Стил на обличане
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 10:45    Заглавие: Стил на обличане Отговорете с цитат

В другия форум имаше подобна тема на Метъла,кой я разбрал,кой не осра се и толкова.
Значи са нема се права на некъв супер разбирач,но забелязвам някои ужасяващи тенденции в наща публика,ходи се на мач се едно имат физическо и даскала ше им пише нейзвинено ако не са по Ханзузи :twisted:
Както и да е ,не можем да повлияем на цялата публика,но поне ние да сме некъв пример,да сме на ниво 8)
Не е трудно,поне групата която сме да ходим с фанели на Бригадите(през лятото)иначе дънки,кецове,некъв изчистен суйчър,бейзболна шапка...
Нямам нищо против кежуъл културата,просто аз лично ше си остана УЛТРА до гроб.

НЕ СИ ПИШЕТЕ ИМЕНАТА НА КЛУБНИТЕ ФЛАНЕЛКИ(ГЕНАДИ,ЕВСТАТИ ИТ.Н.) ОТВРАТ :twisted:

ОСТАВЕТЕ ХАНЗУЗИТЕ ЗА ТИЧАНЕ В ПАРКА(НИЩО ЧЕ СА НА ЛОКОМОТИВ)
УВАЖАВАЙТЕ СЕБЕ СИ -ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ ДРУГИТЕ
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

дам хубаво е да се направи тема и тук за тва...ама тъпото е че тук аудиторията е 30 човека ... определено тряя да има промяна...особено при фенклуба...просто е супер селско и фенклубско...да се разхождат с тея анцузи...най голямата селяния...чесно казано по добре да сме си 20 човека ама нормални а не некви селяни семкажии...има си супер пичове...ама не моем да им се бъркаме в нещата...но нз как ще се процедира...тва може да изглежда че не е сериозен проблем ама е тъпо да няя некви норми
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 13:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично мисля че идеята е хубава! Но няма как да стане тва да се внуши на всички! Ако успеем поне за Бригадите да стане, пак ще е някакво началоSmileАудитория от 30- тия 30 ако го прихванат и го правят пак ще е нещоSmile
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа на фенклуба няма какво да им се сърдим. Просто на тях това си им е униформа, въпреки че е мегаселско и мега чичарско. Само че те така си виждат идентичността и това е. Ходи им говори за ултра и т.н.

А ние че можем да повлияем, можем. Най-малкото като даваме личен пример и съвети. Да не говорим че може тука да си направим в тази тема малка галерийка в стил "това да-това не" и да си даваме съвети за магазини цени и т.н.
Викам да почнем още от събота,а? :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Сеа на фенклуба няма какво да им се сърдим. Просто на тях това си им е униформа, въпреки че е мегаселско и мега чичарско. Само че те така си виждат идентичността и това е. Ходи им говори за ултра и т.н.

А ние че можем да повлияем, можем. Най-малкото като даваме личен пример и съвети. Да не говорим че може тука да си направим в тази тема малка галерийка в стил "това да-това не" и да си даваме съвети за магазини цени и т.н.
Викам да почнем още от събота,а? :P


винаги може ...само желание да има ... само да не стане тъпо и хората които се критикуват да го приемат лично ;) :roll: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Огромнио кур на наща агитка-щото ние себе си не моеме да оправиме,после другите,е че сичко се обръща на личностна основа-
"Аз тва направих","Аз онова направих"-тва ни е супер кусур...

Можем да повлияем за обличането и за сичко,всичко си от нас зависи,първо трее сме наясно със себе си...

И ДА ОСЪЗНАЕМ,ЧЕ КВОТО ПРАВИМ Е ДОБРОВОЛНО-НИКОЙ НЕ НИ КАРА :!: :!: :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Сеп, 2006 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми тва със зимането на личностна основа ни е мноо голям проблем за всичко. Просто не проявяваме "фенски професионализъм" така да се каже и затова стават дрязги за глупости.
Ама мисля че това рано или късно ще се надживее.. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека за мача с Фейнорд групата да сме облечени с черните фланелки на Бригадите(нови,стари се тая),
а който няма и другите фенове с червено-черно райе(НЕ С ХАНЦУЗИ)

ДА ПРИЛИЧАМЕ ПОНЕ ТОЯ МАЧ НА НЕЩО
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 10:21    Заглавие: Отговорете с цитат

съгласен съм ,но сега ен може баси да облече един фен 4ерната фанелка кат тя им е ОГРОМНА - демек на мене :P :P смешно ми стои
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
съгласен съм ,но сега ен може баси да облече един фен 4ерната фанелка кат тя им е ОГРОМНА - демек на мене :P :P смешно ми стои


еми тогава обличаш нещо червено-черно е е мноо сложно :wink: :wink: Smile само да не е Ханцунг
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
съгласен съм ,но сега ен може баси да облече един фен 4ерната фанелка кат тя им е ОГРОМНА - демек на мене :P :P смешно ми стои



И на мене ми е огромна :D Аз исках S, а не само че не ми е S-ka, ми е XL-ka :D Ама обличаме нещо др и готово 8)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 16:47    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
BaCaRdI написа:
съгласен съм ,но сега ен може баси да облече един фен 4ерната фанелка кат тя им е ОГРОМНА - демек на мене :P :P смешно ми стои



И на мене ми е огромна :D Аз исках S, а не само че не ми е S-ka, ми е XL-ka :D Ама обличаме нещо др и готово 8)



Ами загащващ я и нема да ти е толко огромна. Все пак отиваме на мач, а не на бал. :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
tsveteto написа:
BaCaRdI написа:
съгласен съм ,но сега ен може баси да облече един фен 4ерната фанелка кат тя им е ОГРОМНА - демек на мене :P :P смешно ми стои



И на мене ми е огромна :D Аз исках S, а не само че не ми е S-ka, ми е XL-ka :D Ама обличаме нещо др и готово 8)



Ами загащващ я и нема да ти е толко огромна. Все пак отиваме на мач, а не на бал. :lol:


Що да я загащвам бе :lol: Ще я ползвам кат рокличка! Пасва перфектно :lol:
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 23:36    Заглавие: Отговорете с цитат

tsveteto написа:
Що да я загащвам бе :lol: Ще я ползвам кат рокличка! Пасва перфектно :lol:


е тогава сички ше се бутат да седат на редовете ПОД тебе :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 16 Сеп, 2006 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Smetaite nekoi hora kolko sa zle.Rumburak iska vsi4ki koito patuvat da sas samoleta da sa s hancuzi.I pravi golqma agitaciq

Bojke,bojke pazi se evropo nie idvame
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum