Стил на обличане
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко брутално от твоя страна но наистина това е реалността :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 11:48    Заглавие: Отговорете с цитат

не виждам маратонките с червените връзки какво толкова лошо нещо са :?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат


А на тях личи ли им какви са?
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 14:37    Заглавие: Отговорете с цитат

parcaleste написа:
не виждам маратонките с червените връзки какво толкова лошо нещо са :?



Абе не са лошо ама с тия 7/8 гащички мноо се набиват на очи.

Андро, не се сърди ама това е само лично мнение. Да ти кажа аз не съм фен на кежуала и на тия на снимката ако не знаех кои са мога да каже че са някви типове на летище.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Андро, не се сърди ама това е само лично мнение. Да ти кажа аз не съм фен на кежуала и на тия на снимката ако не знаех кои са мога да каже че са някви типове на летище.... :roll:


Не се сърдя, просто малко странно се отнесе. Всеки си има виждания и преценява как да се облича. Ето например теб съм те виждал с класически кецове над глезена, които аз не бих носил но това не означава, че са неква селска, чалгарска или квато и да е изцепка. Просто хората са различни един от друг и харесват различни неща това ми е идеята.

П.С. За Casual и Ultras не ми се говори, камо ли с тебе дето ходиш на мачове сигурно преди да съм се родил.

П.С. 2 Най-омразното ми облекло е: боксьорски ботушки, дънки разпрани, изтъркани, избелени, с висящи конци и с навряни крачоли в ботушките. + суитчер De Puta Madre Cocaina (надписа изглежда задъжително като намацан с четка и блажна боя) И в добавка last but not least - кече с изрусени кичури, формата е трудно описуема ама се вижда често, сещаш се за какво ти говоря.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 16:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Andro_loko написа:


П.С. 2 Най-омразното ми облекло е: боксьорски ботушки, дънки разпрани, изтъркани, избелени, с висящи конци и с навряни крачоли в ботушките. + суитчер De Puta Madre Cocaina (надписа изглежда задъжително като намацан с четка и блажна боя) И в добавка last but not least - кече с изрусени кичури, формата е трудно описуема ама се вижда често, сещаш се за какво ти говоря.



Ето тука виждам че сме на едно мнение. 8) 8) 8) Иначе ти си спазваш ултра формата, само тоя път нещо си попаднал в полезрението на папараците :P :P :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

А утре да не взема пак да попадна в полезрението на папараците, като дойда с "работни дрехи"? Като написах работни дрехи и се сетих за Насо като дойде на един мач с един работен гащеризон, който беше бая изстрадал. Култов е нема да го забравя.

П.С. Кво бачка тоя човек, че така се цапа?
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 23 Сеп, 2006 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

сашо просто в такива подробности не вярвам че е нужно да влизаш ... дали ризката ще е карирана не вярвам че тва е проблем...че връзките му били червени... ха ...мислиш ли че някои ще си смени връзките на маратонките за да бъде ултрас...има мн по лоши случай ... по добре от най лошото да се почне...просто всеки да си ходи с 1но шалче черна фанелка...нещо което поне малко да е свързано с цветовете на локо сф ... не можеш толкова контрастно да променяш начина на облекло на някои ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе изпаднах малко в такава обстоятелственост, за да мога да обърна повече внимание на детайла. Много ясно че общата картинка е важна, ама картинката се изражда от детайла.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Са братле верно,
кой с кви връзки бил,кой бил със слип на лалета

Основата е друга,
Дънки
блуза
кецове,маратонки,

са като тръгнеш целата визия да им оправяш си еба майката...

а лошото е че нема никой да те разбере
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

А, Фреза, ти от немане кво да правиш ставаш вече на всяка манджа мерудия. Как мислиш съм го видял, ако не съм бил на мача? Аре престани да преебваш форума, било то умишлено или неумишлено.

По темата: Пилата си го е казал и аз мисля така. Баш влизането в детайлите е малко пресилено според мене в момента, тъй като имаме в момента доста по-драстични изкривявания (напр. Румбурак). Според мене целта трябва да е тези които сте членове на "Железни бригади" да си имате некво като униформа. Не супер строга ама примерно дънки, блуза (T-shirt, суитчер), кецове (маратонки, или некви обувки, но не официални), неква шапка (бейзболка, идиотка).
Като цяло по мои скромни наблюдения, тия които ни пука за правене на агитка и такива неща се обличаме горе-долу в тези рамки. Проблема е по-скоро с фен-клуба според мене, и треа некак си да ги отстраним от нас, щото по доста неща се различаваме, и начин на подкрепа и мислене и т.н. да не изпадам в подробности. Знаете за какво говоря.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Донекъде си мноо прав ама да ти кажа и сред наще има доста "недъгави" в това отношение. Така че на тези трябва да си се дудне нонстоп. А че от Фенклуба са си маса за обработване си е така.
Искате ли в неделя за мача със Спартак да направим една акция с листовки и плакати за стайлинга? Ей така за репетиция....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Искате ли в неделя за мача със Спартак да направим една акция с листовки и плакати за стайлинга?


Ами кажи какво си намислил, за да се обсъди. Иначе подхода го приемам треа да се бръмчи много яко и да се дава зор, щото ако няма никаква активност въпроса всичко ще си остане тука във форума, и няма да достигне до проблемните хора.
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 24 Сеп, 2006 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Фреза,мисли малко преди да напишеш нещо. :oops:
И разбери,че тва са форуми,където се четат от секва измет,куки,журналя,секви фенчета не с толкова добронамерени цели...

Спри да боравиш тук с имена,разказване на истории от шипковия храст.
забрави ми името,във фенските среди съм ПИлата-ясно ли ти е....


пс.сори за офтопика,ама ми писна на уя........... :twisted:

По темата:за съм да се предприеме нещо конкрретно по въпроса,щото верно нема смисъл да си пишеме ние тука,които знаят за кво стаа въпрос.
Според мен тряя се говори с тея хора и да им се обяснява,де да знам.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum