Локомотив - Ботев Пловдив-19.03.08 15:30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
Black&Red or DEAD написа:
Е за това ме е най яд щото с тия два мача тия палячовци ги направихме отбор и си поверваха. Убивай ги с по неколко гола и да не надигат глава.


Много бързо забравихте къде бяхте до преди 2-3 години.

НАй ми е гадно че от футболистите на терена най големия ботевист играе за вас - респект за Коилов


смешко до 2004/2005 за 5 години бяхме там където сте сега вие, но през останалата ни история винаги сме били сред водещите за разлика от вас.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
Black&Red or DEAD написа:
Е за това ме е най яд щото с тия два мача тия палячовци ги направихме отбор и си поверваха. Убивай ги с по неколко гола и да не надигат глава.


Много бързо забравихте къде бяхте до преди 2-3 години.

НАй ми е гадно че от футболистите на терена най големия ботевист играе за вас - респект за Коилов


Много добре знам къде сме били преди няколко години. Мисълта ми е, че в София дори тогава си ви биехме редовно.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не отрича че сте по титулуван - но да твърдите че сте били фактор в първенството винаги, заразлика от нас е много смешно. Ето статистика

Ботев
2 пъти шампион на България - 1929, 1967
2 пъти вицешампион - 1963, 1986
12 бронзов медалист - 1930 (3 място), 1943 (3 място), 1957, 1961, 1981, 1983, 1985, 1987, 1988, 1992, 1993, 1994
2 пъти носител на Националната купа - 1962, 1981
8 пъти финалист за Националната купа - 1947, 1956, 1963, 1964, 1984, 1991, 1993, 1995

Локо София

4 пъти шампион на България (1940, 1945, 1964, 1978)
4 пъти носител на Националната купа (1948, 1953, 1982, 1995)
6 пъти вицешампион (1941, 1946, 1947, 1957, 1965, 1995)
8 пъти бронзов медалист (1949, 1952, 1954, 1960, 1968, 1979, 1996, 2007)
Носител на Балканската клубна купа (1973)
Финалист за Купата на Съветската армия (1975, 1977 и 1986)
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
Аз не вижадам вече смисъл да се спори - и на нас и на вас е ясно че нашия футбол има нужда нашите отбори да са фактор в първенството. Ебати, нека един ден се борим за титла и да сме по често на финали. Тръгнали сме да си мерим пишките и да спорим кой какъв го дърви. Лек ден


За това наистина си прав. Яд ме е, че ни отсранихте за купата, ама ви желая успех. Дано вие я вземете, а не селяците от Латекс(въпреки, че ми се струва малко невъзможно). Поне Ботев е отбор с традиции, за разлика от отбора на фирмата от Ловеч.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

огледай се в статистика и виж имате 15 години в които са 80% от постиженията ви докато Локомотив е фактор от 30-те имате

и не мога да разбера, ква е таз омраза от ботевистите при положение, че ако питаш повечето локомотивци ще са вас в срещите с ЦСКА, Левски или Литекс, айде успех.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
огледай се в статистика и виж имате 15 години в които са 80% от постиженията ви докато Локомотив е фактор от 30-те имате


Ами не знам, май през 1929 сме шампиони ;)
Върнете се в началото
samkijot
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

scb, стига си им отделял толкова внимание ... ще речеш кой знае к'ъв мач е имало между "два гранда", ебати.

... а т'ва за софия vs. пловдив е от време оно ... и причините не са толкова елементарни, колкото повечето от вас тук смятат, че са ... ама всеки живее с някаква заблуда в тоя живот. :wink:
Върнете се в началото
pasaden
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

ХАхахахахахахаха

Те ни били направили отбор.Аз ви казах нещо ,радвайте се ,обичайте си отбора и прочее ,ама не се опитвайте да ме убедите че сте нещо повече от нас.Вас ви управлява човек с пари,който има възможност да си купува мачове и съдии и прочее и пак не сте постигнали нищо значимо.Във всеки един по-важен мач се дъните.Нас ни управлява клоун и до преди няколко месеца отбора се крепеше на традициите и феновете.
Футболната школа на Ботев е една от най-добрите в БГ и БОТЕВ винаги го е имало и ще го има.Няма нужда разни набедени грандове да ни "правят отбор"

а оня палячо дето говори за ЛУДАТА БАНДА по-добре да си затваря плювалника,щото в ЛБ членуват толкова хора колкото ви е цялата публика.
Върнете се в началото
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

pasaden написа:
ХАхахахахахахаха

Те ни били направили отбор.Аз ви казах нещо ,радвайте се ,обичайте си отбора и прочее ,ама не се опитвайте да ме убедите че сте нещо повече от нас.Вас ви управлява човек с пари,който има възможност да си купува мачове и съдии и прочее и пак не сте постигнали нищо значимо.Във всеки един по-важен мач се дъните.Нас ни управлява клоун и до преди няколко месеца отбора се крепеше на традициите и феновете.
Футболната школа на Ботев е една от най-добрите в БГ и БОТЕВ винаги го е имало и ще го има.Няма нужда разни набедени грандове да ни "правят отбор"

а оня палячо дето говори за ЛУДАТА БАНДА по-добре да си затваря плювалника,щото в ЛБ членуват толкова хора колкото ви е цялата публика.

Абе братле, мислиш ли, че ако Гигата купува мачовете няма да сме постигнали нищо значимо? Писна ми от разбирачи, които все некои им е крив. Евала на вас, ама кво гледате в нащо канче? Гледайте си отбора и не се занимавайте с нашия. Показвате добра игра - радвайте се, а не плюйте по нас!!! Пожелавам ви успех в турнира за купата и догодина пак ще си говорим!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 12:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Pasaden, айде и ние да имаме футболна школа и да разбираме, кво е тъч, засада или корнер!!! Спряхте ни за купата, взехте ни две точки за първенството, айде веселете се и си гледайте вашите проблеми!!! Що все се навирате в нашия форум и дразните??? Сигурно така е по-гот да си избивате комплексите тук, щом ръсите толкова агресия и злоба срещу нашият отбор, респ. София!!! И не употребявайте повече определението за нас - "измислен гранд", защото много добре знаете кои са измислените грандове в България, ако въобще сте ме разбрали!!! И още веднъж ви желая да вземете купата!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 12:14    Заглавие: МНЕНИЕ Отговорете с цитат

Пичове, не бех на мача, НО видех трагедията!!! Не са добре нещата в отбора-защита, вратар...Ужасно е!!! Срамно е, че имахме възможност да съкратим аванса на чорбетата, а ето сега - НИЩО!!! И как е възможно отбора да не може да си контролира мача??? Тия пловдивски путки, дето не могат Видима да бият да ни взимат точки на Надежда??? Мен лично ме е срам..... :cry:
Върнете се в началото
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 12:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще попитам - за удар на съдия с топка какъв картон се дава :?: И какъв дадоха вчера на вас :?:
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Още не мога да си обяснся слабата и бездушна игра срещу Ботев. В Дупница ми хареса как играха, въпреки че туристите от Марек не са критерий и точно си помислих, че нещата ще си дойдат на мястото и дойде вчерашният шамар. Елементарни грешки, никаква координация, никакъв хъс - жалка гледка. Незнам защо не играха Шписич и Митев, и двамата се видя че са дори футболисти. И все пак не трябва да униваме от 1-2 слаби мача. А за Грозданов няма какво да коментираме - дал е достатъчно на Локомотив, за това трябва да говорим за него само с благодарност и уважение. Дано момчетата се вдигнат след слабата игра, защото трудните мачове предстоят. Трябва да бием Черноморец, срещу ЦСКА да покажат дух, желание за победа, пък резултата не ме интересува. Единственото нещо което искам е да се раздават в името на Локомотив!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koljo shopa
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 13:01    Заглавие: Отговорете с цитат

SCB написа:
Ще попитам - за удар на съдия с топка какъв картон се дава :?: И какъв дадоха вчера на вас :?:


НЕКА И АЗ ДА ТЕ ПОПИТАМ- ЗА ОТКЛОНЯВАНЕ НА ТОПКАТА С РЪКА В НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ И ПРЕДОТВРАТЯВАНЕ НА ГОЛ КАКВО СЕ ДАВА?
И КАКВО ДАДОХА ВЧЕРА НА ВАС?

СМЕШКО!
Върнете се в началото
SCB
Гост





МнениеПуснато на: Чет 20 Мар, 2008 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм го видял не коментирам - ако го е имало, значи червен картон и дузпа (ако е умишлено)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Следваща
Страница 12 от 13

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum