2005.А последната ни победа над тях е била през 1996 на 4 май на ст. на Славия .
ХОРЕОТО БЕШЕ МН ГОТИНО браво .
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Ное, 2007 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре пак.... :roll: :roll: :roll:

В Левски признаха за дузпата за Локо (Сф)
Пон, 2007-11-26 09:11


Старши-треньорът на Левски Станимир Стоилов призна, че съдията на дербито с Локо (Сф) Кольо Данев не е дал чиста дузпа за "железничарите", пише „Топспорт”.

Наставникът обаче има претенции и за нарушение срещу Боримиров в наказателното поле на Локомотив.

"Реферът спести много картони и пусна прекалено твърда игра. В последните мачове ни свирят съдии без самочувствие и увереност. Не смятам, че Кольо Данев е човек, който можеше да се справи с това дерби. Така беше и на мача ни в Благоевград. Опита се да свири, но тези двубои са на прекалено високо ниво за него", коментира Мъри Стоилов, след като вчера изгледа на спокойствие запис на срещата.

"Щом позволяваш футболистите да ти се качват на главата, значи си далеч от съдийството. Миналата година бяхме щастливи хора, защото всички си мислеха, че с международни рефери ще им е по-лесно срещу Левски. Използвахме тази ситуация, защото когато има международни съдии, играем европейски футбол. Печелехме лесно, както гостувания, така и дербитата, защото нямаше лежане, бавене и български хитринки", допълни Мъри.

"Част от играчите нямат характер. Телкийски пропусна за един миг да реши всичко. Затова някои играчи струват милиони, защото решават важните двубои за един момент", завърши наставникът на "сините".
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum