НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!!
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 17:17    Заглавие: НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!! Отговорете с цитат

Искам да информирам форумната общност, за един слух който чух миналата седмица. Не знам колко е достоверен, като се има предвид източника, а и още не е проверен по нашите канали, което не пречи да има парче истина. :? :shock:

КАЗАНО НАКРАТКО - ОТ ДОГОДИНА РЪКОВОДСТВОТО ИСКА ДА НАЛОЖИ НОВИ ЦЕНИ НА БИЛЕТИТЕ ЗА ДОМАКИНСКИТЕ МАЧОВЕ. СЪОТВЕНТО 8 ЛВ. ЗА "А" СЕКТОР И 5ЛВ. ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock:

Не знам от какво е продиктувано това, какви са доводите и дали е успокоение за членовете на двете организации, които ще си влизат на 2лв. по план, но искам да чуя и вашето мнение и да мислим евентуални мерки за противодействие, защото АКО това стане факт ще бъде пълен катаклизъм. :cry: :shock: :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 17:19    Заглавие: Отговорете с цитат

предлагам да направиме ПРОТЕСТ за това просто нема да има никфи хора освен ЖЕЛЕЗНИТЕ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста интересно то на цени от 3 и 2 лв ходат по нема и 500 човека па камоли на 8 :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 17:46    Заглавие: Re: НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!! Отговорете с цитат

Metala написа:
Не знам от какво е продиктувано това, какви са доводите и дали е успокоение за членовете на двете организации, които ще си влизат на 2лв. по план, но искам да чуя и вашето мнение и да мислим евентуални мерки за противодействие, защото АКО това стане факт ще бъде пълен катаклизъм. :cry: :shock: :(

АКО това стане, просто ще се увеличи членската маса на фенклуба... Със стотина-двеста човека, които ще дойдат на по 2-3 мача...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 17:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко пичове струва едно кино,некои ходил ли е скоро :?:

аз не съм де,но около 6 кинта,и салоните са пълни да гледат глупости.........

Локото ако играе як футбол(и да не играе се тая де) ше давам и 10 лв....с кеф ше ги давам,

кво са толко 5 лева :?:

Кво може да променим,нищо...а да ПРОТЕСТИ, ше кажат некои...уууууууу долууууууууу :lol:

срещи с ръководство,намиране на компромисен вариянт-3 лева урааа-революцията победи.......
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Пилааааааааааааааа,докога ще се примиряваме бе бате,нали за това сме на тва дередже!!!На тебе домакинството ако ти е 70 ст за градски транспорт,то на мен и Венци няма да ни е стотинки,така,че дори и 5 лв отгоре ни се виждат много,ако имах намерение за вбъдеще да идвам само за дербита и евротурнири нямаше да ми пука,щото 2-3 пъти в годината няма да ми пречи и 20 лв да е входа,но аз не искам да идвам само на дербитата,а не съм богаташче,което разполага с много пари,а напротив,квото искарам си плащам нета и другото за мачове,а Венци е съвсем друг случай,той има и семейство и не мое да прави като мене.Замисли се и за нас,макар и малкото фенове от далечната провинция,които нямаме акъл в главата и идваме на мачове. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

ААААааааааааа ама веднага революция веднагааааа :lol:

искахте пазарна икономика те ви сега,друго си беше при правешкия полуидиот :shock: :evil: боза от 0.06

Фреза ако дойдеш до стадиона винаги ама винаги ше влезнеш.вервай ми и 1 стинка да немаш :wink:

Естествено,че ше си кажеме думата(Плакатите) :wink: ,

така да изказвахме позиция и хляба кога дигнат цена немаше да имаме българите.........
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 20:07    Заглавие: Отговорете с цитат

амм по принцип пилата е прав , но при положение че има публика 1000 души средно на мач е смешно да се вдигат толкова

пс. не вярвам тва да е истина ... просто няма смисъл !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Метала пусна една партенка и всички се хванахте. Истината в тоя слуха е около нулата така че споко :!: Това са пълни глупости, а вие чак плакати почнахте да правите :shock:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Метала пусна една партенка и всички се хванахте. Истината в тоя слуха е около нулата така че споко :!: Това са пълни глупости, а вие чак плакати почнахте да правите :shock:
[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
I_against_I
Гост





МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 21:33    Заглавие: Отговорете с цитат

абсурдно е това да е истина.
те сега идват минимално хора, че иначе. :evil:
няма как да стане тожа колкото и да им се иска на тия евреи
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 22:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Метала пусна една партенка и всички се хванахте. Истината в тоя слуха е около нулата така че споко :!: Това са пълни глупости, а вие чак плакати почнахте да правите :shock:


А кои бехме ние

кои вие :?: :roll:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате, ние смее тия дето не се хванха, а вие сте тези дето допускате, че това е възможно :lol:
Иначе в другия предполагаем контекст, Пила, не толкова мнително всичките сме си ние [smilie=hiya.gif]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 07 Дек, 2006 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Бате, ние смее тия дето не се хванха, а вие сте тези дето допускате, че това е възможно :lol:


що па да не е? на малко ли малумия сме станали свидетели дюринг дъ иърз?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мисля , че това би се оправдало само ако стадиона се стегне и се обнови , стига сме искали да влезем за без пари на мач на любимия си отбор , а после да даем 10 кинта в Дай Дай или 10 кинта за такси за да отидем да гоним пички по Студетски гад ? Искаме да имаме добри играчи , готин стадион ,но ако меже без пари и кебапчета да раздават ? До кога българи все някой друг ще ни оправя счупения асансьор и изкъртената врата във хода ? Вдигането на цените ще подпомогне :
1. Отбора - 1000 човека по 5 лв - 5000 лв - 7 домакинства 35 000 лв.
пари които може да се дадат за всичко
2. Създаване на абонаментна политика - ако си фен купи си абонаментна карта , стани член на организациите подкрепящи Локомотив
3. Пренасочване на средства към школата
Никаде няма безплатен обяд за да получиш трябва да дадеш !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum