Локомотив - Ботев Пловдив-19.03.08 15:30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nikince
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 20:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Е ТОЧНО ЛИЛЧО МОЖЕ ДА ТИ РАЗКАЖЕ МНОГО ЗА УРЕДЕНИЯ МАЧ ЛОКО-БОТЕВ 0-1 ПРЕЗ 2002 ЛИ БЕШЕ ИЛИ 2003 ,КОГАТО ВИ ОСТАВИХМЕ В А ГРУПА....А що се отнася до публиката ,ако смяташ че "около" 5000 ,както ви пишат за домакински мачове е доста-доста ниска посещаемост за "великият " ви (според вас) клуб !!! :roll: :roll: Пусни си телевизора и виж истината за футбола по Европата ...! :wink:



Къде сравянваш Европа с Нас?!
Нито футбола, нито феновете ни са на нивото на Италия, Англия...Та дори Гърция и Сърбия!

Сравнявай нещата само и единствено в рамките на нашата мила Родина....
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой който гледа български футбол и ходи по стадионите и е реалист неможе да отрече, че пловдивските фенове са култови и създават атмосфера и са верни! Но, как да не са многобройни като Пловдив е вторият по големина град в БГ! Питам те аз майна като сте верни и обичащи отборите си защо се избивате в дербито все едно сте на война! Значи феновете ви голама част имам предвид или са идиоти или престъпници! Ние поне се горедеем с интелигентна публика и агитка, която се утвърди в последните години и заслужи уважение! И ЛОКО означава Любим Отбор на Културната Общественост! А, за утре 3-0! :D
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
Виж подписа ми ...........

Победите.... не са важни!
Те ( поне в Ботев ......... при вас нещата стоят по различен начин ) не са критерии за това дали ще има фенове на трибуните или не.
Били сме и на върха...и в Дъното.......и в Б ........И ПАК сме имали фенове навсякъде! Пак е имало хора, които да подкрепят отбора до край!!!!!!
Без Лилчо..няма как да биемSmile Ясно е.......
Но на трибуните пак ние ще сме Номер 1 ........


Определено Лилчо и Цоко могат да си въртят плескавици, вешалици и да изпият две делви с вино, без да им мигне окото... :lol: Лилчо Арсов може да бъде вретар само в Ботев-във всеки друг отбор той ще е или охрана на стадиона или масажист :D
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Никой който гледа български футбол и ходи по стадионите и е реалист неможе да отрече, че пловдивските фенове са култови и създават атмосфера и са верни! Но, как да не са многобройни като Пловдив е вторият по големина град в БГ! Питам те аз майна като сте верни и обичащи отборите си защо се избивате в дербито все едно сте на война! Значи феновете ви голама част имам предвид или са идиоти или престъпници! Ние поне се горедеем с интелигентна публика и агитка, която се утвърди в последните години и заслужи уважение! И ЛОКО означава Любим Отбор на Културната Общественост! А, за утре 3-0! :D


Аз имам некои съмнения по отношение на написаното от теб.....
Върнете се в началото
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

:lol: :lol: :lol:
ЛюбимОтбор на Културната Общественост ?????????????????
ЛОКО.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nikince
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Ние поне се горедеем с интелигентна публика и агитка, която се утвърди в последните години и заслужи уважение! И ЛОКО означава Любим Отбор на Културната Общественост! А, за утре 3-0! :D



Та вие имате 20 фена на кръст Smile
какво ги сравняваш с нашите......
Нима наричаш...Митко Кърнев, Петър Стоянов, Славчо Атанасов ...и т.н бандити, хулигани и побойници?!

Е извинявай Smile
Да ви имам Култруната Общественост Smile
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно тези дет ги изброи са престъпници! Явно няма да се разбереме, нормално е да си защитаваме отборите! Но, какво правиш в нашия форум? Това ми е интересно!?
Пловдив никога няма да бъде столица на БГ и циганският ви град никога няма да има отбор в УЕФА! Това е моя прогноза поне за близките 20 години! А, ние може да сме 20, но ни видяха и в Ротердам и в Рен и разбраха за кво иде реч хората! :P А вас никой не ви помни! :!:
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikince написа:
krasi написа:
Ние поне се горедеем с интелигентна публика и агитка, която се утвърди в последните години и заслужи уважение! И ЛОКО означава Любим Отбор на Културната Общественост! А, за утре 3-0! :D



Та вие имате 20 фена на кръст Smile
какво ги сравняваш с нашите......
Нима наричаш...Митко Кърнев, Петър Стоянов, Славчо Атанасов ...и т.н бандити, хулигани и побойници?!

Е извинявай Smile
Да ви имам Култруната Общественост Smile

добре де кво се ребчиш тука .20 -20 все тая но сме си наши .
не се заяждай немаме с вас дразги.
само вие сте най велики и т. н. ние даже и по европа не сме виждали такиваа велики фенове като вас .
елате ако щете и целият пловдив .то си заслужава да стъпиш на такъв хубав стадион ,да се циливизоваш малко ,да разгледаш ЦУМ, да се снимаш на стадион ЛОКОМОТИВ и да си направиш спомени за цял живот .еееееееееееех живот .ще има какво да расказваш на децата си ...........как е било в СОФИЯ ...........
а ти на мача с фенербахче беше ли ????????
нещо да кажеш за публика .аз бех щото съм БЪЛГАРИН ми да то и софия има БЪЛГАРИ ти да не мислиш че сте само 5,000 на стадион ХРИСТО БОТЕВ .
гледай сега ЛИЧНО аз съм съгласен че ботев е пловдив.
но все пак има и други нали .........
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

БОТЕВ ИЗОБЩО НЕ Е ПЛОВДИВ... :twisted: :evil: :twisted: !!!
ЛОКО ПД Е СТО ПЪТИ ПО-СИМПАТИЧЕН ОТБОР ОТ ТЯХ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен нито локо пд нито ботев са ми симпатични.:lol:
ЗА МЕН В БЪЛГАРИЯ ИМА САМО ЕДИН ОТБОР И ТОВА Е -ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 8)
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе утре ще видите за какво става въпрос. минимум 3-0 и до тука.. сте...после за купата отпадате и това е.....1 победа и вече сте ебаси отбора и публиката.....а и медала е мн.прав че вас никой не ви е виждал и няма да ви види в европа...пък ако искате да сте 1 000 000 ;) разбира се че има и още привлекателни дестинаций като СЕВЛИЕВО....КАВАРНА и САНДАНСКИ....там всички ще ви видат какви сте "ULTRAS"



а и пловдив пее САМО ЛОКО!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nikince
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Koгато грандове като Атлетико, Барселона , Спартак Москва ..... са слушали Blue Canary .....на Колежа........Когато нашите момчета са прославяли България ....... Къде сте били вие?
Аз нямам нищо против вас!
Добре играете.........Но факт е че от много много много време.... вие сте 14 играчи на терена!
Това го знае всяко хлапе!
Върнете се в началото
Nikince
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 23:29    Заглавие: Отговорете с цитат

STEFAN написа:
Абе утре ще видите за какво става въпрос. минимум 3-0 и до тука.. сте...после за купата отпадате и това е.....1 победа и вече сте ебаси отбора и публиката.....а и медала е мн.прав че вас никой не ви е виждал и няма да ви види в европа...пък ако искате да сте 1 000 000 ;) разбира се че има и още привлекателни дестинаций като СЕВЛИЕВО....КАВАРНА и САНДАНСКИ....там всички ще ви видат какви сте "ULTRAS"



а и пловдив пее САМО ЛОКО!



За нас няма значение дали е Севлиево, Каварна, Варна,Сандански и т.н....За нас няма значение дали сме в Б или А.......дали изпадаме или не...... За нас има значение само това...да подкрепяме отбора!
Вие не може да се съберете 100 човека за стадиона до вас, искало да отидете някъде извън пределите на Надежда!

ПС- И ела в Пловдив да видиш.........Кой какво пее!
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Мар, 2008 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

КОГАТО ВИЕ СЕ МЪЧЕХТЕ С БАРСА(1-4 ),С АТЛЕТИКО(0-4) И БАЙЕРН (0-4), КОТАРАКА ВКАРА 5(ПЕТ) НА ШВЕДСКИЯ ШАМПИОН МАЛМЬО(8-3) , А БАТЕ НАЧО 4(ЧЕТИРИ) НА МОНАКО(4-2) !!! :shock: :shock: :shock:
АМА ТИ СИ МНОГО МАЛКА ВЪОБЩЕ ДА СПОРИШ ЗА ТИЯ НЕЩА... :oops: 8) А иначе каква "велика"агитка сте ,като ви гледам и вие играете на празен стадион,така че не ми чети митове и фантазии за велики и славни майни.....!
ЩО Е МАЙНА СЕ Е ЛАЙНА ОЛЕЛЕ !!! :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zombino
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Мар, 2008 0:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Коя е най-вярната и най-културната агитка не съм наясно,

но утре ще стане съвсем Ясно дали измежду играчите на дедо
Гроздю все още има истински мъже,
За което след като Караджинката вече го няма
започвам сериозно да се съмнявам !!!

Утре ако малко поне ги е срам от осирането от миналата сряда
ще се играе само за изразителна победа, докрай през 90те минути

Локомотив е вълшебен

Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 2 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum