Локомотив Сф - ЦСКА 29.03.08 15.30 ч. ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аз пък ще водя двама австрийци. Питай ги тех какво говорят из Европа за нашия отбор. :wink:


Аз пък ще доведа мечето Ръкспин, Дуорфът Гимли и Дървобрад на мача!!! Гандалф ще го викаме, само ако не потръгнат нещата :lol: Тогава трябва да гледаме на Изток, на третия ден, на зазоряване.... :wink:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
аве метал до кога ше бъде тфа фен-клуба и железните бригади подготвят :!: :?: Кога дойдоха за последно да помогнат за некоя важна хореография :!: :?: И после на всекаде и фен-клуба бил помогнал :!: :?:


Споко. Тоя път даже свърших по-голямата част от работата. 8) :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
Metala написа:
Аз пък ще водя двама австрийци. Питай ги тех какво говорят из Европа за нашия отбор. :wink:


Аз пък ще доведа мечето Ръкспин, Дуорфът Гимли и Дървобрад на мача!!! Гандалф ще го викаме, само ако не потръгнат нещата :lol: Тогава трябва да гледаме на Изток, на третия ден, на зазоряване.... :wink:


Сега игурно очакваш да се смееме а :?: :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦЕНИТЕ НА БИЛЕТИТЕ КАКТО СЛЕДВА:

А сектор - 8 лв.
В сектор - 6 лв.
Г сектор - 5 лв.
За нас във В сектор - 2 лв.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SmAcK
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 18:48    Заглавие: Отговорете с цитат

ВСИЧКИ НА МАЧА И ПРАВИМЕ НАЙ-ДОБРОТО, КОЕТО СЕ ИСКА ОТ НАС! ЩЕ ПРЕГАЗИМЕ ЧОРБАРИТЕ! МАЧКАЙ ЛОКО!!!
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 26 Мар, 2008 19:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Призив към привържениците на Локомотив София
УО, "Железни Бригади" и НФК приканят всички привърженици да подкрепят отбора в дербито с ЦСКА . Двете организации са се погрижили да създадат подобаваща атмосфера за хората които ще посетят мача в съботния ден. Цената на билета за членове ще е 2 лева. Очакваме организирани групи от Плевен, Скравена, Мездра, Раднево и Нова Загора. Всички които искат да посетят дербито от старанта да се обадят на тел. 0899995042 и 0885920518, призозават ултрасите на Локо.
Върнете се в началото
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

да пич доста от работата и най- вече разрешението за някои важне неща!по малк говори и повече работа върши !
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 14:15    Заглавие: Отговорете с цитат


ВАН ГААЛ ИДВА НА ДЕРБИТО В НАДЕЖДА?



Маститият бивш треньор на Барселона Луис Ван Гаал може да присъства на дербито от 21-вия кръг на А група между Локомотив София и ЦСКА, научи Гонг.



Новината засега не е потвърдена от официални източници, а холандецът няма мач на своя тим АЗ Алкмаар в събота, когато е дербито в Надежда. Отборът му играе на следващия ден срещу Витес двубоя си от поредния кръг на холандското първенство.



АЗ се представя зле през настоящия сезон и заема едва 12-ото място в класирането. Нищо чудно специалистът да се интересува от играчи на ЦСКА или Локо София, с които да иска да подсили състава си през новия сезон.


Марчо в АЗ ... Smile 8)







Локомотив София – ЦСКА – Николай Йорданов,Кр. Керезов, Н. Ангелов

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
fortinbras написа:
Metala написа:
Аз пък ще водя двама австрийци. Питай ги тех какво говорят из Европа за нашия отбор. :wink:


Аз пък ще доведа мечето Ръкспин, Дуорфът Гимли и Дървобрад на мача!!! Гандалф ще го викаме, само ако не потръгнат нещата :lol: Тогава трябва да гледаме на Изток, на третия ден, на зазоряване.... :wink:


Сега игурно очакваш да се смееме а :?: :lol:


По принци НЕ, но ако искате - може :lol: :D
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

ДАФЧЕВ И ЛОПЕШ НА ЛИНИЯ ЗА ЦСКА

Двама от основните футболисти на Локомотив Сф Марчо Дафчев и Аделино Лопеш ще бъдат на линия за съботното дерби с ЦСКА от 15.30 ч. в „Надежда“. Дафчев имаше възпаление на очите, а Лопеш се бореше с неотшумяла травма още от края на есенния полусезон.

Димо Атанасов обаче отпадна за пореден път от групата на локомотивци, след като получи травма на главата още в първия пролетен кръг срещу Локо Пд. Хърватинът Ваня Дзаферович до този момент продължава да няма права да играе за „червено-черните“, тъй като все още не е парафиран указът за произвеждането на Дарко Савич в български гражданин и бившият бероец се явява шести чужденец извън ЕС.

Стефан Грозданов определи група от 19 играчи: Голубович, Галев, Пасков, Д. Дончев, Марков, Савич, Орачев, Коилов, Иванов, Дафчев, Добрев, Лопеш, Златински, Шпишич, Митев, Антунович, Бандаловски, Джилас и Балдовалиев.

Междувременно на фенсайта на „Железните бригади“ Ultrasloko.com тече анкета сред привържениците на железничарите за предстоящото дерби. Към 14.30 ч. на 27 март преобладават оптимистите /51%/, които смятат, че този път Локомотив ще бие ЦСКА. 27% са на мнение, че отново „червените“ ще спечелят, а нито един фен не очаква равенство в мача. 18% пък твърдят, че е важна подкрепата от трибуните, а не толкова резултатът.
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

8 ЛЕВА ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ – ЦСКА

8 и 6 лева са цените на билетите за дербито на 21-ия кръг в А група между Локомотив София и ЦСКА на стадиона в квартал Надежда.

Желаещите да гледат срещата между първите два отбора в класирането от сектор А ще трябва да се бръкнат с 8 лева, а тези в сектор В ще платят 6 лева.

Двубоят между Локомотив София и ЦСКА ще се играе в събота от 15:30 часа.
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 19:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Баси мамата, кви 6лв. ве!!! Аз със 6 лв. живея една седмица, ве!!! Няма да идвам, докато Гигов не направи безплатни билети!!! :shock: :twisted: :evil:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

И пак ще го пиша, ако не ме пуснат да гледам мача поне на 2лв.!!! :lol: :lol: :lol:
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
И пак ще го пиша, ако не ме пуснат да гледам мача поне на 2лв.!!! :lol: :lol: :lol:


недей че някой верно ще ти повярва :roll: :shock: :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 27 Мар, 2008 23:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Medala написа:
Аз ще донесем 1 вестник да го накъсаме на малки парчета и с тебе Гена ще го пръснеме по целият сектор за да се получи латино-атмосфера .искаш ли ?


аз вече накъсах няколко "капитала" :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 3 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum