Локомотив Сф - ЦСКА 29.03.08 15.30 ч. ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
amorkata



Регистриран на: 07 Ное 2007
Мнения: 543
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Аз пък ще водя двама австрийци. Питай ги тех какво говорят из Европа за нашия отбор. :wink:

А кво ще кажете да званнем на отец Нектарии от манастира и да го доведем на мача?
P.S. Това е попа от мача с Оцелул.

:wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
findo-loko



Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 184
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 2:19    Заглавие: a Отговорете с цитат

в колко се събираме на стадиона в събота :?: :?: :roll: :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 7:07    Заглавие: Re: a Отговорете с цитат

findo-loko написа:
в колко се събираме на стадиона в събота :?: :?: :roll: :roll:

12-30
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

amorkata написа:
Metala написа:
Аз пък ще водя двама австрийци. Питай ги тех какво говорят из Европа за нашия отбор. :wink:

А кво ще кажете да званнем на отец Нектарии от манастира и да го доведем на мача?
P.S. Това е попа от мача с Оцелул.

:wink:



Отец Нектарии е поп-хулиган и аз съм 'за' той да дойде и да анатемосва чорбите. 8)

Иначе

ДНЕС КОЙТО МОЖЕ 16:30 ДА ДОЙДЕ НА СТАДИОНА ЗА ПОСЛЕДНАТА ТРНИРОВКА!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) вдигна двама за ЦСКА

Двама от основните футболисти на Локомотив (Сф) - Марчо Дафчев и Аделино Лопеш, ще бъдат на линия за съботното дерби с ЦСКА в Надежда, пише "7 дни спорт". През седмицата Дафчев лекува възпаление на очите. Лопеш пък се бореше с неотшумяла травма още от края на есента. Треньорът Стефан Грозданов обаче отново няма да може да разчита на Димо Атанасов и Ваня Дзаферович. Халфът още лекува травмата си от мача с Локо (Пд). Хърватинът пък все още няма права да играе за червено-черните.
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Футбол: Букмейкър смята ЦСКА за фаворит срещу Локо (Сф)

28 март 2008 | 07:43 | Агенция "Фокус"

Лондон. ЦСКА е фаворит в столичното дерби с Локо (Сф) от 21-ия кръг на "А" група според водещия световен букмейкър "Sportingbet". Залози за победа на лидера в класирането на стадиона в "Надежда" се приемат при коефициент 1,80. Равенството е оценено с 3,25, а евентуална победа на Локо с 4,00. "Sportingbet" предлага залози и за останалите седем мача от кръга, които предстои да се играят в събота и неделя:
БЕРОЕ - БОТЕВ (ПД) 1,60 (1); 3,75 (X); 4,50 (2)
ЛОКО (ПД) - МАРЕК 1,33; 4,20; 8,00
ПИРИН - ВИХРЕН 1,50; 3,60; 5,25
ВИДИМА-РАКОВСКИ - ЛИТЕКС 13,00; 5,00; 1,20
ЧЕРНО МОРЕ - ЛЕВСКИ 3,30; 3,00; 2,10
СЛАВИЯ - ЧЕРНОМОРЕЦ 1,44; 3,60; 7,00
Върнете се в началото
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОБЕДЕТЕ ЗАРАДИ ЕМБЛЕМАТА, ЗОВАТ ФЕНОВЕТЕ НА ЛОКО СФ

„Победете заради емблемата“, такъв транспарант опънаха ултрасите на Локо София на последната тренировка на отбора преди утрешното дерби с ЦСКА. Феновете запалиха факли и скандираха нон-стоп по време на заниманието в „Надежда“.

Дарко Савич получи контузия на въпросната тренировка. Той напусна преждевременно накуцвайки и участието му в дербито е под въпрос. От Локомотив мача пропускат със сигурност Ваня Дзаферович и Димо Атанасов.

Президентът на „червено-черните“ Николай Гигов посети и днешната тренировка на подопечните си. От началото на седмицата той е плътно до отбора в стремежа си да го мотивира максимално за двубоя.

:? :? :?
Върнете се в началото
cveti_92



Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 295
Местожителство: там където сме ние-ДЯВОЛЪТ е на свобода !

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
ПОБЕДЕТЕ ЗАРАДИ ЕМБЛЕМАТА, ЗОВАТ ФЕНОВЕТЕ НА ЛОКО СФ

„Победете заради емблемата“, такъв транспарант опънаха ултрасите на Локо София на последната тренировка на отбора преди утрешното дерби с ЦСКА. Феновете запалиха факли и скандираха нон-стоп по време на заниманието в „Надежда“.

Дарко Савич получи контузия на въпросната тренировка. Той напусна преждевременно накуцвайки и участието му в дербито е под въпрос. От Локомотив мача пропускат със сигурност Ваня Дзаферович и Димо Атанасов.

Президентът на „червено-черните“ Николай Гигов посети и днешната тренировка на подопечните си. От началото на седмицата той е плътно до отбора в стремежа си да го мотивира максимално за двубоя.

:? :? :?

точно така победата заради ЕМБЛЕМАТА 8)
_________________
♥МОМИЧЕ С ЧЕРВЕНО -ЧЕРНО СЪРЦЕ♥
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SmAcK
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичкииииии на мачааааааааааааа ! Колкото повече толкова по добре ! Идвайтеееееееееееееее !
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

SmAcK написа:
Всичкииииии на мачааааааааааааа ! Колкото повече толкова по добре ! Идвайтеееееееееееееее !

Там сме !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 28 Мар, 2008 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ВИНАГИ СЪС ВАС !!! :twisted: САМО ЛОКО СОФИЯ ЕДИН Е НА СВЕТА АЛЕ АЛЕ САМО ЛОКО Е :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 29 Мар, 2008 2:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Нощ преди дерби....странно време. Време на надежди и съмнения. Какво ще стане утре? Ще стане ли нещо? Ще се запомни ли утрешния мач? Ще стане ли легенда или срам...Не знам...

Преди не можех да спя преди такива мачове. Ама за 15 години вече ми стана рутина. Не знам за другите,но аз ще съм там. Това го знам. Другото е ....Божа работа.

Аеееееееееее машинааааааааааа!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 29 Мар, 2008 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

защо изобщо се откриват теми за тея "дербита"

гледали сме ги много пъти и по трибуните и на терена.

Тези думи казани няколко дни по рано за съжаление са супер точни колкото и да не ни се иска! Мафията в БГ футбола винаги ни е превръщала в дарители на уж грандовете дет в момента и двете им отборчета са толкова зле, че просто не е истина.....и сега е момента да ги разкриеме, но......
Истината е, че и ние не сме класа и доиграваме сезона на ебати мускулите! Май няма смисъл от едно такова надъхване, което е готино нещо, но тея наще май скоро няма да ни зарадват в дерби мач и да помислят за завръщането на публиката ни! Но, който истински обича Локомотив знам, че ще сме заедно днес на трибуната и ще пеем до откат! :D Моята прогноза за мача е 1-1! Дано втората единица е 0, ама ще видиме! ЛОКО СФ ТОВА СМЕ НИЕ!!! :!:
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 29 Мар, 2008 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

КИРИЛ КОТЕВ VS. ИВАН ПАСКОВ ПРЕДИ ДЕРБИТО



Бившите съотборници от Локомотив Пд Кирил Котев и Иван Пасков влязоха в директна връзка в ефира на Дарик радио и Гол линия. Футболистът на ЦСКА бе убеден, че неговият тим ще спечели дербито на 21-я кръг срещу Локомотив Сф. От своя страна играчът на столичните „железничари” сподели, че се надява неговият тим да спечели, но не скри, че второто място в първенството би било задоволително за отбора.

Двамата играчи си припомниха дните, когато спечелиха титлата с Локомотив Пд, бившите съотборници бяха на едно мнение, че може би някой ден биха носили отново екипите на Локомотив Пд.

Кирил Котев: Напълно съм сигурен, че ЦСКА ще спечели. ЦСКА е най-големият дразнител в България и всеки отбор скача срещу него с пълни сили. Радостно е, че в последния мач показахме добра игра.

Иван Пасков: Надявам се нашият отбор да спечели, но най-важното е да стане хубав мач. Шансовете за титлата са минимални, пък и ние такива цели не сме си поставяли. За нас е по-важно да се класираме за евротурнирите. Ако продължаваме да губим точки като в последните кръгове, всичко може да се случи, изобщо обаче не искам да си го помислям. Отборът на ЦСКА, може и малко да е, но е по-добрият отбор. Аз мисля, че второто място ще е доброто като класиране за нашия отбор.

И двамата играчи бяха запитани за разликите между сегашните им клубове и тима на Локомотив Пд.

Кирил Котев: С Локо Пд бе по-трудно да станем шампион, без да омаловажавам направеното от ЦСКА, но все пак нека коментираме това, след като вдигнем титлата.

Иван Пасков: И двата отбора са много различни. И двата тима са с много силни футболисти. Мисля, че тогава в Локо Пд играехме най-добрият футбол в България. Разликата е в това, че с Локо Пд бихме ЦСКА и Левски, докато с Локо Сф все още не можем да го направим.

Кирил Котев: Мисля, че ако ми се гласува доверие, нито отборът нито треньорът ще съжаляват за това, че съм на терена. Конкуренцията в тима ни е много голяма, във всеки един мач трябва да се доказваш.

Играчите споделиха, че ако някой ден съдбата им поднесе тази изненада и двамата биха играли отново за Локомотив Пд.

Кирил Котев: Някой ден, ако ми е писано може и да се върна в Локо Пд. Имам много хубави спомени от този тим.

Иван Пасков: Предполагам, че ще завърша кариерата си в този отбор, все пак аз съм вече на години. Винаги бих се върнал в Локо Пд, там съм изкарал може би най-добрите си дни там.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 29 Мар, 2008 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не очаквам нищо от мача днес. Идвам, за да подкрепя любимия отбор, а ако направим нещо ще е супер, ако ли не нито ще е за първи нито за последен път!

Всички на стадиона днес!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 4 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum