Локо(Сф)-Черно море-08.03.08 събота 15:30ч
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Мар, 2008 17:41    Заглавие: Локо(Сф)-Черно море-08.03.08 събота 15:30ч Отговорете с цитат

След добрият старт вчера следва първото гостуване за тази календарна година. Мисля че мачът ще е интересен и трябва да победим, но това няма да стане без активна подкрепа от трибуните. Да се надяваме, че времето ще е добро и ще се събере повече народ. Какво трябва да направим ние:

1.Всичко около техническата подготовка на мача

2.Да направим така че да дойде макс народ. Денят преди мача се предвижда една пресконференция, на която може да се призоват хората.

3.Сергията с артикулите е важен приоритет. Да се вземе насериозно.

4.Да се разпърди да се направи записване за мача с Марек.

Това е в общи линии. Ако се сещата още нещо казвайте, като подробности по отделните задачи ще разискване в специализираните теми в Оперативния форум. Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 03 Мар, 2008 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Така......., значи според мен и Търо хубаво ще бъде да направиме и сергийка пред сектор "А", но за да няма проблем с куките и нещо ако кажат че нямаме право да продаваме там, може да се съгласува с ръководството! Имаме нов шал който ще се търси плюс това и др неща за продаване и не е зле да акцентираме и там с немалко бройки от вси артикули!
Другата ми идея (тя е само моя) да осъществиме най-накрая това дет се каниме незнам от колко време свързано с зарибяването на млади фенове и от "А" сектор да ги дръпнеме при нас! Преди мача и на полувремето няколко човека отиват в сектора и директно ги водят кък "В"! Е разбира се насила нема как да стане, но има такива дет никой не познават и им е тъпо да се присламчат и затова не идват! Убеден съм, че ще имаме успех! Даже не пречи да вземеме артикули в един плик и да се продават вътре в сектора и така да ги зарибиме! Трябва да сме по активни в събота със стегната организация и да има хора за всички задачи!
Тва със зарибяването трябва да бъде на всеки домакински мач, удърна група да дърпа по непознати фенове в които има потенциал дори за лидери! Много такива вече са сред нас, така че има смисъл! Давам пример Андро-Аморката! Копеле голям си! Аз се наемам да отговарям за тази бригада, но искам още 2-ма поне с мен! Примерно Гената и Андро! За артикулите трябва още хора да се нагърбят за да може да се съчетават нещата! Тва е от мен! Бях кратък и ясен! :D
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пон 03 Мар, 2008 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

а с какво ще се ходи до там :?:
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Мар, 2008 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

cveti_92 написа:
а с какво ще се ходи до там :?:


85,86 или трамвая.

Джу, тва много добре,ама за тия неща вече си има отговорници. И аре се препиши мненито в частния. Не е нужно всеки да знае какво правим. :idea: :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Мар, 2008 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре сиктир с глупостите! :x

В СЪБОТА СРЕЩА 14:00 НА СТАДИОНА!!!

Моля всеки пак да си прегледа задачите, за да няма издънки. :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 06 Мар, 2008 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Много важен мач - не трябва да има подценяване. Победа за Локото и чакаме добри новини от Петрич и Стара Загора (може и от Овча Купел :lol: ). [smilie=dunceblock.gif]
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Много важен мач - не трябва да има подценяване. Победа за Локото и чакаме добри новини от Петрич и Стара Загора (може и от Овча Купел :lol: ). [smilie=dunceblock.gif]


Прав си!!! Много важен мач, НО мен ми е интересно друго-ей сега прочетох, че Ваня Дзаферович не може да го картотекираме, заради бройката на чужденците. Е, добре може ли наште да са такива "дремачи"...Напров нямам думи! Смешно е...Това се знае. Спят ли? И тоя мач в защита ще сме като Виенска дантела, разкъсвана от питбул.....Тъпотия. Ако не можеш да картотекираш всички, си направи сметката, пък си направи подготовка...Смях в залата-Цоко-Плескавицата, че е с картотека /той едвам влиза в автобуса/, а Дзафето няма да играе щото нема бройка. Зе мен това не е нормално. И друго-за мен Прасковата трябва да е твърд титуляр при това положение. 8)
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

чака се всеки момент да натурализират голубович и савич и да се освободи място :oops: 8) а за прасковата съмнява ме че може да издържи цял мач...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 15:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де за всеки мач,кой определя колко чужденци извън ЕС могат да играят.....не разбирам ама,ако от групата бе изваден Цоко не можеше ли да попадне Ваня....особенно когато Дончев е наказан,а Дарко невъзстановен.....това не го ли решава треньора :roll: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

ваня не може въобще да бъде картотекиран докато не се оправят тия бакии :!: :oops:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
ваня не може въобще да бъде картотекиран докато не се оправят тия бакии :!: :oops:


ами тогава да се дигаме на протест пред президенството :lol: :lol: Гоце да се взема в ръце и да дава гражданство на Урош и Дарко :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hamlet
Гост





МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 17:35    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
plehan4o написа:
ваня не може въобще да бъде картотекиран докато не се оправят тия бакии :!: :oops:


ами тогава да се дигаме на протест пред президенството :lol: :lol: Гоце да се взема в ръце и да дава гражданство на Урош и Дарко :lol: :lol:

:D :lol: Направо Гоце на Сава, Сава на Алберт, от там към Румен Петков той центрира и Станишката бележи.... Smile Нашите са яки дремачи-в това няма съмнение...Натурализират ги и Дарко и Голубович от 103 години...верно е, че си е тагава административна процедура, ама трябва да се знае какво се прави и защо се прави, а не един ден преди мача да се каже: ей....тоя нема да може да го картотекираме и да го ползваме....Смешно е!
Върнете се в началото
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

хамлет ,
що се не цаниш за мозък на ръководството а ?
и да мислиш вместо тех а ?
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 18:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Мачът е от 3-30 ... !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 07 Мар, 2008 18:10    Заглавие: Отговорете с цитат

в случая хамлет е прав,още повече че двамата ги натурализираме верно от време оно.... 8) малко смешно ще ви прозвучи ама почвам да гледам на ваня като надежда за титуляр за следващия сезон,този едва ли ще му дадът шанс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum