Локо(Сф)-Черно море-08.03.08 събота 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Съб 08 Мар, 2008 23:58    Заглавие: Отговорете с цитат

честита победа :D
измъчих ме се ,но все пак бих ме....мн изнервящ мач беше...
публиката беше добре ,но можеше и повече... :lol:
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако някой има снимки от мача вчера, нека да прати за сайта Smile
Върнете се в началото
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

честита победа и от мен .
гена , защо те немаше бре ?
носех ти подарака .в дупницца ще идваш ли ?
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Медал, бях на работа и беше невъзможно да се измъкна. В Дупница съм на линия!!! Докторе, оти записа УНГ, а не нещо по сърцето, бре??? Още два-три такива мача и ще ме търсите в Енергото!!! Недейте така бе момчета, айде един път поне да си догледаме спокойно мача при 2-3 гола разлика за нас!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Медал, бях на работа и беше невъзможно да се измъкна. В Дупница съм на линия!!! Докторе, оти записа УНГ, а не нещо по сърцето, бре??? Още два-три такива мача и ще ме търсите в Енергото!!! Недейте така бе момчета, айде един път поне да си догледаме спокойно мача при 2-3 гола разлика за нас!!! :lol: :lol: :lol:

добре тогава подарака ще ти го взема на дупница а ти искаш ли след мача да отидеме на сапарева баня ?
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще видим, но засега съм много навит!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 09 Мар, 2008 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

гледаите спортен свят по нова ... след рекламите за нас ще дават ... за тея които не са гледали ! Smile

иначе - http://sportal.bg/video.php?video_id=4896
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Medala написа:
хамлет ,
що се не цаниш за мозък на ръководството а ?
и да мислиш вместо тех а ?


Не мое да ми платят заплатата, баце.... :D Не могат да си ме позволят....
Върнете се в началото
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Хамлет, ще гласувам за теб за главен мениджър на ПФК"Локомотив Сф"!!! Голям разбирач си, признавам те!!! :lol: :lol: :lol:


Нема смисъл, брат...Vаз само си казвам мнението, а хората, които разбират от футбол, както ще видиш се съгласяват с мен. С горните постове за Джилас не съм съгласен-подвижен и разумен, влече по двама....и отваря пространства!!! За мен Джилас е добър. Цоко свърши!
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

hamlet написа:
fen53 написа:
Хамлет, ще гласувам за теб за главен мениджър на ПФК"Локомотив Сф"!!! Голям разбирач си, признавам те!!! :lol: :lol: :lol:


Нема смисъл, брат...Vаз само си казвам мнението, а хората, които разбират от футбол, както ще видиш се съгласяват с мен. С горните постове за Джилас не съм съгласен-подвижен и разумен, влече по двама....и отваря пространства!!! За мен Джилас е добър. Цоко свърши!


Джилас има данни да стане футболист, но явно с него не е работено както трябва(когато е трябвало). За мен лично, освен физика това момче няма какво да покаже. Трябва ни сериозно попълнение в нападение, щото иначе лошо. А Цоко е мъжкар и има място в отбора!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
hamlet написа:
fen53 написа:
Хамлет, ще гласувам за теб за главен мениджър на ПФК"Локомотив Сф"!!! Голям разбирач си, признавам те!!! :lol: :lol: :lol:


Нема смисъл, брат...Vаз само си казвам мнението, а хората, които разбират от футбол, както ще видиш се съгласяват с мен. С горните постове за Джилас не съм съгласен-подвижен и разумен, влече по двама....и отваря пространства!!! За мен Джилас е добър. Цоко свърши!


Джилас има данни да стане футболист, но явно с него не е работено както трябва(когато е трябвало). За мен лично, освен физика това момче няма какво да покаже. Трябва ни сериозно попълнение в нападение, щото иначе лошо. А Цоко е мъжкар и има място в отбора!


Братле, без да се опитвам да се заяждам обаче ти имаш ли идея за какво става въпрос: Джилас знаеш ли на колко години е? Я си направи справка първо! Второ-имаш ли идея Цоко на колко години е? Я пак си направи справка! Трето-Цоко верно вкара много голове, НО тая година като изключим "проблясъка" Рен, нещо да си видел от него? Джилас вкара на Славия, на Берое...не му гласуват много доверие, защото играта на отбора не е съсредоточена към център-нападателя, с центрирания...Загледай се на следващия мач в играта му по-внимателно. :D
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 16:13    Заглавие: Отговорете с цитат

hamlet написа:
Black&Red or DEAD написа:
hamlet написа:
fen53 написа:
Хамлет, ще гласувам за теб за главен мениджър на ПФК"Локомотив Сф"!!! Голям разбирач си, признавам те!!! :lol: :lol: :lol:


Нема смисъл, брат...Vаз само си казвам мнението, а хората, които разбират от футбол, както ще видиш се съгласяват с мен. С горните постове за Джилас не съм съгласен-подвижен и разумен, влече по двама....и отваря пространства!!! За мен Джилас е добър. Цоко свърши!


Джилас има данни да стане футболист, но явно с него не е работено както трябва(когато е трябвало). За мен лично, освен физика това момче няма какво да покаже. Трябва ни сериозно попълнение в нападение, щото иначе лошо. А Цоко е мъжкар и има място в отбора!



Братле, без да се опитвам да се заяждам обаче ти имаш ли идея за какво става въпрос: Джилас знаеш ли на колко години е? Я си направи справка първо! Второ-имаш ли идея Цоко на колко години е? Я пак си направи справка! Трето-Цоко верно вкара много голове, НО тая година като изключим "проблясъка" Рен, нещо да си видел от него? Джилас вкара на Славия, на Берое...не му гласуват много доверие, защото играта на отбора не е съсредоточена към център-нападателя, с центрирания...Загледай се на следващия мач в играта му по-внимателно. :D


цоко от кога не е играл повече от 20 минути ...

джилас според мен е що годе добър футболист, но не и ако ролята му е водеща/лидерска в нападението ...

той би бил добър ако партнираше с Генков ...
_________________


Последната промяна е направена от Ra4mO на Пон 10 Мар, 2008 18:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Цоко вече е най-добър когато говори за нещата от живота,сръбска скара и бира :lol: :lol: :lol: А Джилас си е играч с глава е може би най-добрия в момента в БГ друг е въпроса,че и някой трябва да му подава....ама само един Марчо не стига.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

hamlet написа:
Black&Red or DEAD написа:
hamlet написа:
fen53 написа:
Хамлет, ще гласувам за теб за главен мениджър на ПФК"Локомотив Сф"!!! Голям разбирач си, признавам те!!! :lol: :lol: :lol:


Нема смисъл, брат...Vаз само си казвам мнението, а хората, които разбират от футбол, както ще видиш се съгласяват с мен. С горните постове за Джилас не съм съгласен-подвижен и разумен, влече по двама....и отваря пространства!!! За мен Джилас е добър. Цоко свърши!


Джилас има данни да стане футболист, но явно с него не е работено както трябва(когато е трябвало). За мен лично, освен физика това момче няма какво да покаже. Трябва ни сериозно попълнение в нападение, щото иначе лошо. А Цоко е мъжкар и има място в отбора!


Братле, без да се опитвам да се заяждам обаче ти имаш ли идея за какво става въпрос: Джилас знаеш ли на колко години е? Я си направи справка първо! Второ-имаш ли идея Цоко на колко години е? Я пак си направи справка! Трето-Цоко верно вкара много голове, НО тая година като изключим "проблясъка" Рен, нещо да си видел от него? Джилас вкара на Славия, на Берое...не му гласуват много доверие, защото играта на отбора не е съсредоточена към център-нападателя, с центрирания...Загледай се на следващия мач в играта му по-внимателно. :D


"Братле", незнам дали аз имам представа за какво става въпрос, обаче ти със сигурност си много далече от истината! Първо малко по-спокойно с тона, леко взе да писва менторското ти поведение, в стил, "чакай е сега ще ти обясня". Ясно е, че футбола за тебе е прочетен вестник. Ти явно си доцент Шишков от Спортната академия и почна да преподаваш и тука. Второ: Двата гола на Цоко срещу Рен са проблясък, а за сметка на това Джилас вкарва (забележете :lol: ) на Славия и Берое :roll: Що не легнеш да си починеш малко, а? :arrow:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 10 Мар, 2008 22:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ееедин е цоко един е cоко от локо .........са нема кво да се лъжеме , ама който е бил на мача с 4ерно море да каже, на мен ми се виде цокича мноо отслабнал ,така личеше си му :D
a ако си върне формата само колкото да тичка и да я нашутва у вратата и тва е .шампиони сме !!!!!!он хъс си има боли го кура от чорби и говеда!рендето наистини мисля че е играчът ,с който вече трее да се разделим.верно кефи ме бруталията му ама вече почва да се изтърква.да го пускат да осакати некои ако трее само и тва е.
какво стаа с дзаферивоч кво стаа с лопеш е... му майката и прасковата е с картон , димо е шит , савич още не е влязъл във форма макар че срещу моряците си игра на ниво.остаа па рендето отзад . :lol: абе само локо и сички на мачa с путяф [smilie=chongin.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum