НАСТАВАТ ГОДИНИ ДА СЕ ЕБАТ РОДНИНИ!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

SSFC написа:
факт че не познавам надежда , аз не пазарувам от илиянци ! , люлин също ми е доста непознат , вобще тая част на софия , иначе съм завършил руската гимназия предполагам знаете къде се намира , винаги съм учил в центъра , за мачове на левски в шампионската лига имаше много конфузни ситуации фенове не знаеха как да стигнат до националния стадион и се лутаха по аксаков и шишман като гламави , иначе приятели сравнете цените на имотите в надежда и княжево , красно село , и вобще целия район в полите на витоша ! преди време бях канен на купон в надежда , събрахме се една тайфа , хванахме еденицата от пазара иван вазов и до шератон в трамвая имаше що годе нормални физиономии на интелигентни хора , след лъвов мост и централна гара стана страшно , такива оскотели хора , и младежи демонстриращ чалга културата , общо взето надежда си е гето , а и локо софия се свързва предимно с този квартал , предполагам че разговарям с надежденци и за това не ме учудва злобата която сипете по мой адрес , слависти има в цяла софия а феновете на славия са на най високо ниво в социалната йерархия в българия , адвокати видни столични лекари , певци - не чалгаджии , данчо караджов , васил петров , група спринт , боян биолчев - ректор на алма матер , васил найденов , и още много други , ние наистина ви гледаме отвисоко а аз искрено се забвлявам с вашето невежество и първосигнална ракция ! дерзайте фенове железничари !

Така като гледам постовете ти ти явно не си от тези фенове,дано да са еденични бройки тези като теб и наистина другите да се интелигентни хора
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Blago
Гост





МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ол прав е. Видни хора на по 100 лета Smile Сега е зимен сезон повечето бели фенове са болни от грип и моля не ги закачайте!
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате като ти е толкова хубав квартала що не излезеш да се поразходиш малко на "чист" въздух ами седиш тука и ръсиш бисери?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Я ГО ТРИЙТЕ ТОЯ БОКЛУК ЕВРЕЙСКИ ЧЕ МЕ ИЗНЕРВЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

JOPETO написа:
Я ГО ТРИЙТЕ ТОЯ БОКЛУК ЕВРЕЙСКИ ЧЕ МЕ ИЗНЕРВЯ


Тоя вече няма да пише по форума с този ник!
Тъпо, заядливо копеле ще си остане...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
JOPETO написа:
Я ГО ТРИЙТЕ ТОЯ БОКЛУК ЕВРЕЙСКИ ЧЕ МЕ ИЗНЕРВЯ


Тоя вече няма да пише по форума с този ник!
Тъпо, заядливо копеле ще си остане...

браво :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Дек, 2006 23:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Еййййй що го махнахте тоя творец на благата бе?!? :lol: Анализът му на пазарните тенденции в недвижимите имоти и парцели в София беше достоен за "Economist". А ако Васко Кеца го фане да го клеца и група "спринт" не може да го спаси. :lol:

Но да се върнем към темата. Днеска си мислих че с новия ценови ад който ни чака след Нова година, дори и след повишението на цените мачовете в един момент могат да се окажат едно от малкото достъпни удоволствия за младежта. Щото кръчмите и дискотеките ще станат непосилно скъпи, киното ще скочи, а с лицензите, проверки и т.н. простотии и гейм клубовете ще станат лукс. Така че може би трябва да се позамислим дали палачинката няма да се обърне.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Дек, 2006 10:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Коментарите просто са излишни:

:lol: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Време е да се върнем отново по темата. Последно разбрах че наистина се готви драстично увеличение на билетите, но то май няма да е шоково, а стапаловидно.
Сега от пролетта ще бъде май само левче увеличението на билета, а от новия сезон ще си ебе мамата с вече споменатите цени. Доколкото ми стана ясно цялата работа е част от някаква крива кампания за увеличаване посещаемостта на мачовете и увеличаване членската маса на организираните фенове - сиреч фенклуба. Акция в тази посока е например че всички деца от школата ще са задълже да идват на всеки мач и то във "В" сектор или пък преди всеки домакински мач ще има представяне на някоя формация на ДЮШ, награждаване на най-проспериращ играч и т.н. С това се целяло да дойдат родители, приятели и роднини на играчите... :lol: :lol: :P

Ако ме питате мен цялото нещо вместо да изпише вежди ще избоде очи, защото никой в нашия клуб халхабер си няма идея как се прави PR или акции за привличане на публика. В този смисъл си мисля че не е зле да се видим с И.Т. и да го посъветваме малко.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Време е да се върнем отново по темата. Последно разбрах че наистина се готви драстично увеличение на билетите, но то май няма да е шоково, а стапаловидно.
Сега от пролетта ще бъде май само левче увеличението на билета, а от новия сезон ще си ебе мамата с вече споменатите цени. Доколкото ми стана ясно цялата работа е част от някаква крива кампания за увеличаване посещаемостта на мачовете и увеличаване членската маса на организираните фенове - сиреч фенклуба. Акция в тази посока е например че всички деца от школата ще са задълже да идват на всеки мач и то във "В" сектор или пък преди всеки домакински мач ще има представяне на някоя формация на ДЮШ, награждаване на най-проспериращ играч и т.н. С това се целяло да дойдат родители, приятели и роднини на играчите... :lol: :lol: :P

Ако ме питате мен цялото нещо вместо да изпише вежди ще избоде очи, защото никой в нашия клуб халхабер си няма идея как се прави PR или акции за привличане на публика. В този смисъл си мисля че не е зле да се видим с И.Т. и да го посъветваме малко.... :roll:


В тая тематика искам да вмъкна: И аз съм на мнение, че подходите за привличане на публика и правене на реклама са обсолютно мега зле! Нека да избереме 1-2 макс 3 и да обсъдиме предварително теорията за нас и чак тогава да се ходи при И.Т. с конкретно предложение.
Не съм завършил маркетинг, но мога да кажа, че съм виждал някои закономерности в бизнеса.
Това нещо не е задължително (за тези 3 мата) да става по някакъв организиран начин. По-скоро в неангажираща обстановка тези хора да седнат и да спретнат малко стратегията. После тези, които са говорящите с ръководството да им разкажат малко повече!

Какво ще кажете за това предложение!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

То за тая работа не ти треа више. Просто малко погледни другите какво правят и се набива на очи. Аз съм много за, да се избистрят нашите съвети и да ги дадем. Но не вервам некой да ги чуе.... :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахахахах "Увеличението няма да е шоково ,а стъпаловидно" :lol: :lol:
Ти направо си готов за министЕр на евроинтеграцията,направо си нашенската Меглена Кунева :lol:

По темата,в ловяч от край време обикалят училищата и зарибяват деца да ходат на мачове и ефекта им не е лош,тея глъфяци верно немат хард фенове,но поне имат чаветии да викнат литяяяякс...
може да опита с училищата в района,това са 3 големи квартала....

Идеята на Радо не е лоша,но за лекторски ше им зема мноо скъпо,па и те са кухи тикви нема да ме разберат :P
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

на мнение съм,че идеята за привличане на повече публика не е лоша...трябва да се опита.За Ловеч кво да ви кажа там живеят 10 000 души и посещаемостта на мачовете е нормално да е 500-100 души...което си е 1/10 от населението + околните села.
Така,че ако почнат да идват и децата от школата,родители и т.н. не е лоша...тва с някакви залагалки ала-бала преди и след мач е сполучливо...За цените на билетите ако се повишат с 2-3 лв е нормално,ами то на наште кавали от Спартак в Б-група билетите са 2 лв :shock: Споделям и мнението,че влизането в ЕС и вдигането на цените на кина,дискотеки и др.ще доведе хората на стадионите и това ще има пол.ефект върху посещенията на мачовете.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ни ебат роднини а ПЕЧАЛБАРИ И ПРЕСТЪПНИЦИ,които затриват и държавата и всичко в нея.Дали НЯКОЙ ВИШЕСТОЯЩ ще има доблестта да излезе и да каже ЗАЩОаджеба ще се вдигат билетите???? :?: :evil: Кое го диктува...?Какво ще се ПОДОБРИ И ПРОМЕНИ ...?Или чуха ЕС и айде юрушшшшшшш да скачаме всичко а ?Днеска слушам по радиото че ония КАПУТИ В ПАРЛАМЕНТА си гласували увеличение на АКЦИЗА за ГОРИВАТА.Т.е. масовите такива ЩЕ СКОЧАТ С 12-15 СТОТИНКИ за 1л.И то БЕЗ ДА СА ПРИТИСНАТИ ОТ БРЮКСЕЛ ????? :twisted: :evil: :twisted: Нали се сещате, че това ще повлече скок на всичко след себе си......А някой да спомена за увеличение на ЗАПЛАТИТЕ ???Тишинааааааааааа....Говорителят призова да се обгради парламента и да се търси сметка от НАРОДНИТЕ ИЗБРАННИЦИ за поредното им предателство.А да видим колко ще отидат и ще си търсят правата.Докато сме оце ще ни стрижат т,ва е !!! :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Чет 14 Дек, 2006 14:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Ако ме питате мен цялото нещо вместо да изпише вежди ще избоде очи, защото никой в нашия клуб халхабер си няма идея как се прави PR или акции за привличане на публика.

Мен пък ако питате, по-добре е да се прави нещо, вместо нищо да не прави... :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum