Локо Пд-Локо Сф-01.03.08 15ч при ЗАКРИТИ ВРАТИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 04 Мар, 2008 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

да правят вятър синьо-червената журналя нещо страх май започва да ги тресе. Едни че пак ще правят пролетно осиране, а другите ги е страх да се огледат в огледалото. Локо (Пд) са симпатичен отбор, но с тези момчета толкова рано им е.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 04 Мар, 2008 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не виждам къде е проблема ... нека си мислят че е купен ...

3 точки са за нас , нали ... проблем НЯМА ! Smile))
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тоя хамстер пак некъв друг мач е гледал. Щеше да ми е интересно ако не дай си Боже бяхме паднали да видим какви щеше да ги говори. Наистина играхме страшно слабо, особено в центъра и адски беззъбо в нападание. Добре че направихме две атаки и вкарахме два гола иначе зле. И вземете спрете да храните Димо, че ако не е той не знам кой ще показва техника.

Каквото било, било. Важна е победата и че дръпнахме на евреите и скъсихме на чорбата. Но мерки трябва да се вземат. :?


Пак да кажа-от хора като Метала, с инетлектуален капацитет на нощно гърне, трудно можеш да чуеш нещо умно!!! Типичен пример-поста му. Но няма да се занимавам с Металиците от Лясковец....ЗА МАЧА СЪС СМЪРФОВЕТЕ: Вижте, аз винаги съм бил критичен и взискателен към отбора, НО за мен в мача се видя дух и желание. Това е много важно. Не съм съгласен, че отбора е играл слабо. За мен тези момчета играха според възможностите си-какво искаме от Рендето, Стефан и Диян-те отдавна не са за този отбор, НО се постараха и играха колкото могат!!! Много голям оптимист съм за този сезон-дори мисля, че ще станем Шампиони!!!!! Мисля, че Чорбата ще умрат и пак презпоследния кръг на Герена ще се решава титлата между нас и Говедата!!! За Коилов съм съгласен-вече издиша момчето-яко брак и т.н. За мен мача имаше две лица: 1-то полувреме много зле, НО второто полувреме-се заигра умно, с едно докосване и ЯКА борба за първа топка!!! САМО ЛОКО!!! :lol:
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Хамлет, ти кой мач си гледал??? Защото си мисля, че си гледал някой друг мач, та толкова да възхваляваш Димо, Джилас и Марчо!!! Единствено си прав за защитата, ама там без Професора и с Рендето, нещата не могат да изглеждат по различно!!! Иначе за самият мач - важни са трите точки!!!АРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЛООКОООООООО НАПРЕД, НИЕ СМЕ СЪС ТЕБ!!!!!
Всички на мача с Морето!!! :lol: :lol: :lol:


ЗА мен и Джилас и Димо и Марчо бяха най-добрите. Самият факт, че Джилас по двама го пазеха, позволи на Зоран да им отпори на смърфовете втория гол. Гледай записа и ще видиш. Джилас е мн-добър център нападател. Димо беше просто перфектен-гол, отнемания и добри разигравания. За Марчо-какво да говоря-само корнерите да бие ни стига-за мен това е изключитилен футболист!!!! Не трябва да сме супер критични-имайте предвид, че това е първи мач и не игра цялата титулярна защита. Момчетата добре се справиха, А СМЪРФОВЕТЕ са много тегави домакини-и това трябва да се оцени!!! Разбира се играта търпи доста критика, НО играта не беше по-лоша от играта на отбора от първия полусезон...даже според мен в нападение за мен някак имаше вариативност....
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко почна да ме дразни жалъкия плач на пловдивските колеги от Лаута. Купен мач, уреден, незнам си какво - а от километри се вижда, че те просто нямат отбор, който може да се мери с Локомотив София в момента. Вместо да си гледат в паничката и да видят собствените си слабостти търсят под вола теле. Х с Пирин у дома е нормално и няма проблем, ама да те бие третия в първенството е невъзможно :roll: и има задължително конспирация :shock:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Малко почна да ме дразни жалъкия плач на пловдивските колеги от Лаута. Купен мач, уреден, незнам си какво - а от километри се вижда, че те просто нямат отбор, който може да се мери с Локомотив София в момента. Вместо да си гледат в паничката и да видят собствените си слабостти търсят под вола теле. Х с Пирин у дома е нормално и няма проблем, ама да те бие третия в първенството е невъзможно :roll: и има задължително конспирация :shock:


X с пирин беше на закрити врати
Реванша ни срещу вас може да е за купата на Лаута тогава ще видим кой няма отбор
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
Black&Red or DEAD написа:
Малко почна да ме дразни жалъкия плач на пловдивските колеги от Лаута. Купен мач, уреден, незнам си какво - а от километри се вижда, че те просто нямат отбор, който може да се мери с Локомотив София в момента. Вместо да си гледат в паничката и да видят собствените си слабостти търсят под вола теле. Х с Пирин у дома е нормално и няма проблем, ама да те бие третия в първенството е невъзможно :roll: и има задължително конспирация :shock:


X с пирин беше на закрити врати
Реванша ни срещу вас може да е за купата на Лаута тогава ще видим кой няма отбор


Хубаво е, че си вярваш.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Casual написа:
Black&Red or DEAD написа:
Малко почна да ме дразни жалъкия плач на пловдивските колеги от Лаута. Купен мач, уреден, незнам си какво - а от километри се вижда, че те просто нямат отбор, който може да се мери с Локомотив София в момента. Вместо да си гледат в паничката и да видят собствените си слабостти търсят под вола теле. Х с Пирин у дома е нормално и няма проблем, ама да те бие третия в първенството е невъзможно :roll: и има задължително конспирация :shock:


X с пирин беше на закрити врати
Реванша ни срещу вас може да е за купата на Лаута тогава ще видим кой няма отбор


е задълже тряя да е на Лаута че да стане нещо Smile

иначе ... първото полувреме ич не мислех че не могат да бият 3тия в класирането Smile

успех !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Майна Casual, що все се заяждате с нас, не знам??? Какви конспирации, какви уговорки, кви 5 лева??? Миналата година пак ревахте, то не беше Бонбонев, то не беше кума ли, кумеца ли Узунов / най-ВЕЛИКИЯТ БГ съдия за всички времена :roll: :shock: :twisted: /!!! А бе гледайте си вашата паница, никой не ви плюе и закача!!! Когато бяхте по-добри и ни биехте преди 3-4 години - тогава нямаше проблем и ние си траехме, щото виждахме колко сме трагични. Ама сега вие рев до небесата!!! Погледнете собствения си двор и вижте, че при вас нещо не е на ред, щом една ваша резерва /Р.Горанов/ беше най-добрият на терена, а не му се дава шанс??? Ето това трябва да се питате, а не да ни коментирате какви питиета да пием!!! :lol: :lol: :lol:
Все пак ви желая успех по-нататък!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 14:23    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Майна Casual, що все се заяждате с нас, не знам??? Какви конспирации, какви уговорки, кви 5 лева??? Миналата година пак ревахте, то не беше Бонбонев, то не беше кума ли, кумеца ли Узунов / най-ВЕЛИКИЯТ БГ съдия за всички времена :roll: :shock: :twisted: /!!! А бе гледайте си вашата паница, никой не ви плюе и закача!!! Когато бяхте по-добри и ни биехте преди 3-4 години - тогава нямаше проблем и ние си траехме, щото виждахме колко сме трагични. Ама сега вие рев до небесата!!! Погледнете собствения си двор и вижте, че при вас нещо не е на ред, щом една ваша резерва /Р.Горанов/ беше най-добрият на терена, а не му се дава шанс??? Ето това трябва да се питате, а не да ни коментирате какви питиета да пием!!! :lol: :lol: :lol:
Все пак ви желая успех по-нататък!!!


а къде чухте/ видяхте че пича претендира че мачът е купен и тн ?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MagicMist
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Умни постове на фен53 и хамлет.... Благодаря ви, за което!!! За мен тоя мач не беше купен, при положение, че Горанов уцели греда при 2:1 и общо взето ни натискаха накрая- гола им висеше на косъм... Също така, нека се има предвид, че вкарахме 2 много красиви и трудни гола, които не бяха въобще плод на грешки, а си бяха хубави отигравания-не воже да се търси конспирация тук. А, като прибавим картоните и контузиите-замислете се, че мача си беше по-борбен от повечето в А група... Надявам се, че ще задържим Урош, а като играят Лино, Джаферович, Савич, Добрев и дай боже бандаловски, ще подменим Орачев, Жоро Марков, Деян Дончев и защитата ни ще изглежда мн добре. Имаме нужда от халф и нападател, особено ако дадем Марчо лятото... Иначе съм обнадежден от играта на Балдо и Джилас... Чакам и Златински да покаже, че е голям талант. Имаме добър отбор и най-важното е да поддържаме атмосферата добра, другото само ще дойде, имайки предвид напрежението при чорбетата и факта, че говедата си продадоха 6-7 от най-добрите играчи...
Върнете се в началото
Casual
Гост





МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

MagicMist написа:
Умни постове на фен53 и хамлет.... Благодаря ви, за което!!! За мен тоя мач не беше купен, при положение, че Горанов уцели греда при 2:1 и общо взето ни натискаха накрая- гола им висеше на косъм... Също така, нека се има предвид, че вкарахме 2 много красиви и трудни гола, които не бяха въобще плод на грешки, а си бяха хубави отигравания-не воже да се търси конспирация тук. А, като прибавим картоните и контузиите-замислете се, че мача си беше по-борбен от повечето в А група... Надявам се, че ще задържим Урош, а като играят Лино, Джаферович, Савич, Добрев и дай боже бандаловски, ще подменим Орачев, Жоро Марков, Деян Дончев и защитата ни ще изглежда мн добре. Имаме нужда от халф и нападател, особено ако дадем Марчо лятото... Иначе съм обнадежден от играта на Балдо и Джилас... Чакам и Златински да покаже, че е голям талант. Имаме добър отбор и най-важното е да поддържаме атмосферата добра, другото само ще дойде, имайки предвид напрежението при чорбетата и факта, че говедата си продадоха 6-7 от най-добрите играчи...


АТАНАС УЗУНОВ ПОДАДЕ ОСТАВКА ОТ ЛОКОМОТИВ ПД
Веско Вълчев 6 март 2008 14:57

Генералният секретар на Локомотив Пд Атанас Узунов подаде оставка. От ръководството на клуба потвърдиха за Гонг, че оставката е била приета.

„Вярно е, че Узунов си подаде оставката. Тя му бе приета. Причината е несходство в характерите. Няма да назначаваме негов заместник”, каза Галя Топалова пред Гонг

кво ще кажеш за това ?
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 15:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ще подаде,то тая вашта президентка не знае топката кръгла ли е или правоъгълна....ама рев,та рев....продаден бил мача!!!!Всичката история идва от един вестник спонсориран от един селтик от Микре :twisted: :twisted: дето най-купува мачовете

Локо (Сф) със свой рефер срещу Черно мореЛюбимият на Локо (Сф) рефер Ахмед Ахмед ще свири мача на "червено-черните" с Черно море от 17-ия кръг. При този съдия "железничарите" са почти безгрешни и от 9 срещи имат 8 победи и само едно реми, съобщава "Меридиан Мач". За последно бургазлията свири на Локо (Сф) точно преди година. Тогава тимът на Стефан Грозданов победи Вихрен с 1:0. След мача собственикът на клуба от Сандански - Константин Динев, запита риторично пред медиите вътрешния министър Румен Петков дали може да набие съдията. Повод за недоволството на Динев беше победното попадение на "железничарите". То падна след много спорна ситуация, при която останаха съмнения за фаул на Цветан Генков срещу вратаря Шейтанов. В началото на миналото първенство и от Смолян пропищяха от действията на Ахмед. На мача Родопа-Локо (0:2) при 0:1 домакините претендираха за неотсъдена дузпа в тяхна полза. Вместо това бургазлията санкционира с жълт картон за симулация техния играч Костадин Дяков. Единственият частичен неуспех на Локо Сф при Ахмед Ахмед е в Стара Загора преди година и половина срещу Берое (2:2). Тогава той дори отмени гол на Цветан Генков за фаул в атака. Същият съдия свири и едно "железничарско дерби" между столичния и пловдивския Локомотив, което червено-черните спечелиха с 4:2. Тогава Ахмед даде дузпа за Локо (Сф), която Малин Орачев реализира, а десетина минути преди края реферът изгони Краси Димитров от гостите.

еее чети за следващата ни победа кой ще е виновен.....ако искаш така до края ще ти ги изредя :lol: :lol: Само,че в Европа рекорда ни от 8 мача без загуба е благодарение на Мишел Платини...щото е французин ,а Гигов има бизнесвръзки във Франция.....Кво да ти кажа сега подготвя нещата след две години да вземем ШЛ :lol: :lol: :lol: съдии,президенти на клубове,футболни централи всичко работи за Локо София......Тва е да го духат всички :twisted: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Unbreakable



Регистриран на: 08 Сеп 2007
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Кой продаде мача и защо?
06.03.2008
7 дни спорт
Футбол България

Започна се от първия пролетен кръг. Вратарят на Вихрен Георги Шейтанов умишлено сгрешил, за да може Левски да бие. Локо (Пд) полегнал пред адаша от София. Белите от Славия пък пуснали гювеч на Берое. Или обратното - не се разбра.

Оказа се, че българинът е чакал три месеца без футбол, за да отприщи фантазията си за световната конспирация. Доказателства няма, само слухове и параноя. Всичко се изчерпва c въпроса - кой продава и още по-важно защо го прави?

Всъщност вместо да си блъскат главата в разплитане на загадката, ръководители, треньори, футболисти и фенове е най-добре да погледнат в собствения си двор. Явно паузата въпреки рекордните 3 месеца се е оказала недостатъчна, за да бъдат научени футболистите да предложат по-сносна продукция.

И не е необходимо да се обяснява слабостта на Левски, Локо (Пд) или Вихрен със задкулисни игри.

Как се урежда мач в България? Предлагани са всякакви варианти - президентите се договарят, хващат се играчи на другия тим, рефери и какво ли още не. Нима ако Георги Шейтанов е "хванат", треньорът Филип Филипов и шефът Коко Динев няма как да разберат? Дрън-дрън. Няма как да стане и това го знаят и животните в зоопарка. Ако президенти и треньори не са наясно какво става в собствения им клуб, значи нямат място във футбола.

И защо борещият се със зъби и нокти да не изпадне Вихрен ще пуска на Левски? Абсурд. Какво чудно има в това, че Локо (Пд) губи от прогресиращия Локо (Сф)? Тимът е падал на Лаута от далеч по-скромни отбори.

За мача в Стара Загора пък е направо лудост да се търси под вола теле. Там изравнителното попадение за Славия падна в последната минута на продължението. Ако Коприваров бе пропуснал, нима реферът щеше да позволи да се играе до гол. Всъщност как трябваше да завърши двубоят под Аязмото, за да няма съмнения? При победа на Берое белите щяха да бъдат обвинени, че са продали, при равен - договорката е между двата клуба, а при загуба на домакините Венци Стефанов е купил мача.

За съжаление добре подхранваните слухове и скандали за покупко-продажби се генерират с особена охота от някои медии. От това обаче футболът изобщо не печели.

Мисля, че тази статия отговаря много добре на всичките писания за конспирации... :wink: :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци, евалла за поста!!! :lol: :lol: :lol: Просто не трябва да обръщаме внимание на плюнките по наш адрес, а да си решаваме нашите неща!!! Ако и сега пак сме в турнирите на Европа, тогава ще заподозрят и САЩ, Косово, Русия, Китай и ООН, където сме с най-големите връзки!!! Абе, да го духат всички зложелатели на Локо Сф!!!
Рачме, извинявай, ама аз много съм се объркал и съм помислил,че Casual е фен на братчедите от Локо Пд!!! Още повече, че съм го заподозрял в съмнение, относно мача Локо Пд - Локо Сф!!! Още един път огромни извинения!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum