НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

То всичко много красиво и наистина едно кино е 6 кинта, ама на киното е топло и има пичета. А кой ще ти даде 5 кинта да мръзне на студа и да гледа Конеляно?!?! А се замислете! Аре ние дето сме хард ще даваме, ама другите. И сеа както покрай тоя евросъюз всички цени ще ударат тавана, я напраете сметка колко трудови хорица ще дават по 5лв. за мач? Еми на бат ви Момчил например ако иска да заведе целата фамилия на мач ще му дойде колкот да си плати кабелната или интернета. :shock:

Има истина в това и за 10-те лева за Дай-Дай ама да не забравяме че преди всичко нашата публика е най-бедната в София и най-овчата. Ако не друго цените ще им бъдат идеално оправдание, защо не идват на мач. То сега на 1лв. трудно качаваме до 500 човека посещаемос, а на 5 кинта 1000 не знам как ще станат.

А и ми е много интересно дали и другите клубове ще направят подобно покачване или наще отново ще са пионери с обратен знак? А за бази и школи да си говорим е повече от смешно. Това да го видя нема да го повярвам :shock: . Ако трябва да следваме логиката първо трябва да оправят базата а после да вдигат цените.

Чико мисля че следва да се обадиш на И.Т. да видиш дали има истина в тва щото треа да има яснота.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва за цените на билетите е 100% истина! Тези дето се съмняват се лъжат жестоко! това е самата истина! Иво Тонев е уведомил фенклуба за промяната от пролетта!!! :evil: Преди време ИТ беше казал, че има идеи как да се повиши посаещемостта на домакинските ни мачове!!! Е, супер идея нема що!!! Но пак ще сме си тия и по 0.20 лв и по 10.00лв да е билета!!! Проблема е че на много малко хора им дреме за подкрепа и за всичкор но така е било и едва ли ще има промяна скоро! Дано не съм прав!!!
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Джу, кой ти го каза тва?!?! И на каква база ще вдигат толкова много цената!??! Трябва да има някакво обяснение.... :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан от фенклуба ми е източника! А обяснение никой не ти дава! Решение тва е!!! Повече нищо незнам! Но пак ви казвам тва не болкатар лошото е че хората идват не да подкрепят а да си гледат мача, което ме изнервя и ме кара да седна и аз някъде нависоко в В сектор и де гледам и чопля семки!!!! Докога ще е така питам аз???
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Докат не умрат тия със старото мислене и не дойдат нови хора с ново!

Ама Стефан хич не е толко надежден източник. Аз докат не го чуя от И.Т. не го вервам....искам и да чуя мотивите де, щото може пък да има неква хитрина.... 8) :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 08 Дек, 2006 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Инфото не е само от Стефан, а и от Румен и Иван. Те са говорили с Тонев и наистина ще има увеличаване на цената на билетите. Ако ме питате мен, това са пълни простотии и това няма нито да увеличи посещаемостта, нито пък клуба ще забогатее, но мен никой не ме пита. Пак ще сме си същите хора на стадиона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 0:02    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
заповядайте на един красив стадион , много уютен в полите на витоша, разполагащ с най модерната спортна база в българия цената на билета там от край време е 3 лева , а за членовете на фен клуба само левче !

пс. ако наистина ви направят билета 5 лева това ще е голяма гавра , явно искат в софия да има само два отбора , ама нема да стане , ние сме упорити копелета , верно с малко мазохостични наклонности но все пак упорити , винаги верни на бялата , или червено черна идея !!!

бегай бе чифутинооооооооооооооооооооооооо :evil:
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 0:16    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
заповядайте на един красив стадион , много уютен в полите на витоша, разполагащ с най модерната спортна база в българия цената на билета там от край време е 3 лева , а за членовете на фен клуба само левче !

пс. ако наистина ви направят билета 5 лева това ще е голяма гавра , явно искат в софия да има само два отбора , ама нема да стане , ние сме упорити копелета , верно с малко мазохостични наклонности но все пак упорити , винаги верни на бялата , или червено черна идея !!!


Ще дойдем бате,първо вие ще ни дойдете де.Ако при следващото ни идване видим и победа,ще сме още по-доволни. 8) 8) 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ти да не си некъф даскал по литература че си се загрижил за езиковата ми култура. Айде бегаи си към европейската оффча мисъл и си гледай китни пейзажи от автогари и буренясали паркове... :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
пс. прави ми впечатление че езиковата култура на повечето участници в този форум е плачевна

на където
не ги познавам много добре, но все пак
интелигентни физиономии, а не на
прави ми впечатление, че езиковата култура
вашияТ неформален лидер
металист, като интелектуално извисен над останалите, следва
ще падмене
не играеме
тази съдийска подкрепа, която получавате, не виждам какво можем да постигнем

:roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 18:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Женя, защо отваряш очите на този юнак от "европейските квартали", като му даваш безплатни уроци по граматика??? То бива, бива мазохизъм от твоя страна, ама чак пък такова внимание??? :wink: [smilie=gt-happyup.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Нед 10 Дек, 2006 19:43    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
вярно е това за парка , много е занемарен , но това е работа на общината не на футболния клуб , а тази афтогара че не и е там мястото е ясно на всички , но подари същите причини няма промяна


Кротко, малкия, че вече те надуших!
Стой мирно, защото много скоро няма да може да се радваш на този форум!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
ще дойда бе пич , ще гостувам на стадиона в надежда , на който съм бил само на един рок концерт и беше ужасно , кал , ламарина , на където и да погледнеш лунни пейзажи , аз тия гета надежда , люлин , обеля принципно не ги познавам много добре но все пак и там живеят хора , а вие като дойдете на нашия стадион и европа се открива пред вас Smile , красота , пейзажи , интелигентни физиономии а не на закоравели алкохолици и жепейски работници , но какво да се прави съдби......

пс. прави ми впечатление че езиковата култура на повечето участници в този форум е плачевна , вашия неформален лидер металист, като интелектуално извисен над останалите следва да обърне Фнимание Smile , ще се радвам да водим цивилизовани разговори и да не нарушаваме добрия тон Smile , а иначе за мача с вас на ваш терен най вероятно ще падмене , в последно време не играеме сполучливо на този стадион , а и ако продължи тази съдийска подкрепа която получавате не виждам какво можем да постигнем , айде !




Я СИ ЕБИ ПИЧКАТА МАМИНА БЕ МИРИЗЛИВ БОКЛУК,КОЙ ГО ЕБЕ ЗА ТЪПОТО ТИ МНЕНИЕ,
НЕ СМЕ МОГЛИ ДА ПИШЕМЕ,ДЕЕБА И КОМПЛЕКСАРИТЕ.ДОШЪЛ ДА СЕ ЗАЯЖДА ПА ИСКА 'ДОБЪР ТОН".ШИБАНИЯ ЧИФУТСКИ ОТБОР НИЕ НА КУРА И МИРИЗЛИВИТЕ МУ ФЕНОВЕ

АЙДЕ БАНВАЙТЕ ГО ТОЯ :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 18:35    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
ще дойда бе пич , ще гостувам на стадиона в надежда , на който съм бил само на един рок концерт и беше ужасно , кал , ламарина , на където и да погледнеш лунни пейзажи , аз тия гета надежда , люлин , обеля принципно не ги познавам много добре но все пак и там живеят хора , а вие като дойдете на нашия стадион и европа се открива пред вас Smile , красота , пейзажи , интелигентни физиономии а не на закоравели алкохолици и жепейски работници , но какво да се прави съдби......

пс. прави ми впечатление че езиковата култура на повечето участници в този форум е плачевна , вашия неформален лидер металист, като интелектуално извисен над останалите следва да обърне Фнимание Smile , ще се радвам да водим цивилизовани разговори и да не нарушаваме добрия тон Smile , а иначе за мача с вас на ваш терен най вероятно ще падмене , в последно време не играеме сполучливо на този стадион , а и ако продължи тази съдийска подкрепа която получавате не виждам какво можем да постигнем , айде !


След тва мнение кво да коментирам с тебе бе убитак,

езиковата ни култура е ниска

аиде еби си майката :twisted:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
ще дойда бе пич , ще гостувам на стадиона в надежда , на който съм бил само на един рок концерт и беше ужасно , кал , ламарина , на където и да погледнеш лунни пейзажи , аз тия гета надежда , люлин , обеля принципно не ги познавам много добре но все пак и там живеят хора , а вие като дойдете на нашия стадион и европа се открива пред вас Smile , красота , пейзажи , интелигентни физиономии а не на закоравели алкохолици и жепейски работници , но какво да се прави съдби......

пс. прави ми впечатление че езиковата култура на повечето участници в този форум е плачевна , вашия неформален лидер металист, като интелектуално извисен над останалите следва да обърне Фнимание Smile , ще се радвам да водим цивилизовани разговори и да не нарушаваме добрия тон Smile , а иначе за мача с вас на ваш терен най вероятно ще падмене , в последно време не играеме сполучливо на този стадион , а и ако продължи тази съдийска подкрепа която получавате не виждам какво можем да постигнем , айде !


Абе брато ти явно си некав 10-годишен пикльо дето ходи само с тате на мач или си некав "хакер" дето не излиза от къщи и не познава София.Аре погледни си паважените улици в квартала и стадиона с пейки и тогаа ми говори за гета
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum